gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Im dłużej człowiek gra tym trudniej zrezygnować..nawet dlatego,że sporo fajnych ludzi się poznało i gra tak wciągnęła,że nie wiadomo co z rękami zrobić. Rano wstajesz i czegoś Ci brakuje..
    Gra jest jak narkotyk...niestety..
    Z tym,że swoimi posunięciami BP zniechęca do gry młodych.. a czy starzy gracze udźwigną finansowanie gry?
    Widać,że ciągle im mało kasy i nie maja zamiaru powiedzieć pas.....
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nowym misjom przyglądałam się pod kątem PD. Te dziesiątki milionów tak mi dały po oczach, że inne nagrody przeoczyłamxD Tysiące do siania nawet mnie tak bardzo nie przerażają - nie tyle wysiałam w dotychczasowych wysokopoziomowych..., problem bo powoli tych wszystkich ustrojstw zwiększających PD nie będzie gdzie stawiać... Zastanawiam się nawet czy w kolejnym Renzo brać Nostalgiczny film, czy nie lepiej przytrzymać wejściówki na coś lepszego.
     
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A ja kolejny dzień zastanawiam się nad dłuższym urlopem od farmy :) W sumie nic dobrego się nie dzieje.Nowe lvl przerażają,dopadło mnie ogólne zniechęcenie :( Wchodzę z przyzwyczajenia,ale nawet na targ nie chce mi się wchodzić
    Kołem kręcę jak pokazuje mi 99 wejściówek do wykorzystania.Wpada zwykłe barachło w postaci mandragory itp
    Nie ma niczego co by zachęcało a wręcz przeciwnie.Drażni mnie ten pasek,który pokazuje pierdyliardy PD do następnego lvl.Siania nie znoszę,aż mną trzęsie na samą myśl
    Przesyt mnie dopadł jak nic :(
    Bry z pogodą zmienną :)
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nad itemem u Renzo i ja się zastanawiam bo przy następnej wizycie mogą dać lepszy a wejściówek braknie.
    Ogólnie to różnymi drogami zaczną wprowadzać nowe jaja farmerskie. Gdzieś mi mignęło jajo chomika. W sumie dawno temu pokazywane było w zgaduli ale sprawa ucichła. Teraz wszystko się przyda bo na wszystkim da się zarobić.
    Monia, nie dasz rady zostawić farmy bo ta gra jest jak narkotyk..
    Owszem, możesz mniej siać, mniej robić eventów ale na forum musisz wchodzić bo tu masz przyjaciół.. ;):inlove:
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Więc właśnie Greciu to mnie wkurza.Kolejne super hiper promocje,jajka,pnącza.Nie,dla mnie koniec był na 400 lvl Bahamy i 200 farmy.Takie było założenie i tego się trzymam
    Ja nie mówię o opuszczeniu forum,ale o samej grze,a jak widzę kolejną wyprz z % lub dodatkowymi bonusami mam odruch :wuerg:
    kasa i kasa.Gdzie jest kres ??
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przypomniałaś mi jedną piosenkęxD
     
    agucha31, xBabciaEwa oraz gretag lubią to.
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    te liczby są przerażające o_O
    fakt ,że do misji "niezapominajka ' nie mam jeszcze poziomu ,ale już samo patrzenie mnie dobija
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Z wyprzedażami przeginają ewidentnie..
    Powinno być uczciwie, więcej do zdobycia w eventach niż za kasę.
    Mnie ruszyło jak dali więcej magazynów za fl...a powinni dać jeden za gwiazdki/banany a drugi za fl i tak na przemian..
    Ja za fl kupiłam jedną menażerię na farmie i powiedziałam dość...
    Jak patrzyłam pierwszy raz na te misje to widziałam tylko ogromne ilości roślin a dopiero dziś jedna z moich sąsiadek uświadomiła mi,że są tam również ciekawe nagrody..
    Jako,że lubię sobie wyznaczać swoje cele w grze to na spokojnie w czasie po skończeniu jednego eventu a przed następnym będę siała..Nie wiem ile mi czasu zajmie ale kiedyś dotrę do nagród..
     
  9. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Zawsze biorę SN itp. nagrody z Renzo, raz się na coś skusiłam ale i tak już nie pamiętam co to było...
    Jak nic dopadło Cię "Farmerskie Wypalenie Zawodowe" (nazwijmy to w skrócie FWZ ;)) Idź na ten urlop, odpocznij i za jakiś czas zdecydujesz czy wracać czy nie. Nic na siłę...

    Mnie te lvl nie przerażają, podejrzewam, że tę 100. zrobię i to będzie tyle, jeśli chodzi o celowe wbijanie poziomów. A dalej to już raczej od święta.
     
  10. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Nie kupiłam żadnej,a był czas,że gdyby dali za połowę w galerii,to prawdopodobnie bym kupiła.Teraz pfffff

    Szkoda,że nie płacą chorobowego xD:cry:
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja wróciłam , nie wiem po co , ale co tam , coś podłubię , a może na razie drzewka zostaną do lutego .
    Nie ganiam za niczym , jak to ktoś napisał - klikaczem jestem .
    Mi to nie przeszkadza zupełnie . teraz nie klikam - automat owoce zbiera , ja tylko prezenty sąsiadom rozdaje - taka wygodna się zrobiłam .xD
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Co wysieje roślin to zutylizuje w szklarni. Misji do zrobienia coraz więcej... a co mi tamxD
     
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Greciu,ta ramka pokazuje,iz mamy calkiem inna gre i w dozynkach beda rzadzily roslinki,koniec swiata,a drzewka beda dodatkiem,no to wreszcie ceny spadnao_O.Ale kiedy ja tam dobrne,szczegolnie jak zona zabrala karte i zmienila pin:p.Jak sie nie pojawia jakies super petardy,to na 200 bede za rok,no i TOPik zacznie sie od 1 000 000 000:).Jak zyc Greciu,jakxD
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ze wstrętem patrzę w stronę spółdzielni xD:cry:
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mnie już się znudziła szklarnia bo ile tam można wrzucać roślin a uszlachetnień nie widać.. Teraz zrobiłam przerwę..ale kiedyś do niej wrócę..
    Danielu, musiałeś ostro zaszaleć jak żona kartę zabrała..hahah
    W tym roku dożynki nie będą mocno odbiegały od tych w ub. roku. Dolna granica może być wyższa o jakieś 100 czy 150 mil a nawet mniej ponieważ mamy nasilenie eventów i nie ma kiedy gromadzić towaru. Natomiast w następnych latach , kiedy większa grupa graczy zdobędzie dostęp do roślin powyżej 200 poziomu może być ciekawie..ale nie trzeba się całkiem nastawiać na rośliny do TOPu bo mogą nas zaskoczyć super drzewkiem, lepszym od sandałowca.
    Ja mam coraz więcej zaległych misji w spółdzielni i nic sobie z tego nie robię..bo nie mam na nie czasu. Z kolorowymi zwierzętami mam tak po kawałku bo nie mam zamiaru kupować najwyższych zwierząt do misji, za które niewiele dostanę w nagrodę..
    Natomiast moja oaza jakaś felerna i nie mogę wyhodować lepszych okazów.. Więc niech sobie misje czekają na lepsze czasy.. xD
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2018
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Dobrze prawisz jeszcze zeby tylko,wprowadzili je do szklarni i zrobili np. trzcine jednosekundowa..to na samym lapaniu wypadajek z niej jestes wstanie w ciagu roku na luzie zebrac rownowartosc pol miliarda sg..;) ....zobaczymy co czas przyniesie i jakie zmiany nas tu jeszcze czekaja
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2018
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Łe tam zaszalałem,kilka kupilem pomocnych raczek i i to w wesji mini,ktore jakos zniknely,sa tylko midi i pewnie tak zostanie,no obowiazkowo pomocnikow,w chwili wlasciwejo_O.Zona odda,jak zauwazy,ze dochody na rodzine spadaja:p.Ja jestem cierpliwy ona nie:D,Mysle,ze srednia klasa blyskawicznie dojdzie do 200,a tam powyzej, jak zauwazylem,robi sie ciekawie,no i pojawia sie moj faworyt w kolorze zolci,on bedzie krolemxD
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Moja oaza już dawno zakopana :D Odkopuję od czasu do czasu do hodowlanego a i tak wychodzi byle co.
    Co do dożynek mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty :)
    Nie dajmy się zwariować.Od niepamiętnych czasów moja szkółka mentorska świeci pustkami.Tych nowych graczy jak na lekarstwo :)
    Moje sandały w zupełności wystarczą na tego typu szaleństwa a jak będzie źle ,zostaje cała fura SN do wykorzystania :)
    Greciu, ja nie wiem czy chcę lepsze drzewka haha znowu szaleństwo na G&T z przemeblowaniem?? mnie jest tak dobrze i niech oni już nic nie kombinują
     
  19. aisunel

    aisunel Generał forum

    No dlugo do tego nie dojdzie,aby szklarnia to wprowdzila,co widac po ostatnich roslinkach przed 200,czy ktoras tam jest na sekundeo_O
     
    agucha31, xBabciaEwa oraz gretag lubią to.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Jest tam pare takich roslin;)
    A co do sandala,,to nie wiem czy Szanowni Farmerzy wiedza,ze Bp krotko po jego wprowadzeniu nosilo sie z zamiarem zredukowania jego wartosci,,,tylko,ze Niemiecka brac farmerska zrobila niezly szum wokol tej sprawy i BP wycofalo sie rakiem...takze nie nalezy sie chyba spodziewac nowych drzewnych petard