gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    O tym samym pomyślałam ze śpiącymi zwierzętami..Zwłaszcza,że mamy 4 zwierzęta a kiedyś również były 4 zwierzaki na karuzeli..
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/karuzela-z-urwisami.37182/
    Może tak być,że jak oddamy towar dla jednego zwierzaka to trzeba w kolejności oddać dla drugiego czy trzeciego bo pierwszy zaśnie.
    Co do ostatniego poziomu na Farmie po zmianach aż boję się myśleć,że jednak mogą to być biliardy :cry:Gdyby to się potwierdziło to wielu graczy zniechęci do nabijania PD...chyba,że za każdy poziom dadzą olśniewającą nagrodę..
    Mimo wszystko wątpię czy kiedyś zobaczę metę..
    - - -
    [ciach]

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem, nieoficjalne informacje o tym co być może pojawi się w grze, usunęłam.

    SMOD_Atena

     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 maja 2018
  2. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Może czas zmienić nastawienie że tej mety po prostu nie ma :oops:

    Ja odkąd pamiętam gram jak chcę, nie gnam pod pd choć zwracam nań uwagę.
    Dla mnie ten szczyt to była setka potem schodzimy z jednego szczytu zdobywamy kolejny i tak to się kręci.

    Poza tym na obecnym szczycie jest sporo osób i mimo obaw ile to dołożą, to jednocześnie czekają na te nowe poziomy.

    Razem wspólnymi siłami, każdy szczyt możecie zdobyć ;)
    .....

    Dziękuję za tłumaczenia.

    Dzień Dobry :)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witaj :)
    Zawsze lepiej jak jest raz pod górę a raz z górki a gdyby potwierdziły się przepowiednie to ciągle będzie pod górę. Nie jest to optymistyczne. Sama Wiesz,jak ludzie szybko się poddają i rzucają grę. Nie trafi nowości z sadzonek koniec gry. Nie wypadnie dostateczna ilość wypadajek ..koniec gry. Więc co będzie się działo jak zobaczą nowe poziomy..gdzie końca nikt nie będzie widział..
    Ja to przetrzymam bo znajdę sobie małe cele w grze ale wiem co będzie na forum.. Jedynym wyjściem dla BP jest takie ....bardzo mocne nagrody za każdy poziom.
    Tylu flag w nagrodach chyba nie dadzą...choć ma być jakieś 5 misji..
    Ja już nie mogę się doczekać Mistrzostw bo emocje na boiskach i konkurs oraz kibicowanie na forum..Będzie się działo :)
     
  4. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    No niestety poddają się, ale ile ludzi tyle przyczyn tego rzucania czasem.
    I widzisz może tu tkwi sedno znaleźć swoje własne cele w grze nawet najmniejsze,
    te mniejsze są znacznie lepsze, aniżeli postawienia sobie poprzeczki od razu zbyt wysoko.

    Z drugiej strony gdyby wziąć pod lupę inne gry, które kończą się na jakimś tam danym poziomie, to Gracz leci na ten poziom i kończy grę i tyle go widzieli idzie grać gdzie indziej, wcześniej czy później, dana gra się nie rozwija to i tak Gracz ją porzuci.

    Mocne nagrody za poziom, tu by ożyła dyskusja co to musiałoby być, by za mocne uznała większość ;)

    Może na nowe pomysły i ankiety nie jest jeszcze za późno ;)

    Sama wiesz też, że pamiętając dawną grę zawsze nam będzie brakować tego co było.

    Przeszliśmy wiele przez te lata, mam nadzieję że damy radę trwać dalej czerpiąc satysfakcję z gry,
    to od nas zależy co wybierzemy i jaki cel.

    Co by nie napisać, czy powiedzieć to dzięki farmie, przez lata poznaliśmy tu wszyscy wielu przyjaciół, znajomych i tego BP nam nie odbierze:)
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tak jak piszesz Greciu, gdyby poziom 300 był mało realny do osiągnięcia, to będzie zniechęcało do gry. Może nie całkiem do gry ale do wbijania kolejnych poziomów.
    Gdy było mi daleko do 100 lvl-a, to nie myślałam o stosowaniu dopalaczy i długo nie interesowałam się tymi wszystkimi smokami,wronami i rzędami pnącza podwyższającymi PD, a gdy zobaczyłam, że światełko jest coraz bliżej, to mnie zmobilizowało i nawet szczodrzej sakiewką ruszyłam.:) Jak te poziomy po 200 lvl-u będzie się zdobywało jakimś wielkim kosztem, to znów odpuszczę.
    No chyba, że nagrody będą jakieś naprawdę wyjątkowe.:)
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Na kozetce napisałam,napiszę i tutaj :D
    Marku,ogromne gratulacje!!!!Niech Malutka się zdrowo chowa :) Przy tych biliardach PD już będziesz wiedział komu przekazać pałeczkę ;)

    [​IMG]
     
  7. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Anka polecam sie;) milutkiego urlopu:inlove:wracaj opalona, usmiechnieta, zadowolona:D

    Swietny pomysl musze tez tak zrobic, jako lody jeszcze nie jadlam:Dale wierze ze moga byc pyszne.;)

    Dokladnie :D
    a ja szczegolnie wrastam w farme, no niby mam przyjaciol w Polsce ale... czas, odleglosc, sa bariera wspolnych codziennych rozmow:) Tu w grze mam was na codzien, tematy mamy wspolne, problemy takie same, zachcianki, marzenia, nawet wspolnych wrogow :Dzyc nie umierac z wami:Dgdzie mi bedzie lepiej:inlove:

    Gdybys mnie kiedykolwiek potrzebowala, sluze pomoca na ile bede mogla pomoc:)

    Greciu, mysle ze nagrod adykwatnych do trudu zdobywania poziomow powyzej 200 BP nie wymysli:(nie chce byc pesymistka, ale widac ze BP, o ile te cyfry 17 sa rzeczywiscie w planie, chce zaspokoic graczy tych u gory.
    Coz to za nagrody musialyby byc? itemy dajace %pd? przeciez na takich itemach BP musi kase zarabiac. Juz kiedys wspominalam, Chinczycy maja krotkie dlonie, a jedza paleczkami a nie lyzka tak jak my:D

    Marku jeszcze raz Gratulacje:D To najpiekniejszy prezent jaki wczoraj mogles otrzymac:)
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Marku, gratulacje dla Ciebie :)
    Niech się wnusia zdrowo chowa..

    ..ale się impreza na forum szykuje...Marek pewnie w kolejce po dobre trunki stoi xD
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Porzuć nadzieję :D
    Ja na pewnym forum technicznym czytałem o chińskich cążkach. Wszyscy byli zdania, że cążki świetnie tną, tylko ich plastikowe (a może gumowe - mniejsza o to) nakładki na rączki mają zapach nie do zniesienia. Rany, co ludzie wymyślali, żeby je "odśmierdzić"... Jeden z użytkowników posunął się nawet do załadowania ich do słoika, zalania octem i zakopania w ogródku na dwa lata o_O
    Nie pomogło xD
    Trzeba było zebrać i sprzedać na targu xD
    Najlepszą pamiątką z pobytu nad Bałtykiem jest góralska ciupaga z niewielkim napisem "made in China". A co się sprzedaje w okolicy Zakopanego? W kierpce nie uwierzę :D
    Swoją drogą dziś spotkałem znajomą gospodynię. Gdybym jej nie znał od dawna i nie wiedział, że już jej bliżej do 80 niż do 70, to bym powiedział, że ma jakieś 65 lat. Ale ja nie o tym. Na nogach białe skarpetki i piękne skórzane kierpce. Mówi, że przy jej dolegliwościach z biodrem nie ma wygodniejszych butów :)
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dobry wieczór gospodyni i miłym gościom.
    Moja mama kilka dekad temu w Zakopanem zakupiła pudełeczko na błyskotki oklejone muszelkami :p
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2018
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór. Nie chciałabym psuć tej miłej atmosfery ale zmuszona byłam pociachać kilka postów. Przypominam raz jeszcze, że wszelkie niepotwierdzone w OO informacje i plotki o tym co być może pojawi się w grze należy zamieszczać w Zgaduli, po to jest tamten wątek ze specjalnymi zasadami i tutaj takiego wątku być nie może. Bardzo proszę o nie ignorowanie moich próśb i z plotkami zapraszam tutaj: >Farmerska Wyrocznia<.
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No jak mogłem tego nie przewidzieć. Skoro ciupaga na Bałtykiem, to w Zakopanem obowiązkowo muszelki :D
     
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję bardzo :) Dziękuję Wam wszystkim :)
    Nie stoję po trunki Greciu :) Wracam, bardzo powoli wracam ... do siebie :)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Myślę, Ateno,że takie radosne ciachanie postów akurat w tym temacie nie ma nic wspólnego z regulaminem a sporo z tzw. widzimisię. Od kiedy to moderatorzy ustalaja listę tematów ,na które można się wypowiadać? Stare wraca?
     
  15. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzien dobry:)

    Dokladnie:)

    Wiec Ateno mam pytanie, czy jezeli poczytam u niemcow o czyms co moze byc w grze, nie oficjalne, przyniose tu, zaznaczajac ze slyszalam o takiej mozliwosci lub w inny sposob sformuluje plotke, czy musze ja zaniesc do zgaduli? :(
    Ateno jeszcze jedno pytanie, mozesz mi tu powiedziec jaki jest regulamin tego watku? czy Twoim zdaniem mozemy rozmawiac o wszystkim tylko nie o grze farmeramy?

    Greciu event mroczny dzis dopiero skoncze:pwczoraj przerwalam i odkrylam Niesamowity Ogrod dentragonicznyII, sama nie wiem po co:D
    Marku wracaj powoli, uwazaj na butelki:DMarku moze jakis oklad z lodu albo prysznic zimny?:DxD:p
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry.

    Sookie nie jest to tzw. moje widzimisię ani też ciachanie nie było radosne. W Regulaminie forum od zawsze jest punkt: 2.14. Publikowanie nieoficjalnych informacji, który jak i pozostałe obowiązuje wszystkich Użytkowników. Po dalsze wyjaśnienia czy też z zastrzeżeniami zapraszam do PT.

    Reniarama zapraszam do lektury Regulaminu forum i zasad w poszczególnych działach, z nich dowiesz się wszystkiego.

    Miłego dnia.
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Droga Ateno..
    Nigdy nie byłam przeciwko Ekipie, nigdy źle o Was nie pisałam a wręcz przeciwnie..więc jest mi niezmiernie przykro,że tak mnie potraktowaliście..
    Gdyby tak trzymać się kochana regulaminu to dlaczego od teraz kiedy powstał mój wątek? Dlaczego ten jeden punkt regulaminu nie działał wcześniej? Dlaczego nie kasowałaś postów w innych tematach?
    Nie kieruj mnie do pisania skarg bo tego nigdy nie robiłam i robić nie mam zamiaru. Brzydzę się donosicielstwem.
    Miłego dnia droga Ekipo :)

    ..tak mnie naszło..nie uroda,nie bogactwo ani też brzydota czy bieda są wartością człowieka a to co sobą prezentuje..

     
  18. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Poczytalam, nadal nie uwazam ze zostal naruszony punkt regulaminu 2,14.No ale Ateno Ty wiesz przeciesz najlepiej co wolno nam pisac.
    Rowniez milego dnia.
    ps- Nie odpowiedzialas mi Ateno na moje pierwsze pytanie, a w regulaminie nie ma takiej wzmianki.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2018
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witaj Reniu :)
    Nie warto drążyć tematu. Niech tak zostanie..

    Wiesz, są osoby, które kochają donosicielstwo, pisanie do ludzi za plecami innych..ale może im to sprawia radość..może czują się bardziej dowartościowani...może to pozwala im żyć..tak mnie jedna myśl męczy..ale to zostawię dla siebie..
    Ja nie zniżę się do poziomu takich ludzi..
    Dodam jeszcze,że przyjaźni prawdziwej nie da się kupić....kto w to wątpi jest w błędzie..
    Miłego dnia Wszystkim życzę..

    ..dla mnie to smutny dzień...
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gretko ależ ja też nie mam nic przeciwko Tobie czy temu wątkowi, wręcz przeciwnie :) Dla mojego "widzimisię" to mnie by się widziało żeby wszędzie można pisać o wszystkim bez ograniczeń oby tylko nie było wulgaryzmów, obrażania, itp. być może byłoby ciekawiej, ale niestety nie ja ustalam co wolno a co nie, mnie też obowiązują zasady.
    A co do tych nieoficjalnych info tak jak tutaj zamieściłaś screen i link do bułgarskiej Wyroczni, to jeśli zauważysz gdzieś w innych wątkach (oprócz Zgaduli) to zgłoś to proszę przy użyciu opcji "Raport".

    Reniarama zawsze możesz napisać skargę do PT.
     
    agucha31 i Reniarama lubią to.