gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Yhm, wzrostem to może by pasował ale wiek nie ten ..ale apetyczny jest xD aż ślinka leci..
    Odstąpię go Tobie całkiem darmo, może mi się coś w odpowiednim wieku trafi..hahahah
    Tak mnie się przypomniało jakich cech kobieta oczekuje od mężczyzny..
    ORYGINALNA LISTA (w wieku 20 lat)
    1. Przystojny
    2. Uroczy
    3. Finansowo ustawiony
    4. Uważnie słuchający
    5. Bystry
    6. Dobrze zbudowany
    7. Gustownie ubrany
    8. Obdarowujący kosztownymi "drobiazgami"
    9. Pełny zaskakujących przemyśleń
    10. Pomysłowy, romantyczny kochanek

    LISTA POPRAWIONA (w wieku 32 lat)
    1. Miły wygląd (brak zakoli itp.)
    2. Otwiera drzwi samochodu, przysuwa krzesła
    3. Ma dość pieniędzy na miłe obiady
    4. Słucha więcej niż mówi
    5. Śmieje się z moich żartów
    6. Nosi torby z zakupami
    7. Ceni stały związek
    8. Docenia dobry domowy posiłek
    9. Pamięta o urodzinach i rocznicach
    10. Romantyczny, upojny wieczór co najmniej raz w tygodniu

    LISTA POPRAWIONA (w wieku 42 lat)
    1. Niezbyt brzydki (łysa głowa - OK)
    2. Nie ruszy samochodem aż nie wsiądę
    3. Ciężko pracuje - ale czasami zabierze na okazjonalny obiad
    4. Kiwa głową kiedy mówię do niego
    5. Czasami opowiada dowcipy, które już opowiadał
    6. Jest w stanie poprzesuwać meble.
    7. Brzuch nie wystaje spod t-shirt'a
    8. Wie, że nie kupuje się szampana, który zamiast korka ma zakręcany kapsel
    9. Pamięta o opuszczeniu deski w toalecie
    10. Goli się dokładnie w czasie weekendu

    LISTA POPRAWIONA (w wieku 52 lat)
    1. Ufortyfikowane wieże włosów w nosie i uszach utrzymuje w porządku
    2. Nie beka i nie drapie się publicznie
    3. Nie pożycza pieniędzy zbyt często
    4. Nie zasypia kiedy wietrzę sypialnię
    5. Nie opowiada zbyt często tego samego dowcipu
    6. Jest w stanie dobrze wygnieść swój kształt w tapczanie
    podczas weekendu
    7. Potrafi dobrać skarpetki do ubioru i nosi świeżą bieliznę
    8. Docenia dobry obiad przed TV
    9. Pamięta twoje imię - okazyjnie
    10. Zazwyczaj goli się na weekendy

    LISTA POPRAWIONA (w wieku 62 lat)
    1. Nie straszy małych dzieci
    2. Pamięta gdzie jest łazienka
    3. Nie żąda za dużo pieniędzy na utrzymanie
    4. Chrapie lekko... ale tylko podczas snu
    5. Pamięta dlaczego się śmiał
    6. Gdy jest sam w domu, potrafi czasami sam wstać
    7. Zwykle nosi jakieś ubrania
    8. Lubi miękkie jedzenie
    9. Pamięta gdzie zostawił swoje zęby
    10. Pamięta, że to jest weekend

    LISTA POPRAWIONA (w wieku 72 lat)
    1. Oddycha
    2. Trafia do toalety
     
  2. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Dziękuje bardzo Kochana:)
    A czy wypada czy nie wypada:music:- nie warto się nad tym zastanawiać;) trzeba korzystać z życia:)
    Kiedyś się zastanawiałaś nad 'domkiem'.... najważniejsze, że w końcu to się stało faktem:D:D:D Bądź pewna,że Gości, Znajomych, Przyjaciół nigdy tu nie zabraknie:)
    [​IMG]
    Żeby było kolorowo, to i ja kwiatki przynoszę;)
     
  3. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Pamiętam oczywiście , trochę szkoda, że już niektórych uczestników wyprawy nie ma na forum8)
    Całkiem niedawno czytałam wątek Tetuni i przypominałam sobie z wielką przyjemnością:p. Szkoda tego wątku bardzo :cry:
     
  4. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Greciu napisałaś ;Yhm, wzrostem to może by pasował ale wiek nie ten ..ale apetyczny jest xD aż ślinka leci..
    Odstąpię go Tobie całkiem darmo, może mi się coś w odpowiednim wieku trafi..hahahah
    ****
    No wiek nie ten ( to i bez okularów da się zauważyć ) ale gdy spojrzeć z odpowiedniej perspektywy to widać od razu, że na pewno ma tatusia, może i dziadka jeszcze , no i niezliczoną ilość wujków, kuzynów, stryjków etc. - coś na pewno się trafi w odpowiednim wieku.
    A z tymi listami zabiłaś mi takiego ćwieka , że teraz spać nie mogę - i zrobiłam sobie jedną uniwersalną coby po każdym 10-cioleciu nie poprawiać ;
    1.Przystojny i ma oczy, które nie mogą kłamać
    2.Odpowiednio zbudowany i wyposażony
    3.Pełen zaskakujących, romantycznych pomysłów
    4.Z uśmiechem nosi mnie na rękach - wszelkie bagaże także
    5.Docenia każdy domowy posiłek - zwłaszcza ten mniej dobry
    6.Pamięta o wszystkim o czym powinien pamiętać i szybko zapomina wszystko czego nie powinien pamiętać
    7.Jest zawsze gotowy przy- prze- i po-suwać nie tylko meble lecz i na meblach - np. przesuwa się na kanapie by mi zrobić miejsce obok
    8.W łazience przy goleniu zawsze pamięta by sobie nucić moje imię - np. Magdaleno, Magdaleno... - w przypadkach innych będzie to np; Basiu, Basiu, Barbaro itp.
    9.Gdy jesteśmy sami w domu może nosić mniej ubrań a nawet wcale - w końcu to nie szata zdobi człowieka
    10.Nie zapomina na każdy weekend wydepilować uszu i nosa jeśli się tam pojawią jakieś fortyfikacje
    11, Dopóki oddycha jest jeszcze zdolny i trafia
    Wyszło mi jeden punkt więcej ale jak już wspomniałam lista jest uniwersalna i ... na całe życie
    Teraz mogę spokojnie iść spać .
     
  5. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Widzę, że świętowaliście do późna. I dobrze, warto było:D Teraz większość będzie wyglądać takxD:
    [​IMG]

    Okna otworzyłam, wywietrzyłam, nowy, piękny i słoneczny dzień do domku wpuściłam:)

    Z farmerskich przypominajek - jutro i tylko jutro będzie można odebrać w newsach specjalny prezent z okazji Dnia Matki:
    [​IMG]
     
  6. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    [​IMG]

    Dzień dobry :)
    Napije się ktoś ze mną u Gretuni z rana kawuni?
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja bardzo chętnie kawki sie z tobą napiję:)dziękuję pyszna :) bo z rana to taka przebudzówka musi być :p

    wczoraj świętowali dzisiaj śpią :D

    dzień dobry :)
     
  8. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w tak przytulnym, pełnym ciepła domku i życzę aby tu zawsze było pełno gości a Grecia zawsze uśmiechnięta :)

    [​IMG]
     
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Sobota, niech się wyśpią:) Kawy już dwie zaliczyłam, ale do tego czekoladowego w kubeczku uciekł mi język. Nie wiem co to jest. Brownie? Nieważne, czekoladowe czyli pożądane:D
     
  10. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Wow na taka kawusie to ja jestem chetna:D Witam milutko wszystkich;) tak na krotko powiedziec dzien dobry:) Greciu wstawaj goscie pukaja do drzwi:inlove:
    dotikampo a gdzie mam szukac tego upominku o ktorym mowisz? w newsach nie widze:p
    lo matus ale jestem zakrecona:D juz kumam ze to jutro :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2018
  11. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    xD
    Dobrze wiedzieć,ze nie tylko ja tak reaguje:p
    Trening mózgu w temacie czekolady kończy sie nieustannie i niezmiennie tak samo...porażkaxD:cry:
    Dzień dobry:)
     
  12. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ja sobie tłumaczę - a kiedy mam sobie dogadzać, jak nie teraz? Lata płyną, ani się obejrzę a nastąpi era różnych dolegliwości kładących szlaban na czekoladęxD
     
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Greciu jak milusio,ze jestes;).Szybciutko i pieknie ten domek sobie urzadzilas:).Jako naczelny lamus,o czym wiesz wstawek robic nienauczony,a nawstawial bym Ci,oj nawstawial,a tak slownego naj naj naj.Bardzo tu milusio alkoholu duzo i potraw wszelakich,wieczorkim wpadne.Oho zona sie pojawila.To wszystko twoja wina!-a co ja znowu zrobilem?-daj mi chwile pomyslec,dopiero sie obudzilam,zrob mi kawy....czyz zycie nie jest piekne:D
     
  14. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    A ja mysle ze czekolade dopiero teraz zaczniemy spozywac jako lek na chore nerwy :D oj uspakaja ona tak ze w minute bloczek wszamanyxD:cry:ale lubie najbardziej czekolade z Amaretto a na gurze stos bitej smietany:pxD
     
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    [​IMG]

    Jestes okrutna ;):pZ samego rana takie torturyxD:cry:

    Taaaaaaa...tez sobie tak tłumaczyłam dopóki centymetr nie reagował:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2018
  16. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Witak Greciu :inlove: Cieszę się, że jesteś.... Też coś przyniosłam :

    [​IMG]
     
  17. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Kochana raz w tygodniu polecam:D centymetr nie zauwazy :p:cry:nooo wiem ze masz racje z tym centymetrem ale co tam jak szalec to szalec :D mysle ze w naszym wieku juz mozna bo partner tez nic lepszy od nas i waleczki dzwiga :D:p
    Witak Greciu :inlove: Cieszę się, że jesteś.... Też coś przyniosłam :

    [​IMG]
    lo matus , no to jest okropienstwo :D:cry::Dzaraz zjem wszystko i Grecia nic nie dostaniexD
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Idę stad zanim zacznę ekran lapka lizać:cry::cry::cry::pxD:cry:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)
    Skąd wzięłaś moją fotę nad ranem? :pxD:cry:xD

    :inlove: No nie, akurat nie mam pod ręką, ale chyba pójdę do lodówki po babeczkę :p

    xD Mi już oprócz centymetra reagują bluzki i spodnie przede wszystkim xD:cry:
     
  20. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Witaj milutko u Greci;) szczescie ze masz cos w lodowce :Dbo u mnie pusta:Dmacie pojecie co dzieje sie z moim zoladkiem kiedy ogladam te wszystkie smakolyki:cry::D
    Poczekaj ja ide z Toba bo sklep mam kilka krokow stad :Dmoze chociaz drozdzuwke kupie:D:cry: