gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Greciu wiem,że teraz to nie jest gra ,która wszyscy uwielbialismy ale prosze nie rezygnuj ;),weź sobie urlopik od gry i wróć ,czasami taka przerwa sie przydaje,może cosik sie zmieni(może na lepsze,choc watpię) ale wróć
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Greciu i jak tu polubić Twój wpis.:(
    Chyba tylko za to, że napisałaś "zawieszam grę" . . .
    Każdy z nas chyba miał taki okres, że gra albo mu się znudziła, albo go coś w niej drażni i czasem pomaga chwila oddechu.:)
    I bardzo, ale to bardzo Cię proszę - niech to będzie tylko ta chwila. Gra bez Ciebie to już nie ta sama gra.
    Nawzajem dużo dobrego Ci życzę.:inlove:
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Greciu ,nie żartuj .Gra bez Ciebie to nie to samo.
    Odpocznij nabierz chęci i znowu zacznij działać;)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Greciu ja się trzymam tego "zawieszam" i że po urlopie odwiesisz i wrócisz:). Wakacyjna przerwa dobrze zrobi, ale będziemy czekać i mam nadzieję, że będziemy wspólnie walczyć dożynkach ;)
     
  5. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    "Drogie" BP, czy Wy widzicie, do czego doprowadziliście? -.-

    Praktycznie wszystkie Wasze działania od roku a może i dwóch są zupełnie bezsensowne.
    A decyzja Grety jest pokłosiem tego absurdu, jaki nam ostatnio fundujecie.
    Macie u mnie krechę, jakiej jeszcze nie mieliście. -.- I już nigdy jej nie zmażecie. -.-

    ...po cichu liczę, że gdy emocje już trochę opadną i będzie można na chłodno na to spojrzeć, to Greta dojdzie do wniosku, że to jeszcze nie czas ostatecznie rezygnować z wszystkiego, co w grę zainwestowała, i że jednak zostanie tu z nami, bo bez niej to już nie będzie to samo
    :(
     
  6. alexander31

    alexander31 Naśladowca mistrzów

    Kochana Greciu

    Wiesz jak mnie w tej grze potraktowano,ale to byl dobry prysznic,otwarl mi oczy.Gram,ale tylkoTy wiesz jak gram. Prosze nie zawieszaj gry,odpocznij i wracaj do nas prosze,dla mnie zawsze bylas i jestes nummer 1 ,,,,,najwazniejsza i najukochansza.:inlove: No tym postem wyciaglas mnie z krzakow:(.
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Greciu jest mi ogromnie przykro. Nie będę Cię na siłę przekonywała ,żebyś została ale mam nadzieję,że przemawiają przez Ciebie emocje,które opadną i jednak wrócisz. Bo jesteś dobrym duchem tej gry i forum. :inlove:
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Bardzo mi przykro że musisz przez to przechodzić

    Jesteśmy z Tobą [​IMG]
     
  9. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    :cry::cry::cry:Doskonale Cię rozumiem.
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Greciu, każdy ma przesyt Farmy, przez to, co się dzieje, mimo tego, odpocznij i szybko wracaj do nas :).
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kochana Greciu:inlove: wiem ze tego juz za wiele ale mam nadzieje ze odpoczniesz i wrócisz bez ciebie to nie to samo
    Tobie tez zyczę wszystkiego dobrego :)
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    :)Dziękuję za serdeczności i życzenia - szczególnie , że tych miłych chwil w grze mamy coraz mniej i mniej :music:
    Ja dla Ciebie tych kilka rymów zostawiam
    Tyle razem dni przebytych...
    tyle plotek przegadanych...
    Tyle misji... i ewentów...
    I tych skarg niewysłuchanych...

    Trzeba siły aby sprostać
    wszelkim ... nieprawidłowościom
    - łatwiej odejść jest niż zostać
    i się zmagać z bezsilnością...

    Lecz gdy farma w serce wrosła
    już nie sposób jej porzucić
    więc... nie odchodź za daleko
    abyś szybko mogła wrócić.:);)

    Pozdrawiam cieplutko i... miłego odpoczynku życzę, po którym z nowymi siłami przystąpisz do farmerowania :)
    :inlove:
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    o żesz:cry::cry::cry: Greciu przecież my " nałogowcy" nie porzucamy gry ... odchodzimy na chwilę ( krótszą lub dłuższą ) żeby sapnąć, zapomnieć co nas denerwuje i po pewnym czasie tęsknimy i wracamy. Mam nadzieję, że i u Ciebia tak będzie :inlove:
     
  14. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    Dla niej będzie lepiej by nie tęskniła i nie wracała :( Wszyscy widzieli ile ją to kosztowało, wieczna walka :(

    Przychodziłam tu do Ciebie Greciu jak była Renia i dotikampo i wielu, wielu wspaniałych gości... można było pogadać , pośmiać się..
    Cisza w Twoim domu panuje już od dawna:( w innych domach podobnie :( Pozamykano wszystkie domy i usta.
     
  15. cll2012

    cll2012 Forumowy żółtodziób

    Wielkieś uczyniła pustki w sercu moim

    Moja Droga Greto

    Tym zniknieniem swoim


    :cry::(

    Ludwik

    :cry::(


    ...to koniec Farmeramo
    ty się z kolan już nie podniesiesz...
     
  16. WarszawiakWarsaw

    WarszawiakWarsaw Aktywny autor

    Ale że jak? Że co? Czemu? Jak to możliwe? :(
    Ciężko w to uwierzyć. :(

    ...jak taka ikona Farmeramy dokonuje takiej decyzji, to znak że w państwie polskim nie dzieje się dobrze i trzeba chyba szukać nowego zajęcia... :(
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Droga firmo BP, widzisz co zrobiłaś:cry::cry::cry:???

    Jak tak dalej będziesz postępować, to niestety nie pozostanie nic innego jak wywiesić na stronie głównej Farmeramy kartkę z napisem:
    "Porzućcie wszelką nadzieję, Wy, którzy tu wchodzicie"
    :sleepy::sleepy::sleepy:

    Hej wszystkim a szczególnie Greciu. Mam nadzieję, że to tylko chwilowa przerwa i kiedyś wrócisz, bo naprawdę szkoda tak wspaniałej osobistości:(
     
  18. genka53

    genka53 Czeladnik forum

    Drága Greta! :inlove:
    Nagyon sajnálom, hogy így döntöttél. :cry:
    Te, aki rendszeresen meglátogattál még bennünket is, a magyar fórumon, nem hagyhatod abba a játékot!
    Kimondhatatlanul hiányozni fogsz mindnyájunknak!
    Ha belefáradtál kicsit, akkor pihentesd a játékot, de gyere vissza minél előbb!
    Mindnyájan köszönjük azt a sok segítséget, és tenni akarást, amit a játékod során nyújtottál a játékostársaknak!
    Jó lenne, ha meggondolnád magad, és egy kis pihenés után visszajönnél, de ha végképp be akarod fejezni, akkor minden szépet és jót kívánok neked!
    .............................................
    Tak mi przykro, że podjęłaś taką decyzję. :cry:
    Ty, który również regularnie odwiedzałeś nas na węgierskim forum, nie możesz przestać grać!
    Wszyscy będziemy za tobą tęsknić nie do opisania!
    Jeśli jesteś trochę zmęczony, zrób sobie przerwę od gry, ale wróć jak najszybciej!
    Dziękujemy wszystkim za pomoc i chęć pomocy innym graczom podczas gry!
    Byłoby miło, gdybyś zmienił zdanie i wrócił po krótkim odpoczynku, ale jeśli chcesz to zakończyć na dobre, życzę wszystkiego najlepszego!

    [​IMG] [​IMG]
    Szívből köszönöm, hogy velünk voltál!

    Z całego serca dziękuję, że jesteście z nami! :inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2023
  19. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Możesz być wykształcony, bogaty, piękny lub niewykształcony, biedny i brzydki. Wszystko to nie jest ważne, to jak traktujesz ludzi, mówi o tobie wszystko.

    Te słowa pod sygnaturką mówią wszystko o Tobie :inlove:
    Byłaś - Jesteś - Będziesz moją ulubioną sąsiadką wszystko co wiem o farmie to Twoja zasługa, wszystko co otrzymałem od Ciebie zachowałem, tyle lat jesteś na szczycie listy moich sąsiadów i jak to miejsce opustoszeje i ja się zastanowię nad dalszą grą.
    Nigdy Cię nie zapomnę nawet jak tej gry już nie będzie pozostaniesz w moim sercu:inlove:
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale jak tu ma być bez Ciebie...:cry:Mam nadzieję,że zatęsknisz