gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O dziękuje kochana, no przepysznie wygląda i pewnie tak smakuje
     
    krasnoludek10, olgs3 oraz gretag lubią to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    Miłego dnia :)
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Greciu, piękne dzięki za taki prezent ;)
    Miłego dnia :)
     
    gretag, krasnoludek10 oraz olgs3 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Greciu:) Ja od mamy dostałem szarlotkę z okolicznej cukierni:p Pociesza mnie to, że mogę zjeść ją całkiem sam, bo ona w Wielkim Poście słodyczy nie je;) Ale jak to mawiają - lepszy rydz niż nic:D I trochę ją z tymi słodyczami nawet rozumiem (mimo, że co roku podejmowałem do tej pory próbę niejedzenia ich w owym okresie i kończyło się to fiaskiem, w tym roku mam inne postanowienie i do tej pory musiałem je zmienić tylko raz, więc jest postęp), bo jak potem jedziemy do babci, to te łakocie są z milion razy pyszniejsze:D Co prawda wg mamy to po to, aby schudła, ale i tak potem na Wielkanoc nadrabia te słodkości:pxD
     
    gretag lubi to.
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Nie wiem co to znaczy odchudzanie..Nigdy nie dbałam o figurę, zawsze byłam chuda a jem wszystko na co mam ochotę. Jednak w wielkim poście trochę ograniczam słodycze.. Raz musiałam ale tak mam,że jak jestem bardzo zmęczona to muszę coś słodkiego..
    = = = ==
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2021
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Wyłaczyłam animacje zbiorów i ptactwo wreszcie przestało latać.
    Nigdy chuda nie byłam... może nie pamiętam ..
    Nigdy się nie odchudzałam... i chyba już nie będę.
     
    hlnrys, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Ja staram się część zbierać ręcznie więc to ptactwo bardzo przeszkadza..aż pójdę wyłączyć animację.
    Nie widzę zmian na lepsze w grze..to co poprawiają to wcale nie przeszkadzało. Lepiej żeby zajęli się gorszymi błędami..
    Jak gra przycinała i muliła tak jest nadal..ale po co to pisać. U niektórych zawsze było i jest ok..
    Dam radę grać z błędami ale za taką grę to kasy nie będą widzieć.. Jestem cierpliwa więc przeczekam ...

    Co do odchudzania to bardzo mnie dziwiło jak koleżanki męczyły się..jadły tyle co wróbelki a i tak to niewiele dawało.
    Ja zawsze jadłam to co mi smakowało i nigdy przez myśl mi nie przeszło żeby się odchudzać..choć nie było i tak z czego..chyba,że z kości na ości.. xD
    W sumie to lubię dobre jedzonko :p
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To szczęściara z Ciebie Gretko.:)
    Mogę śmiało powiedzieć, że całe życie się odchudzam.xD Tak to wygląda, że jestem na diecie, a później wracam do nawyków.
    Nie mam tyle silnej woli, żeby te nawyki zmienić, bo . . . też lubię dobre jedzonko.:p I lubię gotować.:)
    Kiedyś paliłam papierosy, to jakoś było łatwiej i dużo ćwiczyłam. Teraz nie palę i ćwiczę jakby trochę mniej.;)
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Jedzenie to przyjemność więc jak z tej przyjemności rezygnować ..
    Aniu, jak trochę więcej ciałka to nawet lepsza figura.... Były czasy,że nawet chciałam przytyć ale nic nie dały moje wysiłki bo przejadać to też się nie da.. Podobno trzeba trochę zwolnić a ja biegam nawet po domu..Zawsze byłam taka ..wszędzie szybko... :)
    Jem co mi pasuje,..ale kocham surówki, sałatki.., owoce.., dobre mięsko i dobre wędliny.. :) Widocznie takiej rasy jestem i nie da się z tym nic zrobić.. :)
     
  10. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzien dobry:)
    Greciuniu mialem dluga niechec do gry od grudnia i nalog zwyciezyl przy krolowej:p.I tak sie bawie dalej,gra sie ciezko i nudno z tymi czestymi kwiatkami ale bez spinkio_O.U mnie wszyscy w rodzinie i wiekszosc znajomych to ozdrowiency:).Pisalem jak pojechalem do szpitala u mnie na Wiosce,ze wzgledu na dusznosci,zrobili badania na cov i zostawili na kilka dni.Po powrocie ze szpitala po pewnym czasie,zle poczula sie zona i po teleporadzie dostala skierowanie na test,ktory wyszedl pozytywny;(,w tym czasie syn/mieszka z nami/ od kilku dni mial kaszel temperature i klopoty z oddychaniem,telefon na SOR,przyjechalo 2-ch kosmitow,zabralo do szpitala,porobili mu testy i za 6 razem test byl pozytywny:p.Juz wczesniej wiedzieli,ze jest zapalenie pluc ale na wewnetrznym nie bylo miejsca,a na medialnym byly:p.Zona dostala 10,a ja 17 dni kwarantanny i tak codziennie z balkonu lub w oknie pozdrawialem coraz to innych policjantow gestem lewej reki;).W tym czasie stracilem znacznie smak i wech i bylem bardzo slaby i to tyle jezeli chodzi o objawy.Zona miala te same objawy co ja plus temperature,kaszel i inne grypowe.Po kilku dniach,po zazywaniu lekow typowo antygrypowych w tym antybiotyk+naturalne czosnek,miod,wyciagi cebulowe,poczula sie znacznie lepiej i obecnie pamiatka po tej "przygodzie" co nam pozostalo to nadal jestesmi slabi i smak z wechem sie jeszcze buntujaxD.Juz niedlugo 20-ty,wszystkim zdroweczka i awarii telewizora,niech mozg bedzie z Wami:)
     
    Miśkowo, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)

    Danielu, cieszę się,że Wszyscy szczęśliwie wyszliście z tej choroby..Osłabienie będzie jeszcze przez jakiś czas...
    To straszny virus a nikt z nas nie wie jaki może być przebieg choroby.. Jeden w podeszłym wieku z wieloma chorobami współistniejącymi przechodzi w miarę łagodnie a inny młody, silny przechodzi ciężko albo nawet umiera..
    Lepiej uważać, nie łazić tam gdzie są skupiska ludzi..
    Teraz widać w sklepach i na ulicach ludzi bez masek, nikt ich nie pyta czy mają zaświadczenie od lekarza... Takich trzeba omijać bo wśród nich też mogą być zarażeni.
    = = = =

    Miłego dnia Wszystkim życzę :)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witaj Greciu:) A propos postu w zgaduli... Lawenda chyba nie jest na 5 liter;)
     
    gretag lubi to.
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)

    W zgaduli chodzi o szałwię... :)
    Już poprawiłam.

    W misjach 24 h znów rząd na pnączu do zbioru raz w tygodniu..ale komentować tego nie będę..jest super, eventy wspaniałe a nagrody jeszcze lepsze.. xD:D Wszyscy zadowoleni :D
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2021
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    We śnie nie dałam rady ale teraz łapię.. xD
    Nie wiem czy to dobre ,że dali taką zabawę.. Zwykle farmerzy zbierali co mieli zebrać na farmie i wychodzili z gry a teraz każdy łapie ptaka.. xD a schodzi z tym dość długo..:D ..a co za tym idzie serwery obciążone ... ale sama zabawa jak zabawa, fajna xD:cry::D
    Miłego dnia Wszystkim życzę i przyjemnego łapania ptaszka :D

    [​IMG]
     
  16. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    [​IMG]Szanownej Gospodyni :inlove:oraz gościom :inlove:tego domku i ich bliskim :inlove:życzę Zdrowych ,Spokojnych oraz Radosnych Świąt Wielkiej Nocy, byście byli Zawsze Zdrowi ,by Normalność jak najszybciej do nas wszystkich powróciła a farma dawała nam dużo radości:inlove: i relaksu :inlove:.
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Greciu i mili goście niech te Święta Wielkiej Nocy będą radosne i pełne nadziei na lepsze czasy. Zdrowia niech moc nie opuszcza i pozwoli nam się cieszyć szczęściem :) Wesołych Świąt :)

    [​IMG]
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Greciu,
    dla Ciebie i Twoich gości zostawiam serdeczne życzenia, zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze :)
    [​IMG]
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Droga Greciu i Szanowni Goście:) Życzę Wam Wesołych Świąt:D:D:D


    PS. Mam nadzieję, że ten filmik nie narusza regulaminu forum;) Wg mnie nie, bo sprawdzałem, ale... Ja to prosty człowiek jestem:pxD;)
    PS2. Mam nadzieję, że tam króliczek mówi "piany w króliczku" a nie "pijanych króliczków"xDxDxD Ale w razie gdyby jednak nie i usunięto ten film, to mam dla wszystkich zastępnik;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2021
    gretag i kruszynka63 lubią to.
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dziękuję :) Tobie również wesołych świąt! :)
    Dziękuję za piękne życzenia. :) Tobie również wesołych świąt!
    Dziękuję za pamięć i życzenia :)Piękne kurczaczki :)
    Tobie również wesołych świąt!
    Piękne życzenia , dziękuję :)
    Tobie Tomku, wesołych świąt :)
    = = = == =

    Wielkanoc nadchodzi,
    więc życzyć nie szkodzi:
    Wielkiego zająca,
    pisanek tysiąca,
    Dyngusa mokrego
    i wiele dobrego!


    [​IMG]