gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie, to akurat był komentarz ogólny.
    Ale jeśli ty nie widzisz różnicy między brakiem owej kropki nad "i" a sposobem skwitowania przez przedstawicieli firmy przykrej sytuacji niezawinionej przez graczy - to cóż, chyba faktycznie mówimy innymi językami.
     
  2. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Dzień dobry :)
     
    gretag, hlnrys oraz ankagdw lubią to.
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jak będzie więcej takich niewidzących to nigdy nie doczekamy się szczerych przeprosin ,tylko zwalanie winny na inne sytuacje.
     
    6elka4, gretag oraz hlnrys lubią to.
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Niedziela a tu niespokojnie..czerwono..oj zaczynam się bać..i ten zapas banów..
    [​IMG]
    Nie chcę na Bahamy..chyba że z osobą towarzyszącą xD
    Boję się bo tam dzikie zwierzęta ..:cry:a najgorsze węże.. :cry:
    Obiecuję,że już nie będę dokuczać..
    Tak mnie się ręce trzęsą ze strachu.....:cry:
    [​IMG]
    ..i czyja to wina? przecież nie moja..:cry:
    = = == =
    Miłej niedzieli xD
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gretag dzień dobry bardzo :) Gdzie Ty widzisz czerwono jak u Ciebie dziś jeszcze nie byłam? Od dawna też już czerwony bardzo rzadko używam, żeby nie raził za bardzo w oczy tylko bordowy i za darmoszkę żadnych "nagród" nie rozdaję, aż tak miła nie jestem :p

    No ale ściereczki już podaję


    ść.png
    mogę nawet wytrzeć Ci tę klawiaturę jeśli to moja wina, tylko działania jej nie gwarantuję ;):oops:

    Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :)
     
    gretag, olgs3 oraz hlnrys lubią to.
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Czerwono u sąsiadów to ja już na wyrost się boję. .. xD
    Wyrzuć te bany, tylko przez nich ludzi wpędzasz w nerwicę..:p
    Widzisz jak mnie się ręce trzęsą i co z tego wynikło?
    Dziękuję za czyszczenie klawiatury..działa..:D
    Nie trzeba odszkodowania..xD
     
    Anetta41, olgs3 oraz hlnrys lubią to.
  7. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    a ja się tu zgodzę :D
    mam jednego ulubionego moda, z którym "uwielbiamy się"... czuje się punktowany za prawie każdy post, który wstawię więc śmiać mi się chce jak widzę czepianie się o tego typu bzdury ale jak widać udowodnić swoją wyższość tylko w ten sposób potrafią
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie taki diabeł straszny jak go malują, tak mówią ;)
    Super, że jednak ta klawiatura działa bo bez niej ani rusz a i ja ubezpieczenia od takich wypadków nie mam :cry: ;)
     
    krasnoludek10, Anetta41 oraz gretag lubią to.
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja też tak mam..ulubiony mod zawsze śledzi co ja piszę na forum..no jak go nie kochać no jak...czuję się zawsze bezpieczna bo obok stoi mod.. xD

    - - - --
    Wiem, wiem,..od ekipy żadnych rekompensat ..:p

    ..a co z tymi banami? nadal je masz czy już są w koszu? xD
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W jakim koszu? mam pod ręką ale naprawdę nie lubię i nie chcę ;)

    Jeśli o mnie chodzi to powiedz co i jak mogę Ci zrekompensować? Chętnie poprawię humor Tobie i innym :)
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mnie nic nie trzeba rekompensować.. Jest ok..
    Rekompensatami powinny się zająć osoby w BP ale nie moderatorzy..
    Uciekam bo nadal masz bany w kieszeni..:D
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie uciekaj, już je odsunęłam dalej i zaraz zabieram się za obiad to może do jakiegoś gara wrzucę i sama na jakieś wczasy polecę ;)
     
    krasnoludek10, olgs3 oraz gretag lubią to.
  13. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry
    Greciu przepraszam , że znów troszkę zaśmiecę w Twoim domku, ale jeszcze tylko ten raz i więcej nie będę - obiecuję :p
    Ta przysłowiowa kropka nad ,,i,, to także ogólne odniesienie - wbrew pozorom widzę tą różnicę (a przynajmniej staram się ją zobaczyć - i z różnej perspektywy) Sytuacja faktycznie przykra - dla każdej ze stron, bo wszyscy na tym coś stracili - jednak przy odrobinie dobrej woli wszyscy mogą także coś zyskać na przyszłość.
    A jeśli o przeprosiny chodzi ... BP przeprosiło -i tylko przeprosiło (nie zrekompensowało) - na miarę swoich chęci oraz możliwości - z jakim zrozumieniem i przyjęciem się owe przeprosiny spotkały wszyscy wiemy - nie dziwi mnie więc brak kolejnych przeprosin, bo szczerze mówiąc jeśli mają być podobnie przyjęte/zrozumiane jak te od BP to może nawet lepiej by ich w ogóle nie było .
    No, tutaj bany, tam banany
    węże dziki i jelenie
    w którąkolwiek spojrzeć stronę
    wszędzie jakieś zagrożenie.
    Też się stracham ale co tam
    ostatecznie raz śmierć kozie
    choć ...jak wezmę nogi za pas
    to mnie nie dosięgnie może :music:
    -------------------------------------------------------------------------------
    Zmykam więc, a w ramach przeprosin za to zaśmiecenie takie nutki zostawiam

    wraz z pozdrowieniami i życzeniami dobrego dnia - dla wszystkich :)
     
    krasnoludek10, MaraAcoma oraz gretag lubią to.
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Nie bój się węży zamknęłam je wszystkie w swojej stodole lata temu przecież :pxD:cry:xD:cry:Pamiętasz? xD:cry::cry::cry: Były jaja ,nawet się na siebie zdąsałyśmy. Kupa śmiechu. xDxDxD Jak się boisz to lecę z Tobą :pxD:cry:Mi tam węże niestraszne :p
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    W takim razie możemy lecieć na Bahamy :) ..a tamte węże to pamiętam..podobno straszyłaś nimi teściową :p
    Ja strasznie boję się węży.. Na wsi, blisko lasu to często w sadzie zaskrońca można było spotkać..
    Wyobraź sobie jak piszczałam na widok takiego łobuza..z domu wszyscy wybiegli bo myśleli,że mnie ktoś napadł albo co..a to był malutki zaskroniec..a później pół roku wyśmiewali się ze mnie przy każdej okazji..xD
    Szczerze to już wolę dzikie świnie jak latem chodzą koło balkonu. Ich tak się nie boję..
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Uwielbiam dziki :inlove:I wcale się nie boję :music: Pająki , węże i inne brzydale odpadają :wuerg:brrr:oops:
     
    krasnoludek10, gretag oraz olgs3 lubią to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Drogie Panie, zapraszam na granie:;)

    Wszystkiego najlepszego.:D
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Jeśli Ty też boisz się węży to zostańmy w domu :) Tam tych gadów bardzo dużo.. xD
    Ja już obiecuję,że będę grzeczna na forum , nie chcę na Bahamy :D
    Dziękuję ale mogłeś coś nowszego zapodać.. :p

    Dla gości kawa i ciasto..
    [​IMG]
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry wieczorowe
    Mam nadzieje ze choć kawałek od wczoraj został :)
     
    krasnoludek10 i gretag lubią to.
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Agusiu, zostało dużo ciasta..częstuj się :)
    [​IMG]