gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Pewnie,że się nie boimy, będziemy skakać przez płot na cmentarz..
    [​IMG]
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Sama się z tego pośmiałam :)
    ..a syn mi podpowiedział,żeby jednak nie w szpilkach skakać..hahaha
     
  4. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dobry wieczor:)
    No wrocilem z Naszej nekropolii.Zabralem wiazanki,znicze i podchodze do bramy glownej.Setki zniczy i kwiatow przy glownej bramie,odpalilem znicz i poszedlem do dziury,aby oddac czesc swoim przodkom.To jest bardzo przykre,abym zachowywal sie,jak partyzant lub przestepca.aby to zrobico_O.
     
    alexander31 i gretag lubią to.
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Gratuluję Greciu 600 poziomu na wyspie .:)
    Spokojnego dnia i zdrowia życzę .:)
     
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    O, to i ja i ja jeszcze ;)
    również gratuluję Królowo fal :)
    Miłego popołudnia :)
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :) to i ja z gratulacjami przylazłam :D brawo :D
    chciałoby sie juz miec tez te 600 :p ale daleka droga u mnie jeszcze :wuerg:
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratuluję, Greciu, królowo fal.:)

    [​IMG]
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Królowa fal?

    Och, jak przyjemnie,:music:
    Kołysać się wśród fal.:music:
    Gdy woda chlupie w czterech literach,:music:
    I słychać klekot nabiału.:music:
    xD:cry:xD
    Już to chyba kiedyś zapodawałem.:p
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Danielu, czy Twoi przodkowie wymagali żebyś narażał siebie i innych? Cmentarze cały rok otwarte i można sobie spokojnie wchodzić w innych dniach. Ja byłam na grobach dużo wcześniej. Sprzątnięte,poustawiane kwiaty, wiązanki, bukiety, znicze, wszystko .. Możesz się śmiać ale ja jestem ostrożna i chronię siebie i swoich bliskich .
    Jutro żeby się dotlenić jadę na grzyby do lasu :)

    Ewuniu, bardzo dziękuję :)
    Tobie również życzę zdrówka :)
    W zasadzie ten 600 poziom na wyspie tak mi potrzebny jak nie wiem co...bo złotych bananów mam ponad 7 tysięcy..ale tak z nudów zrobiłam ostatnie poziomy :)

    Dziękuję Misiu :)
    Widzę, że Ty się ścigasz się z Rysiem..powodzenia :)


    Dziękuję :) Będą coraz lepsze itemy to szybko osiągniesz wymarzony 600 poziom :)

    Pięknie dziękuję :)

    Rysiu, wiem,że zazdrościsz tytułu..hahah.. ale jak przyspieszysz może pokonasz Misia to zostaniesz przed nim królem fal..
    .u mnie nic nie chlupie i nie klekocze..[​IMG] wszystko na miejscu..xD:D
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wyspa to pikuś:
    [​IMG]
    Mi chodzi o farmę, ale coś cienko to widzę.
    Musiałbym zarzucić ewenty i wszędzie wystawić itemy.
    Tylko że jak Łukasz zrobi to samo, to lipa.
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Rysiu, to nie o same itemy chodzi a o strategię. Jest trochę możliwości żeby zwiększyć PD....Nawet zbieranie żetonów z sezonu i później sianie szarłatu ze wszystkimi bonusami i żetonami , odpuszczanie gorszych eventów. ..można też ustawić itemy tak żeby je zbierać dwa razy w ciągu dnia.. Przykładowo ja nie stawiam itemów na farmie..no może 6-7 szt czasem ale zbieram SNawóz i jak mam więcej to sieję szarłat. Gdybym ja miała konto z lepszym kołem farmerskim to bym była ze dwa poziomy wyżej ale jak przeciętnie sieję szarłat a wcześniej grykę bez bonusów z koła...pierwszy raz jak siałam szarłat to ponad 600 imprezówek poszło i niewiele z koła dostałam...ewentualnie korzystam z bonusów z paska jeśli takie posiadam. U mnie bonus z koła to jak milion trafić w totka.. Ponadto nie potrafię zbierać imprezówek i mieć jak inni tysiące :) Kręcę kołem jak widzę coś ciekawego i zwykle dostaję ochłap..hahah
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Do takich kombinacji to ja nie mam ani głowy, ani serca.o_O
    Z 3 drzewkami SN nie poszaleję.:oops:
    Imprezowych zbieram 30 - 40 tygodniowo, to też nie powalczę.:oops:
    Uzbierałem 400 i trzymam je na czarną godzinę.8)
    Dogonienie miśka, to jest jakiś cel, ale nie sądzę żeby się udało.:(
    Chyba jak przestanie grać.:p
    xD:cry:xD
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Takie ściganie też fajne bo motywuje. Wiem,że to tylko żarty ale ścigajcie się. Niech wygra lepszy!
    Ja nie mam się z kim ścigać. Nikt mi nie rzucił rękawicy..hahah..ale szczerze to moje możliwości też nie są duże. Mam drzewa nawozowe i zawsze kilka imprezowych, które trzymam na zdobycie nowego itemu..Więcej nie potrafię uzbierać..Każdego rana przed zbiorami muszę sobie zakręcić, no muszę..xD
     
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dziękuję Greciu, zawsze to dodatkowe wyzwanie i motywuje do działania :)
    Na razie nie planuję zaprzestania farmerowaniaxD
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie pomagasz...
    xD:cry:xD
     
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Zawsze do usług ;):p
     
  18. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzien dobry:)
    Przewietrze,fotele odkurze,kwiatki podleje:).No i stalo sie,wyladowalem na SOR-eo_O.Wczoraj ok.4 rano obudzily mnie dusznosci i to z tych ryba bez wody i mysle no to masz chamie,szydzisz,zaprzeczasz,nie wierzysz,to spadaj:).Wyszedlem na balkon,guzik ryba bez wody nadal.Obudzila sie zona i natychmiast telefon na pogotowie.Po 7 minutach byli u mnie,jak ja kocham ta Swoja WioskexD.Weszli na pomaranczowo,wsadzili na palec kawalek plastiku,wyskoczylo 95,sprawdzili cisnienie i stwierdzili,ze idziemy do wozu.I ok.5 bylem tam,porobili badania i wygnali na korytarz,na krzeselko:p.Po 3 godzinach przyszla pani doktor i stwierdzila,zreszta zgodnie z moimi przypuszczeniami,ze to niewydolnosc sercao_O.Jestem po 2 zawalach i 1 udarze i gdyby nie moja rewelacyjna Wioska,prawdopobnie mialbym niewiekie mozliwosci aby tutaj pisac:).Nie twierdze i nigdy nie twierdzilem,ze tego wirusa nie ma,tyle tylko,ze sa inne choroby,ktore sa obecnie zaniedbywane.o_O.Codziennie w Polsce umiera ok. 1100 osob,z czego na toto moze 50?
     
    gretag i alexander31 lubią to.
  19. alexander31

    alexander31 Naśladowca mistrzów

    Aisunel :)

    Zdrowia zycze,,
    Ja nie ogladam telewizji,czytam tylko ulubione stronki,siedze w ogrodzie caly dzien,czekam ile dadza premi za "czipy";)
    Myslalem ze tak malo brakuje,zeby zyc wiecznie -.-
    Greciu usciski :inlove:
     
    aisunel i gretag lubią to.
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Danielu, są inne choroby ale np. niewydolność serca nie jest chorobą zakaźną. Lepiej na siebie uważaj..
    Jak Ci idzie evencik? Sporo fajnych nagród do zebrania :)
    Miło Cię widzieć :)
    Telewizji i ja od dawna nie oglądam. Nawet pozbyłam się jednego telewizora bo tylko przeszkadzał..:)
    Na virusa lepiej uważać. Wiem co mówię bo w moim otoczeniu coraz więcej przypadków i nawet zgony.
    Wczoraj nawet się z synem zdenerwowaliśmy bo puka sąsiadka,że coś u niej z telewizorem a mecz będzie. Syn poszedł sprawdzić co się dzieje a tu niespodzianka..jej syn wrócił właśnie z Czech ...i nie wiem czy nie na kwarantannie bo już ze trzy dni policja podjeżdża pod moje okna i przez jakiś czas stoją i obserwują.. Później tłumaczyła,że syn dopiero wrócił ale był tydzień u kolegi bo zrobili sobie obaj taką kwarantannę..w co nie wierzę..
    Teraz 10 dni niepokoju a tak na siebie uważamy. Siedzimy w domu a tylko czasem po coś pilnego jedziemy na zakupy.
    Uściski i dla Ciebie :*
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2020
    alexander31, aisunel oraz Miśkowo lubią to.