gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja niedługo będę chciała na wybiegu pięterko dobudować może antresolkę ,bo chłopaki z tymi jajami przestają sie mieścić xD
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Co do jaja Ingrid czy Długiego Domu Wikinga.. tak jak my zastanawiają się węgierscy gracze..,że daje mały bonus i jest bardzo drogie..
    Mam to samo, albo dadzą coś na jaja farmerskie albo przestanę kupować bo nie mam gdzie stawiać.
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Greciu ,Atena ma szukać co i jak z tymi jajami ,zapytałam w ogólnych.Chyba rzeczywiście lepsze jest wampirze niż ten wiking.
    A przemeblowanie wybiegu będzie polegało na wywaleniu tych co nie dają % do PD.
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Właśnie i dlatego jajo Ingrid, które daje małe profity nie jest opłacalne. Nie ma go gdzie postawić a kupić i żeby było w pasku to bez sensu.
    Poczekajmy na wyjaśnienia..
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak dadzą wikinga w całości (50%), to wezmę, wtedy będzie porównywalny z Albinem.;)
    Nawet ciut lepszy.
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Takie jajo to i ja wezmę ale w obecnej postaci nie chcę .
    Pewnie nastąpiła pomyłka i wyjaśnią sytuację..oby na naszą korzyść :)
     
  7. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzien dobry.
    Przewietrze,wiruchy wygonie,domek jak zwykle piekny;O.Przekroczylem 7mld.grosikow,a gdyby tak w realuxD.Mysle,ze wiekszy problem jak w tej grzexD.Greciu zdejmij wreszcie ta maske,u mnie strefa zielona,nadal szukam korony:po_O.
     
    krasnoludek10, gretag oraz hlnrys lubią to.
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dobrze,że przewietrzyłeś bo duchota straszna..haha
    Maski nie zdejmę :) Korony nie szukam i nie chcę jej spotkać.

    = = == =

    W oazach po 1 szt SPaszy więc wrzuciłam pszczoły :)
    Dla tych co zapomnieli to we wrześniu wrzucamy do oaz stawonogi i ssaki. Podobno dwa razy więcej stawonogów niż ssaków.

    = == = = == =
     
  9. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dobry dzien-wieczor:)
    Wpuszcze tutaj troszke detergentow,bo te wiruchy wszelakie sie tutaj zagniezdzily i towarzystwo z obawy wlazic sie boi,no i kwiatki podlejexD.Jestem nadal antymaseczkowy,przez co stracilem pare,powtarzam pare sklepow i marketow,bez placzu,najlepsze zostaly:p.Nadal telewizji nie ogladam,sledze naszych odwaznych podroznikow po swiecie na YT-bie,no i gram nadal w faremke:p.I tak wychwycilem super info od jednej naszej znanej podrozniczki,przebywajacej obenie w Tanzani,ktorej to prezydent przy 500-nym przypadku wykrytego niesmiertelnego wirusa,zakazal wykonywania testowo_O.Z drugiej strony biorac sytuacje tego kraju,gdzie jest potezna umieralnosc na malarie,denge i inne choroby w panstwach afrykanskich,decyzja bardziej niz zacna:p.Analizujac wiekszosc naukowych opracowan,jakoby poczatki cywilizacji powstaly w Afryce,przyklaszczam i jestem za owa teoria:pxD.Bede szalal w lumpeksie od jutra i wam polecam,niech szmaty beda z nami:D
     
    krasnoludek10, gretag oraz alexander31 lubią to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    aisunel - Wiele razy byłeś proszony, żeby nie pisać swoich postów jeden bezpośrednio pod drugim. Prośby te ignorowałeś, a my łączyliśmy Twoje posty. W związku z powyższym Twój ostatni post usuwam jako dubel i upominam słownie.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Łojojojoj.. Dobry wieczór.. Widzę zaczerwieniło sięo_O I Grecia dlatego zamilkła zapewnexD
     
    gretag i aisunel lubią to.
  12. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzien dobry:)
    Posprzatam, odkurze,tego czerwonego speya zmyje i na bialo pomaluje.Ale balagan w domku:p.Przewietrzam,mile zapachy wpsikuje:).45 florianow zdobylem w ewencie,nadal za free bede gral,zgodnie z dewiza firmy i potwierdzam;).W sadzie dzisiaj bylem i musialem,zmienic zasadyxD.Greciuniu radosci i oczywiscie zdroweczka polaczonego z radoscia;)

    Czes Tomaszek,co tam w metropoli slychac?.Jak ja Ci wspolczuje,co chwila wiece,relacje na zywo.najwieksze skupisko ninja w Polsce,strach sie bac,jak okradna,to nawet nie wiadomo kto,zlodziej sredniej budowy ciala w mascexD.Co ze studiami?

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na Forum zabronione jest pisanie kilku postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać, skorzystaj proszę z opcji Edytuj w Twojej wypowiedzi.
    Zapoznaj się z poradnikiem:
    >>Forum krok po kroku<<.
    Poćwiczyć możesz w tym wątku: >>Wątek do ćwiczeń<<.

    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 października 2020
    gretag i hlnrys lubią to.
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Tomku, czerwony kolor mi nie straszny. Był czas przywyknąć..hahah
    Dziękuję za sprzątanie.. ale ze mnie gospodyni..goście muszą sprzątać bo nie ma gdzie usiąść..xD
    Obiecuję ,że się poprawię..:D
    ..a co do dożynek, rękawicę rzuciłeś to będzie walka...musisz gromadzić dobry towar..a ja będę Cię mobilizowała..właśnie jutro rano sieję szarłat do stodoły z przeznaczeniem na dożynkowy worek.. :p
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Gdzieś widziałem założenie, że 2 mld powinny wystarczyć.
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mam nawet więcej ale to może być mało.
    Doszedł szarłat, sekundowe zwierzęta ,ale nawet mając grykę mogą farmerzy poszaleć w TOPie. Drzewa wyspowe też dają kopa..
    Zastanawia mnie dlaczego tak długo nie ma przecieków dot. dożynek..
     
    antonina-farmerska i hlnrys lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kurka ja mam 2 mld wszystkiego, a do zera się nie wyczyszczę.
    Jakieś 1,5 mld mogę dać bez zastanowienia, czy to wystarczy?
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie mamy wiedzy ile kto zgromadził towarów w stodole od poprzednich dożynek. Na naszym forum to wielka tajemnica. W innych krajach pokazują wartość stodoły i przeliczają ..Jedni drugim doradzają.
    Ja mam szarłat, trochę kotów, wyspowe owoce, papuzie pióra ale zobaczymy co będzie..Jeśli dożynki będą i nie zmienią schematu eventu to może dam radę...co ja piszę, muszę dać radę bo ścigam się z Danielem..haha
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To jak to tam za granicą wygląda?
    Te moje pół tora, to pewnie za mało?
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Rysiu, jest jeszcze czas żeby zapasy powiększyć...ale nadal nie wiemy czy będą dożynki i jeśli będą to w jakiej formie. Czy TOP 1000 czy TOP 2000 czy też TOP 500 a to ma duże znaczenie i oczywiście jakie będą nagrody. Mam nadzieję,że nie potraktują graczy jak w ubiegłym roku..
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Staram się codziennie kupić jakieś owoce, ale już za wiele nie dobiorę.
    Może na 200- 300 baniek.
    No zobaczymy.
    Poprzednie były pod koniec listopada?
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.