gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Greciu przyszłam podziękować za piękny prezent :) Dużo zdrowia na ten trudny czas.
     
    kacper_07, gretag oraz olgs3 lubią to.
  2. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dobry wieczor;)
    Dziekuje rowniez Moja milusia za zuzulke;).Jak nigdy nie stawiam singlowych drzewek tak ta stoi w narozniku i jest bardzo pielegnowana:p i jak dodaje zoske i skarpete to przychodzi mi jedno na mysl,to przez Ciebie GretkaxD.Raport z Konina na godz. 19.15 0+0.Od jutra duze zmiany,musialem ustalic z psem pewne zasady wychodzenia i dlaczego;).Przez 15 minut mowilem mu minister,minister bez nazwiska,tylko takie ksywy jakie daje swojemu Ciapkowi,typu glupek,antoni,potwor,gladiator i co mi mysl przyniesie na jezyk,najmniej reaguje na ciapek,czyli jaki jest:p/wyjatkowa hybryda maltanki z pudlem i to rasowy przypadek,wyszlo jedno i przez przypadek trafilo do mnie:)/.Zaczal reagowac na to slowo minister,to ja moglem mu tlumaczyc dalej,ze minister wprowadzil zakaz kontaktowania sie na spacerach z toba wiecej jak 2 i nie jest wyjasnione czy ty jestes ten drugi,czy chodzi o czlowieki:D.Bedzie coraz ciekawiej,z zalem to potwierdzam:pEdit;Nie dajcie sie podejsc glupiznie i propagandzie:pEdit;Wreszcie dozylem czasow,ze nie bedac krolem,moge nosic korone;).Moja rodzinna kwarantanna,dzien;
    1.Wszyscy w domu,wykupione pakiety portalowe,rzutniki na sciany,no to dawaj zaleglosci filmowe:)
    2.Zaleglosci przejzane,rzutniki schowane:p
    3.Zona rzucila propozycje remonty garderoby i kuchni,na szczescie delikatne:)
    4.Odpoczynek po remontach,jedzenie nadmiernych zapasow i zuzywanie papieru;)
    5.Gry rodzinne i skladanie lego.
    6.Lazi caly dzien burczy, patrzy na lazienke i eureka,
    trzeba zrobic remont.?
    7.Od rana jezdze autobusami i lize porecze.
    Dosyc niepewnosci:p?????????
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2020
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Danielu, wszyscy mamy dość siedzenia w domu i niepewności...
    Niech już ten wirus zostanie unicestwiony.., niech się skończy strach ..
    [​IMG]
     
  4. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dobry wieczor;)
    Greciuniu,ten wirus byl w nas od zawsze,jak i okolo 100-ki innych:p.Gdyby komus sie chcialo wskoczyc w statystyki smiertelnosci w latach 2013/2014,ktora byla 3+ razy wieksza niz obecnie w krajach szczegolnie zachodnio-poludniowych z powodu grypy nieokreslonej.Milusia to jest wirus polityczno-ekonomicznyo_O.Wiecej w tej gierce nie wypada;).Konin czysty,chociaz zauwazalne sa reakcje marketow i sklepow na zalecenia/Jak dlugo zalecenia,a nie?????????/ wladzy.:p.Dzisiaj w biedrze stalem przed nia z 20 minut na trawniku,tak co 3 metry,wymieniajac opinie:).Bardzo sie ciesze,ze mieszkam w tym miescie i na tym osiedlu,z grupa myslacych mieszkancow,temat rozmow dotyczyl rowniez drozdzy,ktore u nas zniknely i przypomnialem sobie Twoje eksperymenty piekarnicze,chociaz ja pomyslalem o czyms innym,na portalach internetowych bardzo wzrosla sprzedaz kolumn destylacyjnych.Zdroweczka i optymizmu wszystkim;)
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Wirusek może i był ale mniej groźny..
    Nie wiem jak w sklepach bo wcale nie wychodzę na zakupy. Zacznę myśleć jak się zapasy będą kończyły a do tego jeszcze dużo czasu ..
    Drożdże piekarnicze mam, mąkę również ale dopieczenia a nie do pędzenia księżycówki czy jak tam ją ludzie nazywają.. :D
    Znów G&T przed nami..a tu trzeba malować jaja a ja mogę podarować jedną fabryczkę różową kurzych jajec....kto chętny? xD
     
  6. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Dzień dobry :)
    Greciu bardzo dziękuję za prezencik :)

    Mam w domu ósmoklasistę , odrabiamy lekcje , tzn on robi , ja poganiam , dopinguję i pomagam . Głowę od tego mam już kwadratową . Muszę się pochwalić : jestem geniuszem matematycznym . Potrafię obliczyć już nawet ile to jest Pi do potęgi dzielone przez środę = 3 czekoladowe Mikołaje xD

    Pozdrawiam serdecznie :)
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Fajne masz zadania :)
    Znasz ten wierszyk?
    Gdy podzielisz coś przez zero
    Bardzo wczesnym poniedziałkiem,
    Tydzień, co się stał dopiero,
    Masz już nieudany całkiem.
    Gdy we wtorek po kolacji,
    Wstawisz zero w mianowniku
    To ci powiem, nie masz racji,
    Kiepski mój matematyku!
    Gdy przez zero, przez przekorę,
    Byś podzielić chciała w środę,
    Będziesz mieć kłopoty spore,
    W głowie siano masz i wodę!
    Chodził z nami pewien Bartek.
    Był na bakier z regułami.
    Dzielił on przez zero w czwartek.
    Już go nie ma między nami!
    Jeśli chęć cię dziwna bierze,
    By przez zero dzielić w piątek,
    Powiem ja ci prosto, szczerze:
    To weekendu zły początek.
    Gdy zaś zerem gdzieś w sobotę
    Dzielnik będzie twój (nie zaś dzielna)
    Pod kościelnym klęknij płotem.
    To pokuta twa niedzielna.
    Jeśli zero chcesz pod kreskę,
    Wstawić w święto przy niedzieli,
    Przynieś kredę, czarną deskę.
    Pisz: przez zero się nie dzieli!
    Ja zawsze byłam za zadaniami dla chętnych, trudnymi :)

    Za prezent nie masz co dziękować bo to drobiazg. Pisz czego teraz szukasz.
    = =
    Ja jestem chora, mam anginę i katar ale to nie wirus..
    Miłego dnia :)
     
    olgs3, kacper_07 oraz aisunel lubią to.
  8. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Dużo zdróweczka życzę :)
    Wierszyk fajny .
    Pisz lepiej czym mogę się odwdzięczyć :)
     
    olgs3, kacper_07 oraz gretag lubią to.
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Uśmiech proszę :)
     
    olgs3, kacper_07 oraz aisunel lubią to.
  10. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

  11. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzien dobry,bardziej niz cieplo;)
    O 15 u mnie 23 stopnie w cieniu,garderoba swiszczala i latala caly dzien:p.Zona 5 godzin przegladala,ja 15 minut ale to chyba normao_O.Spodenki bez nogawek posegregowane,no to jutro letnia inauguracja:).Sprawdzilem,jako osoba dociekliwa,wirus dla nog i stop jest obojetny,natomiast dla komarzyc jestesmy bardzoxD.Walcze nadal z pandemia na swoj sposob,zona rano miala katar i zle sie czula,natychmiast 10-ki telefonow po znajomych,czy sie bac,co robic?.Kurna zmierz temperature rzeklem,no tak 37,3,blisko do paniki:p.U mnie w biedrze plyn robiony z denaturatu,rekawiczki w odwrocie,jak zyc:DEdit;Zaczelo sie dodatkowe wariactwo swiateczne,ide na autobus,tam tez zele przy wejsciu,szkoda jezyka,a jak ktos uczulony na etanol;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2020
  12. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Greciu, wpadam tutaj- ptaszysko padłoxD
    Czy ostatnią wiadomość mam traktować jako ostrzeżenie?xDostatnią szansę?xDgroźbę?xD
    Jakoś nie czuję strachu;)
     
    olgs3, aisunel oraz gretag lubią to.
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Tak, to groźba. Jeśli, jeśli...to zrobią Ci nalot samotne kurki lub samotne kózki..haha...lepiej się bój..:D Już przygotowane do lotu samotne zwierzaki.... xD
     
    olgs3, aisunel oraz kacper_07 lubią to.
  14. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Zaryzykuję;)
     
    olgs3, aisunel oraz gretag lubią to.
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zobacz, czekają na start..
    [​IMG]

    ..a z nimi jeden jedyny opiekun...
    [​IMG]
     
  16. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    xDxDxDxDxDxD:cry::cry::cry:
    Ten opiekun to....hmmmm...jakiś wybrakowanyo_OxDxDxD czyżby po kwarantannie:music::music:
     
    olgs3, aisunel oraz gretag lubią to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Całkiem możliwe ,że zwiał z kwarantanny..xD
     
    strazak41, olgs3 oraz kacper_07 lubią to.
  18. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Patrzę i patrzę.... z każdej strony- nawet "od dołu" zaglądamxDi ni huhu nie pasuje mi tu nic w deseń ostrzeżeniao_O;)
    Dziękuje bardzo:inlove:
     
    olgs3, aisunel oraz gretag lubią to.
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Szukam itemu..
    -srebrna dziewoja

    Gdyby ktoś z Was miał na wymianę to proszę o sówkę..
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
    olgs3 lubi to.
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Greciu Tobie i wszystkim odwiedzającym życzę przede wszystkim zdrowych Świat i dużo siły w oczekiwaniu na spotkanie z najbliższymi:)

    [​IMG]