gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jak sa efekty to czemu by nie;):)
    fakt zgromadzenie sporej ilosci jest coraz trudniejsze...zreszta zaczynam coraz wiecej eventow odpuszczac i robie tylko te siewne ktore,daja bonus %;)
    do walentynkowego jest sporo dni wiec zapasy niezle uzupelnie;)
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tyle,że odpuszczać eventy, w których do zdobycia punkty sezonowe też nie jest dobre.
    Teraz eventy tak przygotowane ,że coraz trudniej się zdecydować robić czy nie robić..ale do walentynkowego nie zdejmiemy nawozowych z pól :)
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zobaczymy jak to dalej bedzie z sezonami..czy wieksze parcie na eventy czy tez stodole(targ);)
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Do sezonu dużo towaru wołają. Nie bardzo fajnie jak codziennie wysokie rośliny trzeba oddać np 2 x po 350 szarłatu a punktów za to bardzo mało. Najwięcej punktów dają za niskie rośliny..pszenica, sałata itd Ot polityka BP. Nie wiem jak długo pociągnę sezony. Nie chcę sobie aż tak wietrzyć stodoły.
    Za wyspowy towar też punktów mało.
    Ja tam jestem za tym żeby trochę sezony ale tak w normie bo i towar w stodole musi być ale i PD ważne. Nie można przecież stać w miejscu.
    Norbi, słyszałeś coś albo czytałeś o przeniesieniu na Unity czy wszędzie cisza?
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    obilo mi sie o uszy plotka,ze gra niby jest juz przepisana tylko,ze jest problem zwiazany z wymaganiami sprzetowymi po stronie userow(zbyt niski poziom) i pracuja nad tym by byly one mniejsze....
    ile w tym prawdy nie wiem;)
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Czyli właściwie zamyka to nam drogę do zbierania czasami czegoś na telefonach jak się jest poza domem?
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Powinni podawać informacje na forum żeby wszyscy mogli poczytać jak postępują prace. W innych grach informują ale farma jakoś po macoszemu traktowana.
    Przecież farmerzy cierpliwi i wszystko zrozumieją jeśli ktoś szczerze przedstawia fakty/problemy..
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie mam pojecia bo sie po prostu na tym nie znam
    masz racje...te wszystkie OO dotyczace unity sa tak lakoniczne,ze ciezko cos z nich wywnioskowac;)
    chociaz jak tak sie w to wczytac oraz polaczyc to z screenami jakie byly pokazywane na de to ta plotka moze byc bliska prawdy..
    kilku niemieckich modow pokazywalo przeciez grafiki nowej farmy wiec musieli juz testowac wersje beta;)...a w ostatmim oo jest mowa o testach...czyzby teraz idzie na tapete ta druga wersja ?
     
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Chciałbym żeby zrobili wersję na PC, ale też coś na androida żebym mógł zadbać o event bo przecież większość ludzi jakoś pracuje i to nie przy komputerze. No ale to takie tylko nasze gadanie, zobaczymy co będzie.
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ...na niemieckim forum ekipa coś próbuje farmerom pokazać a u nas to..najpierw z życzeniami na koniec roku było coś tam,że będą urodziny a po urodzinach "potem" ......a tu po urodzinach okazuje się,że ja to źle zrozumiałam i dalej nic nie wiem..Normalnie czarna magia, bo "potem" to znaczy kiedyś w przyszłości..
     
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Właśnie dlatego wstrzymuję się z zakupem sprzętu dłuższy czas- czy kupić jakiś fajny tablet czy jakiś 11' laptop.
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Sprzęt może być problemem dlatego lepiej się wstrzymać.
    Różne wymagania w grach występują. Przykładowo mój syn gra sobie od czasu do czasu w pewną grę..budowanie baz, strzelanka i takie tam..i co ciekawego nie tak dawno chciał wejść żeby pograć a tu nie może..Więc szuka informacji i okazuje się,że myszki i klawiatury pewnego producenta w tej grze zakazane :) Trzeba było kupić nowe :)
     
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Pierwszy raz słyszę o takim przypadku, ale widocznie wszystko jest możliwe. Co do Farmeramy to nie chciałbym tylko aby wygląd jej różnił się znacznie od tego co mamy teraz, myślę, że mechanika jest całkiem dobrze zrobiona i oby jej tylko nie zepsuli.
     
    olgs3, krasnoludek10 oraz aisunel lubią to.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A cóż to za ograniczenie?
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Gracze mający pewne niedozwolone myszki i klawiatury mieli przewagę nad innymi graczami. Na sówkę napiszę co to za gra :)
    Skrypt czy też Makra używane w myszkach i klawiaturach w bardzo ogólnym skrócie można je tłumaczyć że np. pod jednym przyciskiem myszki lub na klawiatury będziemy mieli ustawioną dowolną sekwencję przycisków myszki/klawiatury. Posługując się przykładem farmy to tak jakby ktoś po najechaniu na pole jednym kliknięciem na myszce bądź klawiaturze miał przypisaną sekwencję zbierz, posiej i podlej .
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2020
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Niestety :)
    Z tego powodu część graczy odeszła z gry bo nie każdy może i chce kupować nowe urządzenia jeśli ma sprawne.
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No i to że ktoś ma taki sprzęt nie oznacza, że będzie robić wałki.
    Większość pewnie nawet nie wie, że można ten sprzęt w tak niecny sposób wykorzystać.
    Zresztą, to pewnie też jest do obejścia.;)
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tak , nie wszyscy idą na łatwiznę i nie wszyscy wiedzą i wiedzieli o takich trikach możliwych w grze.
     
  20. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dobry;)
    Dobra posprzatam,przewietrze,dziewczyno,alez tu mialas imprezke,na puszkach to bede mial,ze 2 sniadankaxD.Jest sezon na sezonowy,zostalo 10 dni do konca sezonu z sezonowym,mam 26 poziom,to dobrze:DEdit;)ciecierzyca,nikczemna krotkorosnaca roslinka,ktorej kosmiczne ilosci do detektywow jest potrzebna,jak podwyzszyc jej cene na targuo_O.Od tygodnia wyatawiam po 5,10,20 i cena idzie o kilka grosikow w gore,ktos wyjasni;).Rico kiedys z tym walczyl:p
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2020