gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja też już siałam szarłat do stodoły. Następnym razem poświęcę więcej SNawozu bo te nowe bonusy PD kuszą oj kuszą :)

    Wrzuciłeś do oaz ssaki i stawonogi? Ja wrzuciłam i liczę,że znów zaoszczędzę 132 SPasze.
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przynajmniej zabawa z pd jest za free;)
    jeszcze nie..ale mam zamiar wrzucic:)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tu siejemy eventówkę i zdobywamy itemy dające 100 % PD z roślin a np. kołem możemy kręcić i kręcić bez efektu.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zreszta mozna poswiecic kawalek bahamy na itemy i niech sobie stoja..a odpalanie w odpowiednich momentach;)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Przepraszam , ze się wtrącam , ale jakie ssaki i stawonogi wrzucić do oaz ?Czy to nie ma znaczenia ?
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie ma znaczenia. Widać na grafikach w zgaduli 3 odznaki dla ssaków, stawonogów i ryb.
    Z rybami lepiej wstrzymać się do hodowlanego i wrzucić rekiny.
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję Greciu .
     
  8. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dzien dobry:)
    Nie dojde jednak do 20 mruczek,wczoraj popelniem blad siejac na SP,zamiast na malycho_O.Ale tez kropelki bym skutecznie wyzerowal,a mam tylko 8 drzewek:p.Przypomnijcie mi ktore to stawonogi;)Edit;juz wiem pszczoly i motyle
     
    Ostatnie edytowanie: 29 stycznia 2020
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Stawonogi : pszczoły, motyle, biedronki, patyczaki , ważki, homary i kraby.
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Bardzo Ci dziękuję za prezenty podczas eventu GT :).
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    To drobiazgi, nie masz za co dziękować :)
     
    olgs3, aisunel, fkamil i dalsza osoba lubią to.
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wiesz...co dla jednych jest sufitem dla drugich jest podłogą, więc dziękuję za te bardzo cenne prezenty :)
    Zapisałem sobie w moim specjalnym farmerowym zaszycie Twoje czyny, będę się starał odwdzięczyć jakoś w kolejnych edycjach:).
     
    olgs3 i gretag lubią to.
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    W zakończonym wczoraj evencie zdobyłam 31 itemów dających po 100% dla roślin i tyle samo dla zagród.. do tego po jednym na pnącze.Nie jest to szał ale cieszę się z tego co zdobyłam.
    Gdyby kogoś interesowało to widziałam piękne wyniki np. 151, 156 itemów.
    Dla roślin itemy będą w pasku do pewnego czasu a dla zwierząt sprawdzę nawet dziś jak działają. Wyprowadzę moje kochane sierściuchy na pole :)
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    cos tam wrzucilem do eventowego;):)
     
    olgs3, gretag oraz antonina-farmerska lubią to.
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Takie bonusy to coś wspaniałego ale ile na to poszło nawozów i imprezówek na koło..

    Ja z zagrody neonowej kotów miałam 24745,75 PD. Nie było bonusów z pnącza czy dobrych jaj farmerskich(bo rano zebrane,chyba,że coś z pnącza jeszcze działało) tylko itemy dające 100 % z eventu i 200 % z sezonu, w srebrnym slocie 100% a na początek sowie drzewa.
    Powiem szczerze,że na więcej PD z zagród neonowych dla kotów liczyłam...ale jest co jest i z tego trzeba się cieszyć.:)
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moglas pujsc bardziej w roslinne;)
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Wieczorek piateczkowy;)
    Ktos sie pokusi wyliczeniom PD przy 3100% + ranne dodatki Greci na szarlacie:).A 15600%xD.Przemilcze moja ilosc mruczki,jest mi wstyd:p
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Bliżej mi to zwierzaków bo SNawozu nie da się tak z dnia na dzień uzupełnić a pasza dla kotów w młynie codziennie się kręci :) Codziennie mam 500 szt paszy, trochę z targu i raz w miesiącu można zaszaleć a jeśli trzeba na wypadajki to i nawet trzy razy. Natomiast szarłat w większej ilości mogę tak trzy razy w roku i w mniejszych ilościach na wypadajki.
    Są tacy co brali itemy żeby zdobyć SPaszę. Każdy ma inną strategię. Każdy ma obrany swój cel w grze..
    Danielu jaki wstyd, wypracowałeś ile mogłeś i ciesz się z tego :)
    U mnie tak ubyło nawozów,że dziś odpaliłam +3 i 100 % dla drzew :) Rano ładny był zbiór :)
    - - - --
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Tak masz racje zwyklej paszy mozesz miec wiecej codziennie niz super nawozu tylko,ze nie wzielas pod uwage podstawowej wartosci pd neonowych kotow oraz szarlatu na super polu...
    wartosc ta dla szarlatu jest pieciokrotnie wieksza od kotow..wiec 100 jednostek sn daje tyle samo pd co 500 paszy....
    posiadam 41 drzewek nawozowych wiec na dobe wyciagne z nich 328 sn....ciezko by bylo zgromadzic w tym samym czasie ponad 1500 paszy dla kotow;)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zgadza się ale event za eventem to niewiele dni zostaje na postawienie drzew nawozowych a w młynie cały czas się pasza robi, z wyjątkiem jak brakuje drogiej paszy dla innych zwierząt lub robimy produkty do eventu tylko w młynie na farmie.
    Wiem, szarłat to daje kopa PD z bonusami ale jednak obstaję przy moich sierściuchach :)