gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Biją PD i BP tego nie zablokuje.Zbyt wiele kasy im wpada za wprowadzenie, raczej przez przypadek sekundowych 3 zwierzaków.
    Są tacy co kasy nie żałują i codziennie kręcą kołem za bonusami do stodoły i PD.Kupują imprezówki w dużych ilościach. Mają ogromne ilości niedźwiedzi i kotów bo myszy to raczej na targ najlepiej.
    Im więcej bonusów tym większe PD z neonowej zagrody robi różnicę.
    Nie chcę tu podawać przykładów i pokazywać ilości bo na większości for farmerzy nie ukrywają co zdobywają i w jakich ilościach. U nas za to lincz murowany. :)
    Sprawdź na spokojnie jakie rzędy na pnączu prawidłowo działają i dasz radę uzyskać sekundowy wzrost.
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    linczu by nie bylo....
    w czasie ostatniego gt wrzucilem na kozetce link na de....watek byl o blokadzie neonowych....dwojka moich sasiadow tlumaczyla jak robia teraz pd i jak wskoczyli na dwa pierwsze miejsca..
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja widziałam w innym kraju ile czego kupują i ile dziennie nabiją PD a zwierząt do stodoły. Gracze , którzy nigdy nie byli w czołówce TOP teraz mogą się tam znaleźć albo dość blisko.
    Był taki event piwny gdzie wypadały noże i widelce z zagród. zobaczcie jeden przykład..ale to nie moja farma..
    [​IMG]
    Były lepsze wyniki ale wystarczy ten.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiesz tylko,ze szybkie wskoczenie do top 10 czy zblizenie sie do niego wymaga oprocz nakladow na krecenia rowniez wsparcie w postaci innych farm...;)u
    mnie zawsze dziwi na naszym ofie jedna rzecz..nikt sie tutaj do tego nie przyzna....nie wierze,ze jestesmy oaza uczciwosci
    nie zrozum tych slow zle Greciu:);)..pisze ogolnie
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    To też może mieć wpływ ale najbardziej realna kasa.
    Czy dla BP ważne ile ten w TOPie na samej górze odda towaru albo ma PD czy SG ? Nie. Dla nich ważny wpływ realnej kasy...a to co teraz ludzie kupują i w jakiej ilości za zł i inne waluty to się w głowie nie mieści.
    Dodam,że ja nikomu niczego nie zazdroszczę, gram sobie ot tak i wytyczam cały czas małe, realne dla mnie cele. To mi wystarczy.
    Nawet to,że niektórzy za fl przyspieszają produkcję paszy w młynie to też ma znaczenie.
    Dlatego dożynki mogą nas zaskoczyć tak samo jak TOP.
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Niestety nie dam Gretko :( już próbowałam. Coś jest ewidentnie nie tak jak trzeba. Mam 3 pnącza skracające czas zagród: niańka -5 %, wielkanocne -5 %, królowa karnawału-10 % razem 20 procent). Jak dam doniczkę i poncz ( razem 15 procent) to miśki mi rosną godzinę, czerwone 1,5 godziny, różowe prawie dwie.
    o żesz ty w mordę o_Oo_Oo_O
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jeden z rzędów źle działa ale nie wiem, który. Mając 17 neonów dasz radę uzyskać sekundowy wzrost. Było pytanie na forum o te rzędy ale nie wiem czy była odpowiedź z BP czy bez odpowiedzi temat przeniesiony do archiwum.
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No dobra, niech stracę, mam jedną i nie zawaham się jej użyć do TOP:;)
    [​IMG]

    xD:cry:xD
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Odpowiedzi od BP nie było ale Ania wyliczała i niby jest ok. Nie mają prawa urosnąć bo pnącza skracają dopiero ten czas po odjęciu miśków ( 100-75 % miśki zostaje 15 % i od tego dopiero procentowo odejmują procenty pnącza). Jakbym miała pnącze z neonowym miśkiem to wtedy by wyszło a ja go nie mam. Jakieś takie zakręcone te wyliczenia były ale zrozumiałam, że niby jest ok.
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie:)
    juz dawno pisalem na naszym offie,ze zezwolenie na posiadanie multi i korzystania z wszystkich jego dobrodziejstw ma na celu tylko i wylacznie wyciagniecie jak najwiecej realnej kasy od graczy,,,,
    na de moi sasiedzi -Dreamcatcher i BlackLady przyznawali sie otwarcie,ze obrobka bocznych pracujacych pod miski zajmuje im codziennie 3 h....nie wierze,ze jest to robione recznie;)..
    ja pd lubie i nie przecze temu,ale nie za kazda cene;)
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    To zadaj jeszcze raz pytanie w ogólnych, może coś wiedzą... Nie odpuszczaj bo dużo tracisz.
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie sa trzy;)
    i jesli poziom w topie nie wzrosnie az tak bardzo;)..to moglbym na wszystkich byc w pierwszej grupie......
    tylko poco?????????????????????????
    zalatwilbym to sandalami
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum


    Dobrze w BP wiedzą,że najwyżej jedną farmę ale nie tak dokładnie i systematycznie można ręcznie obrobić. Kto chce więcej musi choć kombajn kupić żeby drzewka zbierać albo i siewnik jak siać.
    Tu bym się bardziej przyjrzała ile w jakim kraju kosztują fl ale czy warto.
     
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Polazłam i zapytałam jeszcze raz, zobaczymy co odpowiedzą ale dobrej wiadomości się nie spodziewam.

    Jak na ostatnim G&T okazało się, że zablokowali itemy to mnie ździebko trafiło ( myślałam, że trzy jeszcze uda mi się chapnąć) bo tyle oddałam żeby zdobyć to co mam a nawet dwa razy miśkami nie obrócę>:(>:(
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2019
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Sama jestem ciekawa odpowiedzi.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    .
    Dlatego na start daja 150 fl za 8 zeta a jak sie ma szczescie to i pomocnicy na m-c za ta sama cene..doswiadczony gracz potrafi ten miesiac bardzo dobrze wykorzystac;)
    a z drugiej strony coz to jest teraz te 16 zl..cztery bochenki chleba,,kwota niby nie duza,ale pomnozona przez niewiadomo ile daje niezly zarobek;)
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Są jednak gracze, którzy nie wkładają realnej kasy( bo w końcu gra darmowa) i im jest ciężko i często przykro.
    Tak w życiu jak i w grze trudno szukać sprawiedliwości :)
    Dlatego trzeba pisać o nowościach jak z nich korzystać o różnych innych możliwościach w grze żeby nowi gracze i ci co nie mogą lub nie chcą wkładać kasy mogli grać i czerpać radość z tej gry.
    Nie wiem czy wiecie ale zmienił się dyrektor w BP.
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chińczyka już zmienilio_O?? Czy kogo innego?
     
    gretag lubi to.
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jak znajdę to dam link :)
    Proszę sobie tłumaczyć:)
    <ciach>

    Usunęłam link do strony zewnętrznej
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 października 2019
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dysproprcje pomiedzy placacymi a grajacymi za free beda niestety coraz wieksze...
    o tym nowym szefie pisalem na kozetce