gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witaj kochana :)
    Dziękuję,że o mnie pamiętasz :)
    Sama nie wiem co ja będę szukała..może jak lista będzie to zdecyduję.
    Hej Jarku :)
    Trzymam kciuki, niech same nowości z nich się wyklują :)
    Jeśli ktoś z Was zna niemiecki to może zerknąć na listę. ..z tym,że nie jestem pewna,czy jest po aktualizacji.
    http://farmerama-faq.de/GT_Detaillist.php
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Greciu z tej tabelki wynika że nowych neonowych itemów nie da się wysyłać
     
  3. danusias23

    danusias23 Książę forum

    No niestety, póki co nie do wysłania.... a może później będzie można?
     
  4. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzien dobry Greciu:)
    Witam wszystkich gosci:)
    Greciu mysle ze ta lista jest jeszcze nie zaktualizowana, zerknelam krotko, no i Ambrowiec jest jeszcze zablokowany:cry:

    Jarku oby byly najlepsze okazy:inlove:;)

    Greciu robisz event chodowlany do konca i wielokrotnie aby zdobyc wiecej neonkow?:)
     
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Przyszłam się przywitać - z tym milusińskim też;)
    Pewnie że się uśmiechnę - cudny rudzielec:inlove: Mam w domu dwa takie; jeden już nieco starszy a drugi maleńki jeszcze , ale śliczności
    Dobrego dnia wszystkim życzę :)
     
  6. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Jeżdżę nosem po tej liście, ale nie jestem pewna co było, a co weszło teraz...
    Jest pomarańcza olbrzymia, ale modrzew i gwiezdna jabłoń zablokowane, choć przecież są starsze... Ambrowiec nadal zablokowany... to drzewko powoli legendą obrasta, już chyba rok jak weszło...
    Drzewka z TS Duch są dostępne - w wersjach podstawowych, o to może być hit.
    Brakuł, homarza serenada i żabi zbawca nadal są wymienialne... Fajnie, bałam się, że BP uzna ich udostępnienie za błądxD
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Patrzę na listę i widzę,że będziemy do siebie rzucać jedynie kasztanami jadalnymi.
    Coraz mniej nowości dopuszczonych do wymian. Przecież mroczne drzewka czy zagroda kociego elfa to wprowadzone były jesienią.
    Modrzew to też stare drzewo.
     
  8. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    ale na przyklad bicie serca (z tego samego eventu) jest niewymienialny. ot logika BP...:p

    greciu niestety nie dane mi bedzie podeslac ci autobusiku :(
    a mroczne podstawowe mozna (sarkofagowiec i inne)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    matura średniawo, bo na rozszerzonej matmie dali nam 2 razy mniejsze stoliki niż na polskim i angielskim, więc nie dziwota, że parę chusteczek mi spadło i naeet chyba nie tylko. Bałem się też tablice wziąć, bo zaraz by wszystko pospadało. I jak we frakach, to możesz dać mi jednego;) Ale nie wiem, czy w lecie nie będzie im za gorąco.
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję,że coś jeszcze zmienią na,liście bo teraz to kiepsko to G&T widzę.
     
  11. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    no wlasnie, coraz mniej atrakcyjne te GT sie robia. mnostwo zakazow, a na otarcie lez ze 2, 3 nowosci.
    o neonowych pandach i wielbladach (mowie o zagrodach) w ogole cisza... jakby ich nie bylo :(
     
  12. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Bicie serca poprzednio też był niewymienialny, szkoda... fajnie zapchałby 1-polowe miejsca. Siedliska kaczek w ogóle nie widzę..

    O... nosorożce są wymienialne:)
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Przyda Ci się na bal po maturze :)
    Nie stresuj się. Zdasz maturę i dostaniesz się na studia. Musisz w to wierzyć.
    Trzymam kciuki :)
    Właśnie, nic nie robią żeby nas zachęcić do gry.
    To bardzo dziwne,że nosorożce dopuszczone a kocie elfy nie.

    Biegnę na zakupy bo obiad trzeba gotować. Jak wrócę to może lista wymian będzie poprawiona :)
     
  14. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Buuuuuu, mam nadzieję,że jeszcze poprawią tą listę! Cieńko to wszystko widzęo_O
    Dobrze,że chociaż nosorożce są na liście- może uda się na coś poczciwego podmienić
     
  15. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    no wlasnie. poprzednio nie mozna bylo. myslalam, ze tym razem :music:tez chcialam "dziury" nimi zapchacxD. noooo siedliska tez nie ma:eek:
     
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    witam wydaje mi się ze lista jest bez aktualizacji... albo ja przynajmniej nie widzę jelonków rogaczy i ślimaków :oops:
     
  17. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Trochę z innej beczki;)
    Właśnie odkryłem,że mam braki w ilości sąsiadówo_Oo_Oo_O ktoś chętny?:p
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    lista jest ok ..na niemieckiej slimaki sa zblokowane..

    NameGT TauschGT SchenkGT Verkauf
    SchneckenstallNeinNeinNein
    tak samo jelonki..
    NameGT TauschGT SchenkGT Verkauf
    HirschkäferstallNeinNeinNein
     
  19. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    tam nie spr dzięki :)
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak to jest z "Małymi łobuzami"? Bo nie widziałam ich na liście...