gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzien dobry wszystkim
    Cześć Reniu:)Milo widzieć cie w dobrej formie:)
    Czasami mala przerwa od forum dobrze robi:);)
    Człowiek łapie trochę oddechu i dystansu:)
    A o zdrowie musimy dbać wszyscy...zarówno to fizyczne jak i psychiczne:D[​IMG]

    Mam identyczny plan.
    Podstawa to druciki i głośniki;)

    Z pigwy nigdy niczego nie próbowałam...ide kupić dżem:p
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Bardzo się cieszę, że Cię widzę Reniu:) Ciągle tu zaglądałam, a tu ani Gretki, ani Reni...

    Wciąż się zastanawiam czy jakoś mocniej się wyprzedawać... niby ceny zapowiadają się na nader atrakcyjne, ale i inflacja jest straszna...
    Pomyślę, może ananasy wyprzedam... Planowałam je wrzucić do misji Bohater wyspy - prawie 20 tys. potrzebne, ale to może poczekać...

    Edit.
    W urzędzie:D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2018
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień doberek ,
    Greciu mam pytanko szuszenie na wolnym powietrzu czy w suszarce do grzybów,bo zwykle robiłam tylko naleweczkę i pigwę w cukrze a może to dobry pomysł tym bardziej,że jestem posiadaczką krzewu pigwowca dużych rozmiarów;)
     
  5. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dobry wieczor:)

    Wiecie co? warto bylo wrocic:inlove:xD

    Moj plan na event- Wodospady- sandalowce (zbiory 2x dziennie) Wyspa -warsztaty- czerwone dywaniki ( zbiory 2x dziennie) las - przed eventem rozowe warsztaty, podczas eventu anakondy.:p Psia kosc, mam nadzieje uzbierac tego drutu wystarczajaco:D
    Bo jak znam zycie i farmerskie eventy:p drut moze leciec z pol jak krew z nosaxD:cry:

    Milego wieczorku zycze wszystkim:)

    Tak sie zastanawiam, jezeli teraz anakondy kosztuja na moim targu 130 tys sg:cry:to jaka beda miec cene podczas hodowlanego>:(:cry: a moze nie robic eventow, nie siac, nie spac:Dtylko kury kroliki wystawic i targac pasze w mlynie:mad::music::mad::cry:Lo matus jak nie zmienia karmy dla anakond to zostaniemy bankrotami :Dalbo? pierwszy hodowlany nie tknietyxD:cry:oazy puste i BP nie zarobi na sp:D:music::D:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2018
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Izuniu, ja suszę w suszarce. Kiedyś suszyłam w piekarniku ale kolor był inny. Jak już wysuszysz do wrzuć do woreczka czy pojemnika z innymi suszonymi owocami żeby zapachy się wymieszały.
    Proponuję również suszyć banany. Przydadzą się do pogryzania na długie zimowe wieczory. Z tym,że trzeba wybierać żółte nawet z kropkami. Zielone są cierpkie nawet po wysuszeniu a żółte jak cukierki :) W marketach są drogie i nie takie fajne bo coś dodają.
     
  7. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Greciu:inlove:
    Ciekawi mnie suszenie bananow, czy one podczas suszenia nie sa lepke i klejace? Greciu jak to robisz?
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja do naszej kochanej gospodyni w prośbie, czy w wolnej chwili jak oczywiście znajdzie to moge prosić syna o coś fajnego w podobie do ostatniego detektywa? jakiś kicia czy kicia z psiakiem albo innymi kiciami coś aby powodowało uśmiech :)
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Kroję w plasterki tak na oko 4-5 milimetrowe, układam w suszarce ale obok siebie. Szybciej się suszą i nie kleją. Czasem przewracam na drugą stronę po jakimś czasie ale to nie jest konieczne. Do suszarki daję przeciętnie 4-5 pokrojonych bananów a z tego później jest dużo wysuszonych plasterków. Dla mnie tyle wystarczy na całą zimę. Jednak suszę więcej bo dla znajomych i dla dzieci,wnuków. Wszyscy je uwielbiają.
    Teraz bardzo zajęty ale jak będzie miał czas to chętnie coś zrobi dla Ciebie :)
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jasne, spokojnie i bez pośpiechu :) Z góry dziękuje :)
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wiesz Reniu, że bardzo się cieszę z Twojego powrotu.:):music: i życzę Ci dużo zdrowia, z dwojga złego to już lepiej, że to nie serduszko wysiadło.:)
    Jak czytam co wystawiłaś na Bahamie przed eventem, to z moim "dobrobytkiem" ;) czuję się jak uboga krewna.xD:D:p
     
  12. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Greciu nie znam suszarek, nie mam pojecia jak one funkcjonuja bo nie mam koniecznosci uzywania czegos takiego:p ale... susze czasami w piekarniku, wiec zapytam- rozkladac plasterki bananow na papier pergaminowy tak? nie pokleja sie? :D pokusilas mnie tym pomyslem, u mnie czesto sa takie dojrzale banany w sklepie za grosiki, wiec pomysl aby je ususzyc jest swietny bo lubie wieczorem zima przy kompie cos podgryzac:D
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Teraz bardzo zajęty ale jak będzie miał czas to chętnie coś zrobi dla Ciebie :)
    Na papierze można suszyć ale trzeba przewracać bo mogą się przyklejać.
    Zerknij u siebie w sklepach za suszarką. Nie są drogie a będziesz mogła suszyć warzywa, zioła, owoce..a nawet mięsko :)
    Moja kosztowała jakieś 120 zł. Jest z nawiewem od góry. Jeśli nawiew od dołu to mogą wpadać okruszki do silnika i szybciej suszarka może się zepsuć.
    Ja mam podobną do tej..
    [​IMG]
     
  14. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Pierwszy raz cos takiego na oczy widze:D Greciu, jestes zmodernizowana:D Lo mamulku ale super sprawa, dzieki Greciu:inlove:

    Aniu witam:inlove: ciesze sie ze jestes:)

    Wiesz, tak szczerze to Ty mnie tu sciagnelas pierwsza:DGrecia prosila i prosila a ja uparta ciagle mowie jeszcze nie, odpoczne za wczesnie:DAle kilka dni temu weszlam w krzaczki poczytac was:D no i oczywiscie, Ania, Jarek, Marzenka, Jagodka, pamietali mnie jeszcze:D:inlove::D:inlove: zartuje.

    Aniu co takiego na mojej wyspie wystawilam ze czujesz sie jak uboga krewna?:p;) sandalowce? 170 drzewek, dywaniki czerwone? rozowe warsztaty? przeciez juz kiedys pisalam ze nigdy nie mam wystarczajaco desek:Dkasy tez nie mialam bo ladowalam w rozowosci:D no ale juz popuscilam i nie szaleje, zrobilam sie kutwa:D
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To tym bardziej cieszę się, że przyczyniłam się, że jesteś znów u Greci.:)
    Reniu na każdej łące masz komplet - właśnie to co wyliczasz sprawia, że uszło powietrze z wydawało się "zasobnej ciotki".;)xD
    Też mam sporo na Bahamie ale z kolorowych zagród/warsztatów na całą łąkę mam tylko pomarańczowe wielbłądy.:p
     
  16. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Wiesz Aniu, byl taki czas ze szalalam na farmie:p kupowalam kazdego tsa drzew i zagrod, wiec na G&T nie musialam wystawiac propozycji, lapalam wlasnie rozowosci ;):D duzo dorobilam sama, no i jest;)

    Mialam bzika na tym punkcie, lubilam miec ilosc i jakosc w jednymxD:p A teraz szkoda zostawic:(

    Musze sprostowac, w lesie nie wystawilam 44 rozowych warsztatow:) sorki tyle nie mam, ale rozowe zagrody i warsztaty stoja:D ktos pomysli ze bank farmerski mam. Wczesniej napisalam nie dosc precyzyjnie:p
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2018
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Reniu mam nadzieję, że to co piszę o swojej zasobności odbierasz jako żart.:)
    Mam wszystko co potrzebne mi jest do spokojnej gry i jeszcze ta gra przynosi mi zadowolenie. Pewnie, że raz cieszy bardziej, a innym razem mniej, ale teraz na długie jesienne wieczory, to obok książki jest dla mnie miłym zajęciem. Nie lubię niestety oglądać telewizji.
    Dzisiaj już dziękuję i mówię wszystkim dobranoc.:)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Witam...
    ale te pom.wielblady jesli chodzi o wypadajki w zupelnosci wystarcza..;) no i o wiele tansze w wybudowaniu
     
  19. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Aniu a juz chcialam zapytac czy podeslac cos naG&T:D no pewnie, dalas mi poprostu powod do chwalenia sie moja farma:D:cry:
    Dobranoc Aniu, ja tez zmykam:)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    [​IMG]
    Zapraszam na kawę i pogaduszki..
    [​IMG]
    Czekam na event i sprzedaję nadwyżki na targu.