gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Y81S

    Y81S Młodszy ekspert

    Poszukiwany żywy lub mniej żywy a nawet konający z pragnienia "Kwietny anioł".
    Miłego dnia
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Sprawdzam co jakiś czas wpisy i jak mam to co ktoś szuka to wysyłam..
    Pozdrawiam :)
     
  3. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Kwietny aniol zywy polecial:D

    Greciu witaj milutko:inlove:

    Mam jeszcze wnuka ktora jezdzi straza pozarna :Dkrzyczy przy tym jak strazak a mnie glowa peka:D

    Greciulek dziekuje za krypty, jestes niemozliwa bo ja nie wiem co i jak dla Ciebie:inlove:
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jesteście kochani:inlove: Dziękuję:D Mam już 39 zagród dla anakond i 20 fabryk bikini:D Niniejszym fabryk już nie potrzebuję;)
     
    gretag i agucha31 lubią to.
  5. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Po tygodniach wracam do Twojego postu, duzo myslalam o tym co mi napisalas:) slub corki juz za 3 tygodnie.
    Wiesz Madziu, kiedy mysle o tym czy bede ryczec, mowie sobie nie, no co ja? ja mam ryczec:D ale wiem ze bede ryczec:(
    I to nie z powodu jej slubu, tego ze ona juz nie moja:p ale mam inny powod, kiedy o tym mysle lzy juz mi leca:(
    W nastepnym roku mlodzi wyjezdzaja na rok, zwiedzac swiat:( Pol roku beda w Europie, kupili Campera, jada nim w bezdroza:(
    Corka przygotowujac mnie do dlugiego rozstania, juz zaznacza ze moga nie miec internetu. Ja myslami bladze po europejskich drogach, najbardziej martwie sie jak oni w Rosji przezyja, przez skandynawie jada promem na wyspy karaibskie, tam zostana przez zime 4 miesiace. Obawa czy wroca cali i zdrowi przeraza mnie, mysli i radosc ze spelniaja swoje marzenia, nie wystarcza.
    Strach ma wielkie oczy i wlasnie takie mam, wszystko widze w czarnych barwach i nie wiem jak sie z tym uporac.
    Sama uwielbiam podroze:)ale to ja, ja zabieralam dzieci zawsze ze soba:pa teraz oni jada beze mnie:D:cry::Dtak, tak, wiem, jestem zarozumiala:D
    Jejciu osiwieje :D najgorsze ze nic nie moge zrobic:cry:xD:cry: no i nie mam rycerzy takich jak Ty mialas:D
     
  6. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Hej hej czołem :D kluski z rosołem ;)


    ooo spóźniłam się :p ale mam item który chciałeś "słodka drzemka" chcesz jeszcze?
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety już nie:( U Eli masz aktualną listę;)
     
    gretag lubi to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to teraz pytanko, czego poszukuje lub co potrzebuje nasza gospodyni oraz reszta gości?
     
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dobry wieczor
    Poszukuje jeszcze 1 itemu Kosiarka bez prądu.
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawdzę około północy, czy mam;)
     
    gretag i agucha31 lubią to.
  11. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Wieczorkiem :)
    Szukam dla mojego Anioła Stróża
    aspirujących wampirów,
    zwycięstwo na lodzie,
    szczęśliwy kij (mam nadzieję, że mnie nim nie zdzieli :p )
     
    gretag, krasnoludek10 oraz agucha31 lubią to.
  12. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Kochani ma ktoś item "kociołek zmian" kiedyś mi się pomylił z innym itemem i oddałam... pnącze nie odpalone. Oddam za niego inny mroczny item
     
    gretag i krasnoludek10 lubią to.
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Wyslałam biznesowa sowę:)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety nie mam tego itemu.
    Tego też niestety nie:(
     
    gretag lubi to.
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Mam już wszystkie poszukiwane itemy:D
    Dziekuje pięknie:inlove:
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ależ nie mam za co:)
     
    agucha31 i gretag lubią to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Piszcie czego szukacie. Wieczorem tu zerknę i jak coś to powysyłam...jeśli przeżyję bo wnusia każe mi robić szpagat..xDxD..nie wiem co będzie dalej..hahah

    Miłego dnia i udanych łowów w balonie..
     
  18. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    Witam wszystkich gości Greci ;)
    Dawno tu nie zaglądałam a teraz mam chwilkę i chciałam wszystkich tu serdecznie pozdrowić :)
    Przyniosłam wam coś co szukałam od bardzo dawna. Piosenkę.:) Nie byle jaką bo z pięknego filmu :)



    Kocham filmy i muzykę filmową no i oczywiście malarstwo



    Miłego dnia :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2018
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja szukam głównie warsztacików tiki, GreciaxD

    Dzień dobry
     
    gretag i agucha31 lubią to.
  20. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Traszki , wydry poszukiwane .
     
    gretag i krasnoludek10 lubią to.