gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry a co tutaj tak pusto? Przecież balon jeszcze nie przyleciał aby w nim siedzieć, to gdzie wszystkich wywiało?
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja krowki hoduje jeszcze połowa a tylko 100 krówek mam :pna targu siedze i kolorowe wyłapuje :)

    witam wszystkich :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wiem, czy tak warto wydawać te miliony8)xD
     
    gretag lubi to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja to chyba poczekam do piątku , do kolejnego BB, choć mam sporo tych kolorowych w stodole to wiem że trzeba jeszcze ich bedzie dozbierać :) Niestety wczorajszy dzień poszedł sobie przy męczarniach zdrowotnych i dopiero dziś jak beda siły coś tam ogarniam z eventami ale hodowlanego bez BB nie ruszam :(
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tez jestem zmuszona poczekać :)miedzy czasie troche krówek dozbieram ;)zdrówka zyczę :)
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje :)
     
    Reniarama, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Odpoczywają, nabierają sił przed posiedzeniem :p
     
  8. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam- poszukuję
    itemów

    - Napój bioenergetyczny
    - Strajk
    - Budka z lodami
    - Bąbelkolot
    - Zdrowy kęs
    - Niespodzianka w jaskinii
    - Wesoły wyciąg

    drzew

    - orzesznik
    - gożdzikowiec

    zagród

    - ośmiornice


    Jeśli czegoś szukacie- pisać sówki- w piątek rano wysyłam...Tomku- anakondy ci podrzuce
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No te siły potrzebne i cierpliwość do siedzenia w tym balonie :)
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,
    G&T już za momencik, więc proszę o informację, co kto potrzebuje, może mam, a jak nie, to może uda mi się coś dla kogoś zdobyć ;)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A jeszcze brakuje tego trzeciego może, czyli jeszcze powinno dalej być napisane a może ktoś ma to i tamto, czyli w skrócie pisząc to czego Ty potrzebujesz :)
     
  12. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzien dobry obiadowo:)
    Juz za momencik G&T, wiec umowione i obiecane oferty z pewnoscia zrealizuje:)

    sama poszukuje krypty nietoperzy, zwykle podstawy;) mam tylko 24 podstawy a zagrod 40, wiec gdyby mial ktos na zbyciu prosze pisac za ile lub za co:D:inlove:

    No wlasnie Aga, czego potrzebujesz?:D:inlove:
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja w sumie to rzadko szukam konkretnych rzeczy, ale lubię dobrobyt więc sandały, goje XXL i pitomby XXL chętnie przyjmę:p:p (z tym dobrobytem taki żarcik;)), tak serio to zawsze szukam fajnych okazji w balonie:), nie wymagam, żeby mi cokolwiek przesyłać, ale jak będę mógł komuś wysłać prezent to pisać, pisać, pisać:):)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja to chyba wszystko mam, tylko itemów do nawiedzonego troche brakuje :)
    No i ale to juz bede szukac w balonie bo wiem jak ciężko to zdobyć dlatego też z tym sie nie wychylam jakiegoś różowego warsztatu, bo az wstyd sie przyznać ale mimo ze tyle lat juz gram nie mam żadnego Wiem że moge sobie zbudować sama ale jakoś zawsze szkoda tych kolorowych zwierzaków :)
    Oj z tymi drzewkami to troszkę kiepsko, choć nie ukrywam że mam ale przez wzgląd na zbliżające sie dożynki i wartośc ich owoców sama zbieram :(
     
  15. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    mam zdrowy kęs jeśli jeszcze szukasz :)
     
  16. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Pewnie, że szukam...z góry dziękuję - spojrze czy mam coś dla Ciebie z twojej listy
    tak, mam coś dla ciebie- ale wyślę dopiero jutro rano-- popołudniu pracuję....
     
  17. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Może ktoś szuka
    poławiacze pereł
    poławiacz pereł Ozzy
    mała przygoda na plaży
    rozgadany małż
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jasna sprawa, napisałem to w formie żartu;), w balonie zawsze idzie coś wyhaczyć, więc mam nadzieję, że i tym razem powiększę swoje zasoby o kilka sztuk:)
     
    Reniarama, gretag oraz agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz, nie każdy idzie w strone dożynek i nie każdy zbiera właśnie te drzewka, to myśle ze nie bedzie trudno je trafić w balonie :)
     
    Reniarama, gretag oraz Miśkowo lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    dołączam się:) Też mi te itemy zalegają;) Co prawda tylko poławiacze pereł i mała przygoda, ale jednak:)
     
    gretag lubi to.