gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nie smutaj Jagódko:) Ależ Ty młodziutka jesteś - całkiem jak te moje niedobrzyce:D

    Czekam na poradnik do hodowli idealnej bazylii, ależ by się przydało, aby dał się zrobić w tropikach:music:


    Aaaaaaaa!!!:eek:o_O Konserwy jutroo_O Tych ostatnich nie wspominam najlepiej... Przy dobrych wiatrach możemy dostać dłuższy przymusowy odwyk od farmyxD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2018
  2. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ano młoda młoda... ale czasami się czuję jakbym miała dwa razy tyle ;) szczególnie jak dzieciaki dadzą w kość... xD :cry: a i mimo wieku też swoje przeszłam...

    a to ten poradnik to chyba jutro??

    przed chwilą otworzyłam skrzynki i dostałam 96h siewnika xD to mogę siać i siać xD ale co fakt to fakt oby był na bahamie bo mi zwierzęta wychodzą z farmy i muszę podhodować ile się da.
     
  3. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Jutro, ale ja z wyprzedzeniem planuję poczynania na farmie. Inaczej mało co bym zdziałałaxD No i teraz niewiedza o terenie eventu trochę mi bruździ. Ostatni z idealnym melonem był wszędzie - łącznie z bahamą, pierwszy (z groszkiem) - tylko na farmie... Ale ten Twój siewnik to kiepski prognostyk..., czuję że będzie się siało a siało...xD
     
  4. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ot widzisz jak mi potrzebny to nigdy nie wyskoczy, a jak mam plan zagrody wystawić to bummm i jest. żeby to chociaż 12 czy 24h ale nie 96 xD :cry: także jak się okaże, że trzeba wysiać 50tys badyla to nie moja wina 8)
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Droga jagódko- jestem osobą pracującą w zawodzie,w którym bezustannie myśli się o innych. Inaczej nie ma to sensu. Natomiast rozdawanie pikseli to udawanie,że się komuś pomaga. To jest gra a nie real .Gra. Wirtualny świat. Zrobiłam dla innych ludzi tak wiele(i robię) że tego typu komentarze są co najmniej nie na miejscu .Rozdawanie pikseli- jakie to łatwe. Nie trzeba nic robić ale za to poudawać,że się jest tym "dobrym".Bez odbioru-.-
    Poczułam się doknięta-przepraszam Greciu ale musiałam.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2018
  6. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ale to nie o Ciebie chodzi.... naprawdę.... taki zbieg okoliczności, że akurat o tym była gadka na forum. Tutaj chodzi o real. Więc jest mi przykro, że taki post do mnie poleciał. Wystarczyło zapytać czy to chodziło o tą sprawę.
    Nie zarzuciłam Ci niczego więc nie wiem o co chodzi... jestem osobą, która wali prosto z mostu więc bym napisała, że w eventowym to i tamto bla bla bla. To co miałam napisałam w eventowym i tyle.
    Nie chcę opowiadać o co chodzi dokładnie bo to zbyt osobiste ale miałam chęć wywalić to z siebie. Przepraszam więcej nie będę
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ok. Przepraszam również i nie było tematu.
     
  8. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    na zgodę
    [​IMG]
    może przez te upały się gorzej myśli :oops:

    idę zrobić mrożoną kawę ;) komu komu bo idę do domu :p



    a tak z innej beczki trafiłam+200% i wykorzystałam to na produkcję anakond :inlove: tylko miałam mało paszy i płaciłam po 50 tys za szt 8) bo nie zdążyła bym wyprodukować :wuerg: ale to nic może sobie odbiję przy hodowlanym jak znowu dadzą badziewne nagrody.... zwierz pójdzie na targ. A u mnie już osły po 22 tys
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja poproszę :)
    Najlepiej całą wannę :p
     
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    poszła poleconym :D
    [​IMG]
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No nie uwierzycie! 30 imprezówek poszło i ani jeden bonus nie wpadł8)
     
    jagódka133 i gretag lubią to.
  12. aisunel

    aisunel Generał forum

    Witam,wieczorkowo:)
    Koncze ewencik i jeszcze 2h z ogonkiem i czytam tu smutasy,firma sie rozwija,ewoluuje,przeliczyla i?
    Przychodzi zaba do lekarza
    -cos mnie ostatnio szczypie w stawie
    Lekarz po badaniach:
    -podejrzewam raka...
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ze względu na doświadczenia życiowe mnie to nie bawi.
     
    jagódka133 i gretag lubią to.
  14. aisunel

    aisunel Generał forum

    [...] to chodzi o zwierzatkoo_O
    [...]
    Jaka nastepna niespodzianka od firmy,po niemozliwa,logistycznie-pulapkowa,awykonalnao_O

    część wypowiedzi mogącą obrazić Gracza usunęłam, jak również nieetyczny dowcip.
    MOD_Elena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 sierpnia 2018
    jagódka133, gretag oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiem, że chodzi o zwierzątko [...]

    Post edytowałam, poprawiłam cytat, usunęłam fragment prowokujący i w Twojej wypowiedzi.

    MOD_Elena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 sierpnia 2018
    jagódka133 i gretag lubią to.
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Mało mam czasu ale proszę piszcie czego będziecie szukać podczas G&T. Jeśli mam to się podzielę. Wysyłać będę mogła późnym wieczorem i raniutko. W ciągu dnia najważniejsze moje skarby :)


    Zostawiam drinki i zmykam..
    [​IMG]
    Miłego dnia :)

    ..ktoś szukał fabryki grabi , mogę podarować..
     
  17. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    witaj greciu :)

    ja też będę dostępna tylko 2 pierwsze dni podczas g&t potem wyjeżdżam na weekend...

    jakby się nie zgłosiła ta osoba od warsztatu grabi to ja bym była chętna bo wtedy nie udało mi się ich dorwać.... a na targu nie powiem ceny zacne więc misje z grabiami stoją.
    Mogę dać za nie: kozice, ślimaka czy co tam jest takiego wartościowego. Już ciężko się połapać co jest na topie bo co chwilę nowości wchodzą :sleepy: a może jakieś drzewo bo też mam wszystkie. Jakiś item mroczny też się znajdzie jakbyś chciała :)


    troszkę słodkości z rana przyniosłam :)

    [​IMG]

    prawda, że wygląda obłędnie :inlove:


    dopiero doczytałam, że spore konserwy się szykują. To o 13:00 postawię coś dłuższego aby zebrać koło 21:00 jakby miały się przedłużyć xD :cry:
    no chyba, że poradnik zmieni moje plany 8)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witaj Greciu:) Ja będę poszukiwał fabryki bikini (do misji wodospadowej czasowej) i drugiego warsztaciku tiki (do misji wodospadowej nieczasowej) :) Oczywiście warsztacik możesz wypożyczyć i te fabryki, nie musisz oddawać;) I to nawet nie musi z fabrykami być to GT, bo wyhodowanie 250 anakond trochę czasu mi zajmie nawet z 20 zagrodami:)
     
    gretag i jagódka133 lubią to.
  19. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    nie uwierzysz dziś dostałam kolejne 12h siewnika :wuerg: to chyba przeznaczenie xD :cry:


    warsztacik tiki mam tylko jeden, ale bikini jakieś podeślę :) tylko muszę sobie zapisać bo na bank zapomnę :D

    idę po kawę coby poradniki dobrze przyswoić :p
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2018
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Przyślij mi sówkę a dostaniesz grabie w prezencie :)
    Dostaniesz Tomku w prezencie :)
    Ja tu będę zaglądała co jakiś czas więc pisać co kto szuka..