gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    No to masz pieprzyk jak Marrylan, eee... Marilyn.;)
     
  2. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Alez nie ważne jak długo sie ubierasz;)Najwazniejsze jaki świetny efekt osiągasz:music::D
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    :D:D:D juz wcale nic nie mam :cry:
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję:D Biorę kulkę tych zielonych z czekoladą:p

    A tak przy okazji, dla formalności, mądrze prawicie i dzień dobry
    PS. Czyżby szykował nam się event z okazji rozpoczęcia roku szkolnego? Dzisiaj w nocy śniło mi się, że Pani wychowawczyni kazała nam opisywać obrazek po rosyjsku. Co najciekawsze, prosiła o odpowiedź nawet tych, którzy się rosyjskiego nie uczylio_O
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2018
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Dorwałam gada wczoraj :p Pół zjadłam reszta się chłodziła na dziś :p

    Greciu :D gratki wielkie :)

    Pieprzyków to ja Ci mam dużo, bardzo dużo i wszędzie :pxD
    Danusiu sukienka śliczna, zdążyłam się napatrzeć :inlove:
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziekuje wiem tez sie troche napatrzylam :inlove:ale bede próbowac dalej mam wszystko opisane moze sie uda :oops:

    udało sie pieprzyka juz nie mam :D
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2018
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mam radę na takie sny.
    Przestań spać.
    xD:cry:xD
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Tomek , nie jadaj na noc żadnych ciężkostrawnych rzeczy ,bo sam widzisz ,koszmary Ci się śnią :eek:xDxD
     
  9. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jadac samochodem,bez klimy,sa takie,ale z radiem,wylapalem info,ze jutro moze pasc absolutny rekord w patelni w europie.+50 w Portugalii w cieniu,wielkie mi cos,niech sprobuja u Nas przy 33 zrobic sobie fieste,klimat suchutki,bryza morska,strzela pare krewetek,czerwone porto,dadza rade,jak nie to nasi strazacy wrocili ze Szwecji,pojada ich spsikac:D
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Pięknie dziękuję. żeby to zdobyć musiałam parę razy zmieniać ustawienia na wyspie.
    Już mam dość i wracam do stanu sprzed eventu..
    Lato a oni nam takie eventy serwują żeby cały czas w domu siedzieć i pilnować każdej wypadajki..
    Bez systematycznych zbiorów i przestawiania, drzewa, zagrody albo rośliny..nikt eventu bez fl nie skończy.
    Wystarczyło,że parę osób pochwaliło się,że lepiej opłaca się siać eventówkę i robić dywany a oni myk i od małego stworka żadnej lampy nie ma.. Widać,że dokładnie czytają co piszemy..hahah
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Greciu ale tak przykręcili kurek, że lampy już z niczego nie lecą. Jeszcze tylko brakuje, żeby sąsiadów zablokowali.:oops:
    Tak przeginają, że te oferty BP kojarzą mi się z tą grafiką (Zetka miała podobną sygnę :)) - zamiast kawa.. kawa.. zmienić tylko napis - lampy ... lampy...

    [​IMG]
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Z sąsiadami/znajomymi to ładnie pojechali bo lato i część na urlopach.

    Jestem za trudniejszymi eventami ale nie takimi żeby zbiorów pilnować z zegarkiem w ręku i czekać na wypadajki od sąsiadów czy znajomych i ciągle przeliczać ..uda się czy się nie uda zdobyć nagrody. Ja akurat mam komplet od sąsiadów/znajomych ale inni nie mają takiego komfortu. To trochę nie fer ze strony BP.
    Latem powinno być mniej eventów to raz a dwa powinny być prostsze...a tu coraz więcej eventów, coraz bardziej zakręcone a nagrody kiepskie..
    Dają nam takie zadania jak na grafice..hahah
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2018
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Również gratuluję ulepszeń. U mnie lampy 10/42 a mam drzewa wszędzie-.-

    Dobranoc i do juterka
    PS. Uwaga! Ciekawostka! Na podstawie serialu "The Walking Dead*" powstała gra fabularna!

    *chodzące trupy, brr..
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2018
    dantic3 i gretag lubią to.
  14. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzien dobry
    Trochę wody dla ochłody;)
    [​IMG]
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Tomku, czytałem o Twoich problemach ze znalezieniem odpowiedniej pracy.
    Jeżeli masz przedziałek to polecam, tym bardziej, że dzisiaj poniedziałek:



    xD:cry:xD
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Event zakończony i niech już więcej takich wynalazków nie dają :)
    Marzenko, tego mi trzeba..:)
    [​IMG]
    Miłego poniedziałku :)
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no w końcu osiągnęłam :D
    ta duzo wody dzis potrzeba oj duzo :D
    toż to cała prawda :)
    dzień dobry wszystkim i miłego dnia życzę :)
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Trochę ciekawostek o ludziach ale czytajcie je z przymrużeniem oka..:)

    1. Przyjaźnie zawierane w okresie pomiędzy 16. a 28. rokiem życia są silniejsze i trwają dłużej.
    2. Kobiety lubią mężczyzn o głębokim głosie, ponieważ wydają im się bardziej pewni siebie i nieagresywni.
    3. Ludzie, którzy dają najlepsze rady, są tymi z największą liczbą problemów.
    4. Osoba jest bardziej inteligentna, im szybciej myśli i im bardziej niestaranne ma pismo.
    5. Nasze emocje nie mają wpływu na sposób, w jaki się komunikujemy. Natomiast prawdziwe jest twierdzenie, że sposób komunikacji wpływa na nasz nastrój.
    6. Sposób, w jaki osoba traktuje pracowników restauracji, świadczy o jej charakterze.
    7. Osoby, które mają większe poczucie winy, lepiej rozumieją myśli oraz uczucia innych.
    8. Mężczyźni nie są bardziej zabawni od kobiet. Opowiadają po prostu więcej żartów, ale nie dbają o to, czy ludziom podoba się ich poczucie humoru.
    9. Osoby nieśmiałe mówią o sobie niewiele, ale robią to w taki sposób, że ludzie są przekonani, że dobrze je znają.
    10. Kobiety mają dwa razy tyle receptorów bólu w ciele co mężczyźni, ale oni wykazują większą tolerancję na ból.
    11. Słuchanie muzyki o wysokiej częstotliwości sprawia, że stajemy się spokojni, zrelaksowani i szczęśliwi.
    12. Jeżeli w nocy nie możesz przestać myśleć, wstań i zapisz natarczywe myśli. Dzięki temu Twój umysł zostanie odciążony i zaśniesz.
    13. Wysyłanie wiadomości o treści „Dzień dobry” i „Dobranoc”, aktywuje część mózgu odpowiedzialną za szczęście.
    14. Robienie rzeczy, które nas przerażają, wywołuje uczucie szczęścia.
    15. Średnia ilość czasu, w jakiej kobiety są w stanie utrzymać sekret, wynosi 47 godzin i 15 minut.
    16. Ludzie, którzy starają się uszczęśliwiać innych, częściej czują się samotni.
    17. Im bardziej jesteśmy szczęśliwi, tym mniej snu potrzebujemy.
    18. Trzymanie ręki ukochanej osoby sprawia, że ból jest mniej dotkliwy i mniej się martwimy.
    19. Inteligentni ludzie mają mniej przyjaciół niż osoby o średniej inteligencji. Im bardziej jest ktoś mądry, tym bardziej staje się wybredny.
    20. Poślubienie najlepszego przyjaciela eliminuje ryzyko rozwodu aż o 70% i zwiększa szanse na dożywotni staż.
    21. Kobiety, które za przyjaciół mają więcej mężczyzn niż kobiet, częściej są w dobrym nastroju.
    22. Osoby, które znają dwa języki, mogą nieświadomie zmieniać osobowość, przechodząc od jednego języka do drugiego.
    23. Życie w samotności jest dla człowieka tak szkodliwe jak palenie codziennie 15 papierosów.
    24. Ludzie wyglądają bardziej atrakcyjnie, gdy mówią na tematy, którymi są naprawdę zainteresowani.
    25. Jeżeli dwie osoby ze sobą rozmawiają i jedna nieznacznie odsuwa stopę albo gwałtownie rusza nią w zewnętrznym kierunku, jest to znak, że mają różne zdanie lub panuje pomiędzy nimi niezgoda.

    Zgadzacie się z takimi porównaniami? :)
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    "13. Wysyłanie wiadomości o treści „Dzień dobry” i „Dobranoc”, aktywuje część mózgu odpowiedzialną za szczęście."

    Dzień dobry :)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Czujesz to szczęście ? .xD