gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O no przypomniałaś mi arbuz sie chłodzi, lece do lodówki xD
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Lepszy od lodów w takie upały.
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj prawda :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A ja dziś nie mam arbuza w lodówce :cry::cry:

    lecę kupić :p:D:DxD
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Koniecznie bo jutro niedziela i bedzie problem xDxD;)
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    [​IMG][​IMG]
    dziekuje Aucha :Dtez mi sie podoba :Da ile krawiec musiał miec do mnie cierpliwosci :oops:dwa dni sie ubierałam :D
     
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Niesamowitusia Twój post prowokujący do kolejnej nieprzyjemnej wymiany zdań usunęłam.
     
  8. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Napisałam tylko i wyłącznie prawdę!
     
    aweva55, .Farmeria. oraz gretag lubią to.
  9. aisunel

    aisunel Generał forum

    Sluchajcie u mnie teraz 27 stopni,chcialem zabic muche,przed udezeniem upadla,zabralem ja i wyzucilem przez balkon,do tej pory lezy i macha nozkami:eek:.I tak ma byc do 20-go,a pozniej trafiona przez piorun,grad wielkosci pilki noznej,traby,wichury,wyrywane drzewa i tak lubie,a media juz sie slinia:D
     
    gretag lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj a co to nie pasowała kreacja czy nie mogłaś samodzielnie ubrać? A jeszcze jak ciut wypośrodkujesz to będzie całkiem ślicznie :)
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pasowała tylko ubierałam sie z pomocą :pa ja nie umie tego zrobic :oops:i ta kropka po co ona
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kochana, to jak sie ubierałaś pamiętasz? wiesz jak? jeśli tak to wchodzisz tam w sygnaturę i wyświetla Ci sie obecna, tam gdzie masz te kropkę co pytasz po co ona to kliknij za nią i normalnie tak jak kasujesz jakies słowo na forum tak skasuj kropkę. A aby wyśrodkować sygne to przesuń ją normalnie wciskając spacje :) aż sie przesunie na środek :)
     
    aweva55, gretag oraz Marrylan lubią to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie da sie skasować tej kropki wyrównałam do srodkaa ona dalej jest z boku ok juz sie wyrównało
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nie wiem czemu nie możesz jej skasować, no ale ona aż tak nie przeszkadza, ważne że kiecka teraz idealnie leży :) ale jest cudna :inlove:
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ta kropka to pewnie nie litera tylko formatowanie.

    [​IMG]

    Ustaw kursor za kropką i zobacz czy formatowanie jest wciśnięte (pewnie tak), to wyciśnij.
    A jak chcesz przesunąć sygnę, to ustaw kursor za nią i kliknij tam gdzie zielona strzałka i wybierz co Ci pasuje.
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tak robiłam i kropka dalej jest :D
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To nie wiem.
    U mnie można usunąć tak jak podałem wyżej, albo tak jak się cofa tekst.
    Wyczyść całą i wstaw zdjęcie jeszcze raz.
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    [​IMG]
    Event..pnącze mam i właśnie zdobyłam drugie ulepszenie fabryki.. Dalej to już obojętne czy coś zdobędę czy nie..
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzien dobry
    Grecia gratuluje ulepszeń:music:
    Ja 1 zdobędę.Brakuje 6 lamp.Na 2 raczej nie mam szans a zakupów koszyczkowo-wypadajkowych z cala pewnością nie zrobię.


    [​IMG]
    ;)
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jak wyczyszcze to znowu ubierac sie bede dwa:D dni ciezko mi to jakos idzie:oops: ale dzieki za pomoc :)
    dzień dobry wszystkim :)