gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :)

    Tak Reniu :) Jest Francja i nawet Belgia sie trafiła, cieszę się bardzo i gratuluję wszystkim, którym udało się zdobyć bonusik w tych tak bardzo nieprzewidywalnych Mistrzostwach ... cieszę sie razem z Wami :D
    Jestem Greciu, jestem, tylko chwilowo akumulatory ładuję, delektując się świeżym, górskim powietrzem ... ale oczywiście zaglądam, czytam w wolnych chwilach i staram się być z Wami na bieżaco, o ile dostępność Internetu pozwala ;) Jest mi bardzo miło, że ta chwilowa nieobecność została w tak ciepły sposób zauważona :)
    Bingo Ryś :D Widzę, że Twój wywiad działa sprawnie i skutecznie. Następnym razem zamaskuję sie bardziej, chociaż zdaję sobie sprawę, że te moje starania i tak skazane są na niepowodzenie ;)xD

    Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie ;)
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Pierwszy jest bardzo prawdopodobny to moze byc prawda.
     
  3. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Marku, milutkiego urlopu zycze:) wracaj wypoczety, zadowolony, usmiechniety;):inlove:
    Nie tylko Grecia teskni:D chociaz marzy o romansie skandalicznym:D ja tez juz tesknie za Twoim poczuciem humorkuxD:p:inlove:

    Tej reklamy nie obowiazuje regulamin:Don jest tylko dla nas do biczowania:D BP moze wszystko:(

    to mi pasuje:Dmamy urlop bezplatny:D jedziemy do Marka w gory:D:inlove:
     
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nie ma lekko, farmer nie ma wakacji, przecież nie zamkniesz zwierzaków w oborze na klucz:D

    Zdaje się, że poradniki będą ok. 14-15:)
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    chyba na początku gry nie było poradników wcześniej tylko dopiero jak wystartował event- tak mi się przynajmniej kojarzy a miałam trzyletnią przerwę więc mogłam coś pomylić ale jeśli nie to może BP wraca do początków i weźmie nas z zaskoczenia???
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    :)xD można postawić SP - szybko nie zarośnie.:)
    A zwierzaki zabrać ze sobą - no co -.- ja tam swojego pieska wszędzie ze sobą zabierałam.:p
    I jedziemy do Marka.xD
     
  7. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    o_Ooo to jest mysl:D
    Dokladnie, u Marka dosc mniejsca, wypuscimy na halne laki :D

    No co Ty Elus, sami sobie zrobimy bez zgody BP:D

    Marku, daj namiary, jaki kierunek obrac:D
    • :D
    Oczywiscie event robie:D itemy, chyba znowu petarda:D:inlove:

    ups, cos mi sie pokrecilo, myslalam ze zawartosc itemu x poziom:D>:(
    No to hamaczek:D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2018
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Aniu gratulacje, piękna zdobycz :inlove: ;)

    Marku miłego wypoczynku :) Korzystaj, bo zdaje się nalot niedługo będziesz miał, jak Ci się tam wszyscy zwalimy wraz z inwentarzem :D:D:D:p

    No ba, co wolno tej reklamie to nie dla innych waćpanie :D:p:sleepy:;)

    I jeszcze gratuluje wszystkim szczęściarzom posiadającym zwycięskie flagi ;) jest moc :D
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Beniu, Tobie już gdzieś składałam gratulacje ale co tam niech będzie drugi raz, zasłużyłaś. Gratulacje :)

    Marku, no i coś Ty narobił..teraz wszyscy przyjadą do Ciebie ze swoimi zwierzętami..Koniec Twojego odpoczynku..hahah

    Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę udanego wypoczynku :)
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki Greciu :inlove: Tobie też się należały, bardzo się cieszę, że z Francją Ci się udało :)
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Beniu:)
    Gratuluję wszystkim trafnych zakupów flag :)
    ja niestety marnie trafiłam, tylko dwa zespoły wyszły z grupy i jeden ciut wyżej - czyli Hiszpania i Brazylia.
    Niemcy mnie zawiedli, o Polakach nie wspomnę. :oops:
     
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Łał :D... jadą Goście, jadą, a ja taki nieuczesany jestem kurde :sleepy::p Dziękuję Wam bardzo :)
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Goście powiadacie ?
    Marku, miej tylko nadzieję, że nie tacy:

    [​IMG]

    bo to specjaliści od demolki.
    xD:cry:xD

    Lubicie regały ?

    [ciach]

    Piosenka o ogrodzie (i nie tylko), to chyba farmerska ?;)

    Piosenkę usunęłam, ponieważ na końcu prezentowała nieładne gesty. Poszukaj proszę innej jej wersji i przed wklejeniem tutaj obejrzyj do końca.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lipca 2018
  14. aisunel

    aisunel Generał forum

    I pognali w gory,bezemnie,a tu tyle petard i bestia sie zbliza:p.Grecia pewnie zostala,bo to i grzyby i romans niekontrolowany skandalicznie:D
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    [​IMG]
    No patrz a mnie zostawili i gdzie ten skandaliczny romans..xD:inlove:
    [​IMG]
    Wracając do eventów..jeśli z pół słabo polecą wypadajki a mam wysianą trzcinę to raczej eventy odpuszczę. Przemyślałam, nagrody słabe w porównaniu do oddanego towaru.Najwyżej będę siała do misji z dzięciołem.
    Miłego dnia :)
     
  16. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzien dobry:) Greciu:inlove: mili goscie:inlove:

    Greciu, no swietnie zasuwasz tym motorem:D a kto to za Toba pogania?, czyzby to Marek byl?:D:cry::D

    Lobuz:D:inlove: a mowil ze w gorach urlopuje:p;)xD

    -MarekW-

    ja taki nieuczesany jestem kurde :sleepy::p

    Marku, nic nie wspomiales ze nie masz czego czesac:D:cry::D no moze brwi:D:cry::D


    Dla wszystkich:
    [​IMG][/QUOTE]
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lipca 2018
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj widzę że ten nasz Ryś to całkiem dobrze sie kamufluje skoro wszędzie jest dylemat jak on wygląda i który to on :) :)
    Tutaj juz bez czapki niewidki bo na kozetce sie skrywa w niej ;)
    Szkoda że nie można ich wysłać podczas G&T bo bym Ci podesłała, mam kilka i w pasku nie potrzebnie tylko kurz sie na nich zbiera :eek:
     
  18. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Eventy za chwilkę a ja jestem w stanie totalnego zakałapućkania... Pewnie coś pokręcę... Już zebrałam jedną łąkę nostrzyka (szczęśliwie najmniejszą) przed eventem i bez CMJ w slocie. Może kawa postawi mnie na nogi...
     
  19. aisunel

    aisunel Generał forum

    Info dnia,nie bylo obsuwy na starcie olbrzymich eventow 2-ch,czyzby dokupili wzmocnienie:eek:,no to 3-czki niedlugo.Zaczynam,a tam czytam,ze co niektorzy pokonczyli,ale wiek stateczny ma swoje prawa,musze miec czas na skandal z romansem w tle:DA wiecie jak sie nazywa narzedzie rozrodcze dla dronow-droncie-ostatnio duzo ogladam vlogow podrozniczych,polecam ucieczke do raju:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lipca 2018
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    [​IMG]
    Ciągle pada..
    [/QUOTE]
    Reniu, ja nie wiem kto pojechał do Marka..Ja zostałam w domu i czekam na skandal..xD:p
    Danielu, Ty też czekasz na skandal? ..z romansem? ..a ja myślałam,że Ty to taki ułożony człowiek bez skandali..myliłam się? :oops:xD
    Eluniu, czekasz na kawę?
    [​IMG]
    Miłego dnia Wszystkim życzę :)
    Event hodowlany po części zrobiony i pnącze dynda.. a drugi event wiruje na deszczu..kiedyś się zrobi..xD