gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witaj :)
    Ja również muszę wyjść na zakupy i czekam na poradniki. Nawet deszcz przestał padać to bym pobiegła ale te poradniki ważniejsze..hahahah To już nałóg i nie ma na to lekarstwa, chyba,ze ktoś mi net odłączy..
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim :)

    Reniu chyba tak zrobię, bo jak dojdę do 210 poziomu to już sporo nasieję i smok będzie mój.:)

    Zobaczcie jakie miałam dzisiaj szczęście - przekroczyłam rano poziom 201/202 i w prezencie dostałam - t a d a m xD

    [​IMG]
    Miałam tylko 2 Wielkie Drzewa Zosi - chyba BP chce aby moja gra nabrała rumieńców.:inlove:
     
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    A jestes przygotowana na to...:p
    [​IMG]
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Aniu :)
    Gratulacje :)
    Szkoda,że nie można przesyłać drzew nawozowych podczas G&T bo bym Ciebie i innych obdarowała. Mam ich więcej niż mieści się na trzech łąkach farmy. Kiedy w pociągu przyjeżdżały te drzewa to ja prawie całe noce nie spałam i dlatego mam ich dużo.
     
  5. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Witaj Aniu:) Gratuluje ogromnie poziomu i zdobyczy mutanta:inlove: no widzisz bez misji mutant Twoj:D:inlove:;)

    Siej ile mozliwe i co mozliwe ;)to nie zginie a misje klikniesz jednym pstrykiem:D;)
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Hejka Marzenko :)
    Tak właśnie bym robiła z komputerem..hahah
    Wiesz kochana,że dziś mnie się śniłaś? Miałaś u mnie mieszkać..kurcze, niby jest u mnie dużo miejsca..Byłyśmy nawet w lesie na grzybach i trochę się uzbierało..nie wiem co dalej ale grzyby w moim śnie to choroba..
     
  7. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Greciu, grzyby to nie tylko choroba, to rowniez gromadzenie pieniedzy, jakies procesy sadowe, skandaliczny romans:D:inlove:
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Greciu :)
    Gdy przyjechał pociąg z tymi drzewami, to zaczynałam dopiero grać i nawet nie wiedziałam co się z tym ekspresem robi. Dopiero przy następnym z pomocą sąsiadki ogarnęłam temat i zdobyłam 7 drzew z SN, 2 z "Zosią" i 6 z TN.
    Dzisiaj BP trafiło w 10 z prezentem.:)

    Dziękuję Reniu :)
    Dlatego dzisiejszy prezent bardzo mnie ucieszył, będzie mniej siania, pewnie kiedyś zapracuję i na to drzewko ale póki co mogę wspinać się po smoka.:)
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Romans ????? xD:inlove:xD:inlove:xD:p:p..nawet niech będzie skandaliczny bo co to skandal w moim wieku..hahahah Ty to potrafisz poprawić humor ;)

    Ja grzybów w snach bardzo się boję, niestety..
     
  10. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    O i to chcialam uslyszec:D:inlove::D Greciu, my kobiety jestesmy stworzone do skandalicznych romansow:D:p:D
    a jezeli jest on zakonczony pozytywem, mmmmm zyc nie umierac:D
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..ale ja kocham skandale..hahahah
    Reniu, poradnika jak nie było tak nie ma a ja muszę do sklepu..
    Trudno , niech oni sobie te poradniki trzymają w BP.. Wiem jedno,że jak na coś w tej grze bardzo czekamy to okazuje się całkowitą klapą..
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2018
  12. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Dziekuje bardzo Reniu:inlove: jeszcze troche i przywitam sie z 200-tką;)
    U mnie Zatopiony tez jest dla Rysia:palbo 2;)
    posptaram sie byc wieczorem:) do później
     
  13. Reniarama

    Reniarama Generał forum


    Marzenko, ja zaraz tak bede lomotac kompem jak poradnika nie bedzie:D:p psia kosc tez musze zrobic zakupy, cukru nie mam a kawy gorzkiej nie wypije:D:cry::p
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzien dobry wszystkim:)
    Chyba jesteś pierwsza osoba której się śniłam...o ile pamięć mnie nie myli:music::D:inlove:
    Mialam zapytac czy przynajmniej,jak juz zamieszkałyśmy razem,to przywozicie sie zachowywałam ale w obliczu tego
    to nie wiem czy nie lepiej żebym jednak nieprzyzwoicie:p
    I skandal gotowy na cale nasze forum...i nie tylko naszexD:cry:xD
    A co regulamin na toxD
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Poradnik wstrzymują ?
    Ciekawe, czy zaraz się nie pojawi, razem z OO o aktualizacji ?
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zazdroszczę Wam wszystkim tych drzewek - ja mam tylko 2 z SN i 1 z SNZxD

    I dzień dobry po południu już:p
     
    bacowa70 lubi to.
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Na tego dzięcioła czekacie? xD:cry:xD

    [​IMG]

    Nie dość, że zapraszają do płacenia kartą amazona, to do tego ten ptaszek tylko dla wybrańców, czyli posiadaczy konta premium (nie farmy, oj nie :pxD).
    A tak wogóle, czy to nie jest przypadkiem reklama tego popularnego sklepu internetowego? I co na to regulamin, OWH i wszyscy święci?

    Edycja: zdjęcie pamiątkowe z mojej farmy osobistej, także proszę nie odsyłać mnie do zgaduli ;).
     
  19. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    I dalej nie ma poradnika? Kilka opcji:
    - rozdźwięk miedzy wymaganiami a nagrodami jest tak duży, że ekipy poszczególnych krajów zmówiły się i odmawiają publikacji w obawie przed ośmieszeniem,
    - poradniki są tak rozbudowane (patrz piłkarski), że nadal nie wszystkie ekipy uporały się z tłumaczeniem,
    - poradniki będą po 17 w celu wyrównania szans w polowaniu na targu,
    - osoby z BP odpowiedzialne za eventy pojechały na wakacje/zostały zwolnione - eventów nie będzie, bo nikt nie przejął ich obowiązków.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Najbardziej podoba mi się czwarty wariant:pxD A w ramach rekompensaty mogliby przedłużyć wędkarskixD Tylko dać nagrody inne niż itemy i pnącza też:p