gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Greciu dobry pomysl, od jutra jem surowki;) a nawet nabralam na nie ochoty:p:)

    Bylam kuknac u niemcow, wiec tez pytaja o ulepszenie, kiedy gracze go otrzymaja, czekaja na odpowiedz moda, jak cos bedzie to tu napisze.

    Greciu moze potrzebujesz wapna i zelaza? czasami tez to mam i mysle ze od zlego spania:)
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Przeciez odpowiedz juz dawno padla...trzeba czekac na OO,,bo ekipa nie ma na razie zadnych informacji,,

    Da hier dann alle Fragen beantwortet sind, wir warten müssen und die Infos die wir bekommen als OA gepostet werden, wünsche ich euch allen noch einen schönen Tag und schließe hier wieder :)
    LG Kylwalda
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/ole-items-upgrades.77909/#post-3627885
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witamin to raczej mi nie brakuje bo jem dużo owoców, surówek, ale to moje spanie to może być to.. xD
     
  4. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    zapytal kto pol godziny temu, wiec czekam czy bedzie odpowiedz.

    Twoja jest o 13,58. Do tego czasu moglo sie cos zmienic.

    A moze by tak chociaz dzien dobry powiedziec? jak juz wlazisz.
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Jest juz dawno odpowiedz w tym watku..Mod Indista cytuje Mod Kywalde,,czyli potwierdza to co wczesniej pisalem..
    dazu haben wir leider noch keine Informationen - aber ihr wisst ja, sobald wir was erfahren geben wir es sofort an euch weiter
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...haft-2018-upgrade-buchung.77927/#post-3628527
     
  6. Reniarama

    Reniarama Generał forum

  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Przeciez wiem o ktorym watku piszesz,,kliknij na link w moim wczesniejszym poscie...a zobaczysz ,ze cytat jest z tego samego watku
    edit..
    to jest ten link
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...haft-2018-upgrade-buchung.77927/#post-3628527
     
  8. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Bzdura norbijas, nie moze byc z Twojego watku, poniewaz moj cytat jest z przed pol godziny, to mozna sprawdzic klikajac na posta.
    Skonczylam z Toba rozmawiac norbijas, [...]

    Proszę o nie prowokowanie do kłótni i stosowniejszy dobór słów.
    MOD_Elena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 lipca 2018
    aweva55 i krasnoludek10 lubią to.
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Reniu,pewnie jutro dadzą.

    Brakuje mi meczy..nie ma co oglądać w TV. Mundial i po mundialu.Zostały wspomnienia..
    Wam też brakuje meczy?
    Zachwyciła mnie Pani Prezydent Chorwacji. Wyściskała kogo się dało..Super babka xD
    [​IMG]
     
  10. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Tez to mnie zachwycilo Greciu, naprawde zyczliwa i serdeczna, nie wstydzila sie byc czlowiekiem, prawda:)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też mi brakuje meczy, spokojnie:D
    [..]

    A tak przy okazji dobry wieczór a Ty, Reniu, wracaj szybciutko do zdrowia:)

    Część prowokującą i mogącą urazić Gracza usunęłam.

    MOD_Elena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 lipca 2018
    gretag lubi to.
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Fajna,... tak wygłaskać, przytulić, normalnie Pani Tulisiowa..hahah
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moze masz inne forum,,bo na moim jest tak
    Hallo Okeanos :)

    da zitiere ich einmal meine Kollegin von heute aus einem anderem Thread

    dazu haben wir leider noch keine Informationen - aber ihr wisst ja, sobald wir was erfahren geben wir es sofort an euch weiter :)
    tlumaczenie
    Czesc Okeanos
    zacytuje moze moja kolezanke z innego watku
    niestety nie mamy zadnych informacji...ale kiedy tylko je otrzymamy przekazemy dalej...
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...haft-2018-upgrade-buchung.77927/#post-3628527
     
  14. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    A nawet bluzeczke ubrala w narodowe barwy:):D

    No nie moge:DGreciu widzisz to co ja?:cry:xD
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Reniu, za dwa lata Mistrzostwa Europy i znów będziemy kibicować :) ..może nasi zagrają xD
     
  16. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Greciu, bardzo zyczyla bym sobie aby nasi zagrali:) tylko pytanie, czy nowy trener da rade doprowadzic ich tak wysoko.
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jakie może... Mają zagrać i koniec kropka! Najwyższy czas, aby w końcu zaszli dalej niż do 1/8xD
     
    gretag lubi to.
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    To zależy od tego czy będą w reprezentacji zmiany kosmetyczne czy zupełnie odmieniony skład..
    Nie jestem trenerem ale paru doświadczonych graczy trzeba zostawić a część odmłodzić.
    Nowy trener to wielka niewiadoma.
    Już widzę jakich dobiera sobie ludzi. Brakuje tylko Iwana i spółki..
     
  19. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Nie znam nowego trenera, nie wiem na co go stac.
    Przykre to jest ze Polska zachodzi wysoko do eliminacji i to wszystko.

    Greciu, masz flage Francji?:)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mam flagę Francji. Na Francję najbardziej liczyłam i nie zawiodłam się.
    Eliminacje to coś zupełnie innego niż same mistrzostwa. Trzeba trafić z formą. Nasi wyglądali jakby z nich powietrze uszło. Zmęczeni, zdziwieni,że nic im nie wychodzi...zupełnie bez formy....ale tak to jest jak się myśli o podpisaniu nowych kontraktów a nie o graniu na mistrzostwach.. Kontrakty powinni mieć podpisane przed mistrzostwami bo to jest ich główne źródło dochodu.