gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Dzień dobry

    Miałem to napisać w temacie eventowym ale może lepiej tu.
    Kojocik przez Ciebie muszę robić dzisiejszy event o_O-.-
    Zawsze coś tam nabazgrzesz a ja ten tego cholibka łykam to jak młody pelikan-.-
    Gretag nie lepsza o_O
    Leżałem sobie spokojnie miesiąc do góry brzuchem nic kompletnie nie robiąc i mnie podkusiło leźć tam i czytać o_O
    Zły jestem pusto na polach z niczego nic nie wyleci o_Oehhh..
    Miłego
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    xD:cry:xD
    W sumie trzeba mi to zapisać na konto dobrych uczynków:D Pomyśl, jakie korzyści odniesiesz: odleżyn unikniesz, sprawność manualną poćwiczysz, szare komórki przewietrzysz, a na dodatek będziesz miał jedyne, niepowtarzalne pnącze:inlove: Skąd wiesz, może akurat poczujesz nagłą, nieokiełznaną chęć siania różnych jagód - będzie jak znalazł:D
     
  3. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Dobrych uczynków powiadasz ? o_O
    No to sobie możesz pogratulować bo właśnie sieje dziadostwo słuchając Twoich podszeptów przebiegły Kojocie o_O;)
     
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Chyba zmienię awatar na małego diablika:D
     
  5. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Szare komórki leniuchowały wraz ze mnąo_O
    Wychodzi na to że nadal leniuchują skoro dałem się wmanewrować w tę jagodową aferę o_O
    Nie ma takiej potrzeby o_O
    O ile mi wiadomo ta postać z kreskówki dostawała nie zły wycisk od strusia pędziwiatra więc jest to dla mnie jakaś pociecha w zaistniałych okolicznościach o_O;)
     
  6. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Proponuje zmienic awatar na stusia pedziwiatra:D i lap przebieglego kojota:D:cry::inlove:

    Podoba mi sie wasza rozmowa:D pelna wyrozumialosci:D a ile sympatixD
    Fajnie was sie czyta:)
     
  7. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Gadała krowa z kojotem ;) Wystarczy trochę poklikać i wszystko zaorane, wysiane, zebrane itp itd.
    A z popołudniową kawą (ostatnio była o tym mowa, piję mocną, czarną w kubku - przyznaję, uzależniona od kawy na maksa, czasem przed snem potrafię taką wypić jak się rozpędzę... a potem sen z głowy...) to już w ogóle idzie jak burza :)
     
  8. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Obiecuję, że w przyszłości zachęcać będę tylko wyjątkowo:D Wprawdzie fajnie robić eventy w towarzystwie, ale rzeczywiście - co za dużo to niezdrowo. Wystarczy spojrzeć na mój błędny wzrokxD
     
  9. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Rano wypijam dwa kubki kawy, podwyzszyc cisnienie:pczasami popoludniu jedna, po 18 tej juz ani kropli, bo noc mam z glowy:D
    Ale kawe lubiexD tylko pic jej nie moge zbyt duzo;)
     
  10. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Błędny wzrok i błyszczący ogromny nos ;) błyszczący, błyszczący ?? Co to może być ? hm...
    A może błędny wzrok i biała plamka na nosie ?;)
    A powiadają że nie można tu pogadać ;) Można ? można;)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dodałem globigodę do tabeli.
    W związku z tym, że ma zostać w grze, liczyłem po cichu na błąd.8)
    Myślałem że zadziała na nią alchemik, ale nic z tego.:(
    Trzeba poczekać na zmianę kategorii.:p
     
  12. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Rysiu, Ty juz znowu kombinujesz:D ze tez Ci sie chce :cry:xD:D

    Co za dued, krowa i kojot:D

    A czego spodziewales sie po kojocie?:DxD:cry:;) uwazaj na podejscia:D z pozoru niewinne, oczy bledne, a zamiary?:D:cry::D:inlove:
     
  13. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Tak wiem ale co na to poradzę ? lubię tego obłędnie odurzonego sierściucha ;) No i teraz okazuje się że w tabelach coś się nie zgadza i wartości się zmieniły?o_O
    Oj Kojocik Kojocik utrapienie wielkieo_O;)
     
  14. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Jakie to mile:)

    No wlasnie:D tez skusilam sie na rosline eventowa, ze nasieje do oporu :Da tu klaps:p

    Nawet o tym nie mysl:D:inlove: ten jest idealny:D:p jestescie oboje dla siebie stworzenixD:cry:xD
     
  15. eumina77

    eumina77 Okazjonalny autor

    Reniu nie zbierałam jagód bo ich nie ma:(
    Nic nie ma za sucho trochę malin ale bardzo drobne :( Musimy na razie pocieszyć się tymi jagodami tu;)
     
  16. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Witaj:)

    Szkoda ze wyjazd taki nie udany:( Agus a grzyby sa?
     
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ano pozmieniali... Już się widziałam jako szczęśliwą posiadaczkę majątku w postaci dziesiątek tysięcy jagód droższych niż goździki.
    Myślę - będę bogata, bogata, już nie muszę się martwić o dożynki... A tu masz, pomyłka w poradniku, trzeba dalej mozolnie ciułać zapasy:oops:xD

    Macie rację, że tu można pogadać. Tematy od sasa do lasa, jak nam zawieje:) Czasem coś zgrzytnie, ale tak bywa niestety...
     
  18. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Ja w tym roku, nie mam gozdzikow na dozynki, zbyt mala rownowartosc:p owoce owoce owoce i tyle:D

    Wiec nie zloscisz sie za zarty?:p;)
     
  19. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Żartujesz?o_O Fajnie sobie tak żartobliwie pogawędzić:)

    U mnie goździki mniej więcej w cenie marchewki, a w przeliczeniu na PD dużo tańsze na targu niż owoce.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lipca 2018
  20. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Twoj rozmowca tak swietnie prowadzil rozmowe ze usmiechalam sie zyczliwie :D i szkoda ze ja zakonczyl:pxD