gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Właśnie, czasem wychodzi jak wychodzi..a te rogi to doczepiasz jak wchodzisz na farmę czy w realu też je nosisz? xD
    Humorek Ci się udał..:)
    - - - - - -- - - - --
    Trochę ciekawostek..
    Ludzkie oczy nie zmieniają swojego rozmiaru od urodzenia..
    W Chinach zakazane jest przytulanie drzew..
    W Singapurze zakazane jest żucie gumy.
    Leonardo da Vinci potrafił malować jedną ręką i jednocześnie pisać drugą.
    Trzy najbogatsze rodziny na świecie mają w sumie więcej środków i zasobów niż 48 najbiedniejszych krajów łącznie.
    Woda kokosowa może być stosowana jako osocze krwi.
    W trakcie oddychania żebra poruszają się rocznie pięć milionów razy.
    Przeciętny czterolatek zadaje ponad 400 pytań dziennie.
    Ostatnie słowa Vincenta Van Gogha: "Smutek będzie trwał wiecznie"
    Zjednoczone Emiraty Arabskie mają największą przewagę mężczyzn nad kobietami..na 219 mężczyzn przypada 100 kobiet..
    Prawdziwa maślanka nie zawiera mleka.
    Kobiety mają więcej kubków smakowych niż mężczyźni.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No mam je cały czas, w innym przypadku aerola by się nie trzymała :p;)

    I też znalazłam kilka ciekawostek :)

    • Masz zły humor i chcesz się wybrać na spacer? Nie rób tego w Idaho, gdyż policja ma prawo karać wszystkie smutne osoby.
    • W amerykańskim stanie Ohio prawnie zakazano upajanie ryb alkoholem.
    • Dokarmianie zwierząt w miejsach publicznych jest prawnie zakazane w Izraelu.
    • Mężczyźni z wąsem nie mają łatwo w amerykańskim stanie Iowa, albowiem mają oni zakaz całowania kobiet. Na szczęście tylko w miejscach publicznych.
    • Prawo amazońskiego plemienia Janomamów zabrania kobietom rodzenia dziewczynek.
    • Podlewanie trawnika, gdy pada deszcz jest prawnie zakazane w Kanadzie. Co więcej, w tym kraju zabronione jest także wspinanie się na drzewa.
    • Walka na poduszki? Wszędzie, tylko nie w Niemczech. Zgodnie z wykładnią niemieckich sądów poduszka uważana jest za broń.
    • Umieranie we wnętrzu brytyjskiego parlamentu jest zakazane.
    • W amerykańskim Michigan żona musi uzyskać zgodę męża, jeśli chce udać się do fryzjera.
    Ta ostatnia ciekawostka chyba najlepsza jest xD
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ciekawe jaka kara grozi jak żona pójdzie do fryzjera bez zgody męża..hahah
    Mnie ciekawi dlaczego w Chinach nie wolno obejmować drzew..przecież ktoś może zasłabnąć i żeby nie upaść obejmie drzewko i co kara za to będzie? Dziwne ..

    Pokręciłam kołem i stwierdzam , jest coraz gorzej..cała gra schodzi na psy..
     
  4. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Witam wieczorowo:)


    Greciu tez jestem tego zdania, ja z kola dostaje same perfumy:D[/QUOTE]
     
  5. aisunel

    aisunel Generał forum

    Greciu,proszeo_O.Jak sie nie ma szacunku od poczatku,to i trudno to stracic:D
     
  6. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Agus i co? znalazlas jagody? sa juz w lesie? ciekawi mnie to a Ty tak dlugo je zbierasz:D:inlove:
     
  7. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Witajcie ;) U mnie jeszcze słońce zagląda przez okno;)
    Popieram Wasze stwierdzenia w 100%- no nic, dosłownie nic ...:wuerg:Najwyraźniej wiatraczek musi odpocząć- może łożyska mu się przegrzały:music: Myślę,że tydzień bez ruchu dobrze mu zrobi8)
    Reniu, a co tam, jak tam było z tymi obiecywankami?:p:D
     
  8. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Lobuzie Ty mnie tu nie czaruj:D gdzie byles jak Ciebie nie bylo? obiecujesz, czarujesz, obiecujesz:D:Da pozniej znikasz na tygodnie:DxD

    Chcialam powiedziec witaj wreszcie:p ale widze ze juz znowu zmyles sie na wieki.:D
    Mialam lotnika, moglam z nim zwiedzic caly swiat, wyslalam go w kosmos:D:cry::Dbyl architekt, chcial zbudowac dla mnie palac, a nie wiedzial ze lubie male biale domki:cry:dostal kosza:D:cry::D a ten biznesmen?!! lo matulu, ten to na recach mnie nosil, az kiedy postawil na nogi chodzic nie umialam:D:cry::D za jego kase kupilam mu bilet do Honolulu:cry::D:cry::D:cry:xD
    Wybralam Ciebie lobuzie :cry::cry::cry::D:D:D:D

    Juz Ty mi niczego nie obiecuj:cry:i tak nie kochasz:cry::D:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lipca 2018
  9. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Nooo nooo....no i cóż ja mam począć w porównaniu i lotnikiem,architektem i biznesmenem? Hmmm,,,to wcale nie takie proste;)
    Nie zniknąłem- przynajmniej nie na wieki;)
    Hooo, hooo.... widzę,że czujesz się:music::music::music: zaniepokojona moimi znikajkami. Obiecuje poprawę8):p
     
  10. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    I co? mam Ci uwierzyc? :D
     
  11. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Noo, nie wyobrażam sobie inaczej:p
     
  12. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Taak nie wyobrazasz sobie? :D pamietaj jak Cie dorwe z nasza sasiadka:Dalbo z ta, z parteru:D golic nie bedziesz sie przez miesiac:Dbo nie bedzie czego:D:cry::D tylko spruboj zapomiec drogi do mnie:D:cry::D to na piechotke bedziesz chodzil po piwo:D:cry::D
     
  13. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    xD:cry: widzę,że to już nie przelewki...zaczęło się robić niebezpiecznieo_O w sumie...miesiąc bez golenia nie brzmi strasznie(chyba,że powinienem rozumieć to jakoś inaczej:music:)
    Taak czy siak.... wiadomo,że kobiety nie powinno się drażnić(choć różne opinie słyszałem w tym temacie);) a więc wyrażam mocne postanowienie poprawy:p8)xD

    A teraz zmykam już, bo miałem dość ciężki dzień i padam
    Dobrej nocki wszystkim
     
  14. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Jarku dobranoc:)
    Usmialam sie do lez:D dzieki Jareczku za dawke dobrego humoru:)
    Tez zmykam dobranoc:)
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Komu kawę, komu herbatę..?
    [​IMG]
    Czytam, czytam a tu jakieś amory w moim wątku.. :p:inlove:
    Miłego dla Wszystkim życzę :)
     
  16. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzien dobry :)Greciu:inlove:mili goscie:inlove:

    Amory do lez rozladowaly moj stres:D Jarek to super kompan do zartowxD

    No to na poczatek dnia dalej amory



    Czekamy na poradnik;)
     
  17. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    dzień dobry

    przyznam się podsłuchiwałam i tez się uśmiechałam
    miłego dnia w dobrych humorach życzę

    oczywiście sukcesów hazardowych i piłkarskich też

    Greciu dziękuję za kawkę
    .
     
  18. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dzień dobry:)
    Ja się właśnie zabieram za kawę nr 2. Chyba trochę się z nią pośpieszyłam - trudno będzie przeciągnąć jej picie do poradnikaxD
    O 12 konferencja prasowa Nawałki i Bońka. Może się wyjaśni czy umowa z nim zostanie przedłużona...
    Dziś ostatnie mecze 1/8, ale ja już czekam na piątek - potencjalne dwa szlagiery: Urugwaj - Francja i Brazylia - Belgia:D
     
  19. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Dzień dobry kochani :)
    to ja właśnie zjem śniadanko :) wstawiam wodę na kawkę i może uda się ją wypić przy poradniku :) nie obraziła bym się gdyby to był hamaczek :) zmęczyłam się przy tym hazardzie... nie było by warto(pnącze) ale tak się zawzięłam na te brakujące salamandry,że od razu je z kolorem wzięłam. Inaczej bym palcem nie kiwnęła, a i fabryki deskorolek nie miałam więc tez fajnie.

    Po poradniku lecę na mój ogródek działkowy po wiśnie i jabłka :) będę robić dżemiki na zimę :)
    wczoraj obrałam pół takiej wielkiej torby (jak to mają w Auchanie) i wyszło mi 6 słoików (3 średnie i 3 duże). Także roboty co nie miara, a cała figa z makiem wychodzi.... ale lubię je robić dla męża i dzieci. Dzieciaki mi wyjadają owoce z garnka :) a jak mój 2,5 latek pomaga mi jabłka zbierać :inlove: chociaż Lili też mi dużo pomaga, a jeszcze mała jest (4 lata) dziecko do rany przyłóż :inlove: będą wspomnienia na stare lata. Może ich czegoś w życiu nauczę... wyniosą to z domu... i będą kiedyś te chwile wspominać z utęsknieniem... oby przynajmniej taką mam nadzieję.... :music: :music: :music:

    Ależ mi się włączyło xD :cry: czas się postawić do pionu ;)
     
  20. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Maluchy w tym wieku, to chyba najlepszy okres macierzyństwa. Doceniaj, zapamiętuj. Oczywiście, że zajmowanie się nimi może wykończyć, ale tak szybko dorastają, robią się niezależne, mają własne sprawy... No i takiego puchatka weźmiesz na kolana, przytulisz, ochronisz przed całym światem, a potem puszczasz w świat i tylko się zamartwiasz czy sobie radzi, czy nic złego mu się nie dzieje...