gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja również jestem eventem rozczarowana ale co tam będziemy razem kibicować i będzie fajnie :)
    Nie każdy event musimy robić..a ten coś tam się zrobi ale bez napinki bo jest ciepło i przynajmniej ja nie będę co do minuty pilnowała zbiorów. Mam też realne życie..
     
  2. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    specjalnie taki torcik wybrałam z racji mojego imienia :D nawet na ślubie miałam tort jagodowy i fioletowe dekoracje na sali, bukiet,samochód itd :D
    ostatnio jak byłam w lesie to jagódki jeszcze zielone były więc chyba jeszcze za wcześnie.


    dziękuje kochani :) już nie mam wazonów na te wszystkie piękne kwiaty :*
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U nas podobno są na targu . Jadę na 11,30 z synem do przychodni do kontroli to i na targ przy okazji. Jeśli będą to kupię i zrobię sernik na zimno z jagodami..:)
    Ciasta z owocami wyglądają bardzo apetycznie :)
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jagódko,
    Wszystkiego najlepszego, niech pospełniają się Tobie najskrytsze marzenia - albo inaczej, Ty je spełniaj i świetnie się przy tym baw :):), a torcik pychota:inlove:
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wszystkiego najlepszego, sto lat ale nade wszystko dużo ale to duzo zdrowia :)
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek
    Jagoda wszystkiego naj i całuśne buziole:inlove::inlove::inlove:[​IMG]
    Jagodowe kwiatki ,chociaz dla mnie najbardziej jagodowa jest lawenda;)
     
  7. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Jagódko, jagodowy bukiet dla Ciebie, już z wazonem:)

    [​IMG]

    Życzę radosnego świętowania szesnastych urodzin. Uśmiechu i spełnienia marzeń:D
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jagódko - wszystkiego naj:D
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Na targu byłam i jagody widziałam..:( Trochę więcej niż pół litra jagód 20 zł....Poczekam aż będą tańsze a sernik będzie z truskawkami :) Ponadto jagody były chyba nie takie świeże..więc nie warto takich kupować.
    Mam pytanie..czy widział ktoś Rysia?
     
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    kocham lawendę :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: miłością bezgraniczną

    [​IMG]

    jeszcze raz wszystkim pięknie dziękuję :)


    greciu zero przyjemności z takich nieświeżych jagód. Powinny być jędrne i sprężyste xD :cry: a tak serio to lubię jak jagody pękają pod zębami (jak są świeże) a nie taka paciaja się robi i wtedy nawet skóra przeszkadza bo jest wyschnięta.
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Właśnie, to były jagody stare i po deszczu. U nas wreszcie padało i jest chłodniej..
    Najlepsze jagody to takie prosto z krzaczka jak się samemu zbiera ale komu by się chciało... :p
    ..a lawendę również lubię..pamiętam z dzieciństwa, pościel pachnącą lawendą..
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Jagódko najlepszego :)

    [​IMG]

    Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia: lawendowe, jagodowe, jakie tylko zechcesz :)
     
  13. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Zanim nas wciągnie pojedynek Rosji z Arabią chcę spytać - czy wszyscy wylogowali się, zalogowali ponownie i upewnili, że SN z kalendarza został odebrany?:D
     
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :)
    Wszystkiego najlepszego Jagódko :) Dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i wszelkiej pomyślności :) Sto lat !!! :)
    [​IMG]
     
  15. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Marku Wow, ale orginalny avatar i sygna:D zapraszamy do strefy kibica.;)

    Witaj:)
     
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję Reniu ... podglądam strefę ;)
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Najnowsza mechanika firmy,traci barrrrrrrrrrrdzo duzym spokojem emocjonalnym,jednak zauwazylem po dluzszej chwili+++++-sy tejze sytuacji,jak zajrzalem w misje i widze ich niewyobrazalna ilosc do wykonania:pKosmiczne ilosci pd liczone w milionach i radosc sasiadow z zapachu,ktory unosi sie nad moimi poletkami i na zmiane stokrotka,margaretka,marzanka i nie wiem jak pachnie,ale na noc rzepaxD.I tego sie trzymajmy szukajmy+++-sow:p.No i za chwike I-szy zbior pilkarskiej roslinki i pierwszy meczyk, w moim szczerze uwiebianym,goscinym,slowianskim kraju,zamieszkalym przez rosjan:D.No to sie zaczynao_OEdit: zebralem pilkarki z 7 pol 3 patyczki:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2018
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też uwielbiam Rosję. Na razie jest 1-0, ale starają się bardzo.
     
  19. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    dziękuje Marku :) i ja tez napisze świetna sygna ;) bardzo mi się podoba
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wszystkiego najlepszego dla jagódki 100 lat !

    na zdrowie :)




    [​IMG]