gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Eventów żadnych nie robię za wszelakie wypadajki dziękuję :)
    Tak dalej BP,a przejdę na zasłużoną emeryturę bez żalu.Już teraz wchodzę jak sobie przypomnę xD:cry: odpowiada mi taki luz i bezstresowa gra:D
     
  2. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Ale sie zdenerwowalam :( kasa kasa kasa.

    Moni przylanczam sie:)

    BP nie robi niczego aby nas mobilizowac do gry.

    Naprawde nie myslalam ze taki mix smieci nam zafunduja. Moze gdy bedzie Chinskie swieto latarni albo Smoczych lodzi, wtenczas z hukiem i parada zrobia dobry event.

    Mialam naprawde Cicha nadzieje na dobra zabawe, jestem zniesmaczona, zniechecona, rozczarowana.
     
  3. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Próbuję się nastroić pozytywnie, bo cóż tu innego zrobić:oops: Pnącze w tym piłkarskim zgarnę. Ta skrzynka jest całkiem przyzwoita - daje m.in. przetwory +3 do zbiorów i półprodukty do ich wyrobu. U Niemców piszą, że pnącze będzie zbierane co 10h a nie co 20 jak u nas - ale to jeszcze sprawdzę.
    Dużo więcej niż ten kawałek z pnączem pewnie nie zrobię, ale to sobie na spokojnie policzę, w tym sprawdzę czy jest w ogóle sens robić misje z oddawaniem eventówki i wypadajek.
    Jak macie kupione flagi, to one chyba dają wejściówki do mini-gry. Na tych gierkach można trochę talarów zgarnąć i obkupić się w sklepiku - próby imprezowe i in. nagrody w pierwszej części sklepikowej tabeli są nielimitowane.
     
  4. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jest to skandaliczne,aby po m-cu nudnego ewentu zaoferowac,tak nikczemna galazke,sa granice szacunku placy za prace,wiem,ze pracujemy za nizsze stawki w realu,ale nasi sasiedzi,tez tyle dostanao_O.Raz na 4 lata takie wydarzenie,a tu takie plum:p.Jakis tam szumik u sasiadow sie pojawia,w tym temacie?.Nie znam jezykow,to i tez nie latam,a wujek wiecie jak tlumaczy;).Varum pokazal twarz i nastepne pompowania niewiele to zmienia:D.Gdyby nie ta haniebna propozycja galazki,to i szumu wielkiego by nie byloo_O.Proponuje dla dobra relacji,V,gracz,kibic,a co znaczy polski kibic,to wszyscy wiemy,zmienic galazke na 1000xpd,tpd,grosiki i 5 fl.,co 24h:D
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2018
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bry :)

    Mogli się bardziej postarać z tym eventem piłkarskim...ale chyba go sobie zrobię :)
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Szykujemy się ...
    [​IMG]
     
  7. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzien dobry:)
    U mnie mecz zaczyna sie o 22,15, a jak u was?
    Greciu chyba cos tam skubne z tego eventu pilkarskiego, ale przyznaje ze bede robic go z wielka niechecia:(

    Milutkiego dnia zycze wszystkim :)
     
  8. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Doberek;)
    Reniu, 22.15?:eek::music:
    Z tego co wiem, to dzisiejszy, mecz otwarcia startuje o 17.00
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim .
    Miłego czwartku życzę .xD
     
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    witam się :) jak obiecałam torcik dla wszystkich

    [​IMG]

    i po lampce szampana :)
    [​IMG]


    u mnie dziś pochmurno i deszczowo :sleepy: i jak tu się uczyć?? :( idę po mocna kawę :)
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jagódko ...Wszystkiego Najlepszego i niech każdy następny rok będzie lepszy od poprzedniego..
    Niech Ci się w życiu szczęści :*
    [​IMG]
    Torcik pychota, dziękuję :)
    Jeszcze by się dobra muzyka przydała :)
     
  12. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Jarku dopiero sprawdze terminaz MS, ale dzieki ze mi przypominasz, przylacze sie do was i ogladne w TV Polskiej.;)

    Jak na farmie wszystko do kitu, to moze mistrzostwa poprawia mi humor:)xD
     
  13. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Jagódko...Wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin:D Radości, zadowolenia z życia codziennego....
    [​IMG]
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jest muzyka..
     
  15. Reniarama

    Reniarama Generał forum


    Jagodko wszystkiego Naj Naj, Spelnienia marzen:):inlove:

    [​IMG]
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Reniu, mecz otwarcia powinien być u Ciebie w niemieckiej TV w tym samym czasie.. Zerknij do programu.
    Stawiałam na Hiszpanię a oni trenera zwolnili i zatrudnili nowego. W tej sytuacji ich reprezentacja ma pod górkę.. Nie sądzę żeby daleko zaszli..
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wszystkiego najlepszego Jagódko,
    słoneczka na co dzień i mnóstwa marzeń do spełnienia.:D

    [​IMG]

    Tort jagodowo–jeżynowy, mniam, mniam.:D
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jagódko wszystkiego naj !!
    [​IMG]
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Teraz mam ochotę na jagody i muszę na targu sprawdzić czy już są w sprzedaży.. :p
     
  20. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Greciu z pewnoscia tak jest:) jeszcze zdecyduje z kim bede ogladac.

    Jestem ostatnio jakas bardzo zmeczona wszystkim, mialam nadzieje na emocje na farmie ze mnie troszeczke zmobilizuja :p;)
    no ale BP zalezy na tym abym zrezygnowala z ich rozrywki:( Nie wybacze im tych MS.:cry: