gretag

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika gretag, 11 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusias23

    danusias23 Książę forum

  2. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Co 10 h , 2x pasza dla zwierzad, 1x wiosenna skrzynka, nie zacheca mnie :(
     
  3. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Mnie to tam też nie rusza :p przestraszyli się, że nikt nie robi... a i tak nikt nie robi :p monituję niemieckie forum a tam nic :mad: już mi się nie chce czekać na faq. noż ile można
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja robię:p Do bananków jak lisków i jaj mi starczyxD Ale prędzej przejdę poziom na wyspie:p
     
  5. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Cały dzień myśleli i wymyślili, że pnącze jest śmiesznie słabe... Planuję trochę poklonować, to coś zrobię... może i cały event... No chyba, że BB mnie znowu wkurzy...
     
  6. danusias23

    danusias23 Książę forum

    do bananków to też robię- wpłacam ssaki :) hmmm teraz tak myślę, może by robić, jak zobaczą na słupkach, że nikt ni robi to dadzą jakąś super nagrodę na zachętę na przyszłość, aby jednak wszystkie eventy robić ;)
     
  7. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Mi w zupełności wystarczą przeskoki w oazach. Przy hodowlanych innych zachęt nie potrzebuję.
     
  8. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Skoro tak bedzie ze na zachete zmienia nagrody, to oczywiscie zdaze zrobic :Da co, do oazy zwierzeta i smigamy:pxD
     
  9. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Z różową galaretką i 4 perfumami mamy zrobione 9 min przed końcem xD Minęła 12ta, za chwilę opóźnione ogłoszenie o lux perfumach :cry:
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie doczekam się na poradnik..więc idę robić obiad...ale podgląd mam :p..a hodowlany jak dadzą lepsze nagrody to w mig zrobię xD
     
  11. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    witam się pourlopowo ;)

    czekam na poradnik, a tu nic -.- ehhhh

    za to jutro stawiam kolejkę, a i torcik w cukierni zamówiłam dla was :D jutro moje urodziny ;) do tego event piłkarski jest co świętować :)

    wstawię wam mój widok z domku gdzie się urlopowałam
    [​IMG]
    zmęczona ale zresetowana jestem :) kocham przyrodę :inlove: kocham góry :inlove:
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witaj Jagódko :)
    To jutro będzie wesoło na forum..torcik itd..doczekać się nie mogę xD..a góry lubię :)
     
  13. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Jest u Niemców... w końcu... idę czytać
     
  14. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Popatrzyłam na pnącze - no to przy hodowlanym mamy wypas w porównaniu do piłkarskiegoxD Idę czytać FAQ, ale obawiam się, że to pnącze mówi już wszystko:sleepy:
     
  15. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Buhahaha czytania co niemiara :cry: a nagrody :wuerg: jedno co dobre to bananów można nałapać....
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i napompowany balon oczekiwań szybko pękł:cry: Nic nowego, nic szczególnego, nic ciekawego...xDxD (przynajmniej wg mnie;))
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I tak hodowlany robię 5tylko do bananków:p Nałapię do misji z wodospadami, sianogroszy pewnie też trochę przybędzie ;):D
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Niestety nawet itemy nie dość,że brzydkie to i bez wartości..
    Pnącze takie przeciętne..a pozostałe nagrody takie sobie..
    Liczyłam na itemy..arena2018, balon 2018 a tu lipa..
    Zrobili duży event tak na odwal się i tyle w temacie..
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak zwykle - duża chmura , mały deszcz , e tammm.:(
     
  20. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Tyle się przy tym miksie zadań i wymogów nakombinowali, że im sił na wymyślenie sensownej nagrody nie wystarczyłoxD No i dali pnącze, które może z 5 lat temu byłoby niezłe... Może:sleepy: