Grafika

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika fg-1, 27 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Witam.
    Dlaczego nie otwiera się moje zdjęcie w konkursie urodz. i jak to poprawić?
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witaj:) Widzę, że używasz Fotosika i pewnie przy wklejaniu grafiki na forum korzystasz z tej ikonki:
    ikonki2.PNG

    Fotosik generuje linki bezpośrednio do wykorzystania na forum. Po zapisaniu zdjęcia (opcja "bez ograniczeń wiekowych") wybierz proszę takie ustawienia do generowania linku:
    fotosik.PNG
    Gdy te trzy opcje będziesz miała prawidłowo ustawione, to skopiuj link i wklej go do postu na forum. Bezpośrednio do postu, bez wykorzystywania ww. ikonki. Po dodaniu postu grafika stanie się widoczna. Jeśli chcesz możesz wcześniej poćwiczyć w wątku do ćwiczeń >>klik<<:)

    Czy masz jeszcze pytania?
     
    fg-1 i -gatosg- lubią to.
  3. -gatosg-

    -gatosg- Forumowy żółtodziób

    Ja niecierpliwa kobieta jestem , więc próbuje z igmura może się uda. Przejdę do wątku ćwiczeń, tam zobaczę czy dobrze. Poproszę o usunięcie mojego postu w konkursie urodz.
    Dziękuję za instrukcję:)
    Sorki z drugiego konta napisałam .
     
  4. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Niestety nie wyswietlają mi się zdjęcia jak wklejam z igmura, z fotosika to wogóle nic mi nie wchodzi. Chyba zrezygnuję bo sama nie potrafię tego zrobic:((
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skupmy się na Fotosiku, bo chyba jest łatwiejszy...

    Klikasz "dodaj zdjęcie", wybierasz je ze swojego komputera, gdy się wczyta zaznaczasz "bez ograniczeń wiekowych" a potem klikasz przycisk "zapisz zdjęcie", tak?

    W kolejnym oknie wybierasz takie opcje, jak pokazałam powyżej, a później zaznaczasz cały link jaki wyświetla się pod tymi opcjami, klikasz na nim prawym przyciskiem myszy i wybierasz "kopiuj".

    Skopiowany link wklejasz prosto do postu jak zwykły tekst i dodajesz post.

    Spróbuj jeszcze proszę, mamy czas:)
     
    fg-1 lubi to.
  6. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Nie ,ja nie mam w fotosiku takiej opcji -wiekowej .Rezygnuję na tę chwilę. Nie mam cierpliwości a i czasu również.
    Smutne to jak ktos nie potrafi sam sobie poradzić .Dziekuje Ci bardzo za poświęcony mi czas.
    Zamknij proszę ten wątek.
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jako osoba uparta podrzucam animację, jaką w międzyczasie zrobiłam:

    chrome_KZuXmupyAI.gif

    Gdy trochę odpoczniesz, spróbuj jeszcze poklikać:)

    Temat zamykam zgodnie z Twoją prośbą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś otwarła kolejny.
    Miłego dnia:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.