Grafika pod drogowskazem do zmiany

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika DariuszZ, 25 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu.

  1. Tak

    17,6%
  2. Nie wiem

    0 głos(ów)
    0,0%
  3. Obojętnie

    58,8%
  4. Nie

    23,5%
  1. DariuszZ

    DariuszZ Czeladnik forum

    Pod drogowskazem w Ogrodzie Ozdobnym, który prowadzi do mapy, znajduje się miasto ze starej Farmeramy, a np. na Farmie Głównej pod drogowskazem jest nowe miasto. Taki drobiazg, ale miasto już tak nie wygląda. Pasowałoby tam dać aktualne miasto.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2017
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Opisz jakby to miało wyglądać...
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Co by to miało być "to coś"? Narysuj albo chociaż opisz. Jeżeli ma się coś dziać po kliknięciu, też napisz co.
    Masz czas do jutra, do godz. 22.
    Aha, i nie zapomnij o dodaniu ankiety, żeby inni użytkownicy mogli ocenić twój pomysł.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2017
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pomysł został dopracowany, ankieta jest więc dodaję do alfabetycznego spisu treści.

    Sprecyzuję tylko trochę tytuł aby więcej mówił o pomyśle.
     
  5. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Przyznam, ,ze nawet tego nie zauważyłam, według mnie jest to nieistotne dla gry, aż tak sie nie przypatruję. Jest tyle błędów i lagów w grze, że uważam tym powinni się zająć, a to jest trzeciorzędny problem.Oddałam głos na obojętnie.
     
    Azile lubi to.
  6. Azile

    Azile Komandor forum

    W ogóle cały ogród ozdobny nie pasuje do obecnej grafiki farmy, ja to bym się nie pogniewała gdyby go przerobili i zabrali tą okropną rzekę to by było więcej miejsca, miasto jak miasto, mało widać....
     
    niki1990 i skaliwa lubią to.
  7. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    też tego nawet nie zauważyłam, nieistotny szczegół, są inne problemy