Gra

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Andzia1967, 1 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Andzia1967

    Andzia1967 Stały bywalec

    Dlaczego co jakiś czas wyłącza się gra? Denerwujące to jest bo na przykład zbieram coś i nagle wyskakuje na środku ekranu prostokąt z logo farmy, to jest głowa farmera w kapeluszu,a następnie pojawia się czerwony pasek,który wyłącza grę. Tak się dzieje kilka razy w trakcie gry,czy ktoś też tak ma czy to tylko mój problem?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nikt poza Tobą na chwilę obecną nie zgłaszał takiego problemu. Wyczyść proszę pamięć przeglądarki (od początku) lub wypróbuj inne przeglądarki (Chrome, Edge, Firefox).
    Jeśli problem będzie się powtarzał to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Księżniczka528

    Księżniczka528 Czeladnik forum

    Mnie też takie coś się pokazuje, godzinę czasu i gra się wyłącza.
     
    Andzia1967 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Księżniczka528 to też zastosuj się proszę do powyższych wskazówek.

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. Andzia1967

    Andzia1967 Stały bywalec

    Nie spodziewałam się innej odpowiedzi jak tylko wyczyść pamięć przeglądarki lub ją zmień...tradycyjnie to samo wszystkim radzicie przy każdym problemie,a nie jestem graczem od tygodnia i robię to często.Ten problem nie jest od wczoraj,na początku mnie to nie irytowało tak bardzo więc nie zgłaszałam,ale na chwilę obecną zaczyna mi działać na nerwy.To trwa już z pół roku,ale cóż można zamknąć skoro nie ma nikt pomysłu jak się tego pozbyć,pozdrawiam.
     
    Kasiunia13 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Andzia1967 jeśli nie ma większej ilości zgłoszeń (a nie ma) to znaczy, że to najprawdopodobniej indywidualny problem sprzętu, oprogramowania i/lub połączenia z internetem dlatego też wskazówki są takie a nie inne.
    A skoro można to temat zamykam. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.