gra zawiesza się

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika szeflera, 29 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. szeflera

    szeflera Zaawansowany

    dlaczego tak muli grę , czy ktoś kto się tym zajmuje nic nie może zrobić? trwa to od jakiegoś czasu.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli standardowe czynności nie pomagają, problemy występują na kilku przeglądarkach i kliencie, połączenie z internetem jest stabilne a gra nadal jest spowolniona to proszę o kontakt z PT: Pomoc Techniczna w celu sprawdzenia konta.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    .stokrota2. lubi to.
  3. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Jak wszyscy zaczną pisać do PT to dopiero zrobi się bałagan. Od kilku dni nie da się grać. Nie pomagają zmiany przeglądarki, czyszczenie ciasteczek itd.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    SuperWioska problemy są jednostkowe (u mnie np. obecnie gra działa prawidłowo), nie ma też jakiejś większej liczby zgłoszeń ani na forum, ani w PT dlatego też dobrze byłoby, gdyby Gracze u których sprzęt, oprogramowanie i połączenie z internetem jest w porządku a gra jest spowolniona czy wręcz niemożliwa, zgłosili te problemy do PT i tam by je weryfikowano.

    szeflera czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zgrredzik60 Twój post usunęłam, dział Pomocy nie służy do dyskusji.
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys nie widzę takiej informacji na naszym forum, co oznacza, że jej nie otrzymaliśmy i tak jak napisałam - nie ma jakiejś większej liczby zgłoszeń od Graczy czyli to nie są problemy globalne. Ale skoro Centrala jest poinformowana i pracują nad rozwiązaniem problemów u Graczy, których dotknęły to pozostaje czekać na pozytywne efekty.
    Z ostatnio otrzymanych informacji co zresztą już pisaliśmy - wskazane jest wyłączenie animacji fajerwerków - to powinno pozytywnie wpłynąć na płynność gry.
     
  8. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Bardzo przepraszam, Ateno, że się ośmielę.
    Problemy nie są jednostkowe. W każdym z działów gracze skarżą się na ślimaczenie gry.
    Nawet na Forum, pisząc, nie ma płynności. Ha ha ha, nie widzę pisząc.
    Droga Ekipo, nie ignorujcie graczy. Pisanie do pomocy technicznej da tyle, co umarłemu kadzidło. Będą tylko zawaleni pracą, a efektu dla nas żadnego.
    Proszę, dajcie jakąś konkretną odpowiedź/ komunikat: np. gra będzie chodziła poprawnie za miesiąc.
    Pozdrawiam serdecznie, choć :(
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    GoskaK z tego co zauważyłam to narzekają na spowolnienie gry często ci sami Gracze, więc albo akurat na ich kontach te problemy się powtarzają albo też są uzależnione od posiadanego sprzętu/oprogramowania czy połączenia z internetem.
    Ale do PT warto napisać, tam jest możliwość sprawdzenia prawidłowości działania konta a jeśli coś nie działa prawidłowo to przy współpracy z Graczem można zgłoszone problemy przekazać dalej w celu weryfikacji i naprawy.

    Komunikaty i ogłoszenia zamieszczane są zawsze, pod warunkiem, że je otrzymamy.

    Również pozdrawiam.
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wyłącz to, wyłącz tamto...
    Znowu wychodzi brak podanych wymagań.
    Ładują coraz więcej wodotrysków, których nie wszystkie kompy są w stanie udźwignąć.
    Wg oficjalnych wymagań gra da się odpalić na każdym kompie.
    Da się odpalić, ale jeśli o komfort gry - to już inna bajka.
    Podali by uczciwie i by było wiadomo o co chodzi, a nie takie ganianie po przeglądarkach, ciasteczkach, zawracanie gitary PT, itd.
    To, że problemy są cały czas u tych samych graczy tylko utwierdza mnie w powyższym - wymagania!!!
    Centrala nic z tym nie zrobi.
    Skończy się ewent, obciążenie sprzętów zmniejszy i dalej jakoś będzie się kulać.
    Problem wróci przy kolejnym wypasionym graficznie ewencie, jak zwykle zresztą.
    A konkretnych wymagań nie chcą podać, bo jest zagrożenie, że gracze na dzień dobry widząc, że mają za słabe sprzęty, to by z gry odeszli.
    A tak interes pomału jakoś się kręci.
    Tyle w temacie.

    Wszystko sprowadza się do oklepanego powiedzenia:
    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

    Taka polityka BP.

    Zobaczycie jak cudownie znikną problemy po ewencie.
     
  11. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Ateno, spójrz, kiedy ostatnio pisałam na Forum. Wczoraj dwa posty odnośnie spowolnienia gry, zirytowana zamykaniem kolejnych wątków w tym temacie. Przed wczorajszym "występem" chyba z rok temu.
    Nie jestem malkontentką, ale grę lubię i chciałabym aby tak zostało.
    Cierpliwość moja jest ... A co tam, :) napiszę do PT. Nadmieniam, że wszystkie inne strony o mnie działają bez zakłóceń.
    Pozdrawiam
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przekazałam stąd dalej Wasze zgłoszenia i dopytuję czy może są jakieś nowe informacje. Jak tylko je otrzymamy to przekażemy je Graczom. A do PT zapraszam.
    Dodam jeszcze, że gra jest bardzo rozbudowana a co za tym idzie też wymagająca, dlatego też podczas gry zalecane jest wyłączenie animacji, obniżenie jakości grafiki oraz nie otwieranie innych stron czy aplikacji tak aby nie obciążały połączenia internetowego i sprzętu.


    hlnrys przykro mi, nie mamy dla Ciebie w dalszym ciągu żadnych informacji i nic na to nie poradzimy.
     
    hlnrys lubi to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dokładnie.
    Konkretne wymagania niech w końcu podadzą i będziemy wiedzieć na czym stoimy.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Dodam tylko, że te informacje nie są tylko dla mnie.
    Również dla Was, zwłaszcza PT.
    Znając konkretne wymagania, od ręki można zdiagnozować wiele zgłoszeń:
    Słaby sprzęt - komfortowego grania nie będzie.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 29 listopada 2023
    Kasiunia13, bogusiania oraz GoskaK lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Również na to czekamy, ale to już nie w tym wątku (choć po części zapewne jest związek).
     
    hlnrys lubi to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    bogusiania Twój post usunęłam, nie jest to dział dyskusyjny a co gorsza nie służy do prowadzenia prywatnych rozmów. Do tego celu służy dział Gracze, można też kontaktować się za pomocą wiadomości w grze.
     
  16. elcia1951

    elcia1951 Naśladowca mistrzów

    U mnie też muli strasznie ,więc nie jest to zgłoszenie pojedyńczych osób pisałam do PT i nic to nie dało
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.