Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    i wszędzie możesz wejść ,dziwne,bo ja nigdzie nie mogę wejść,robie aktywuj drzewa i ....nic sie nie zmienia,gra leży :(
     
  2. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    sukces, posiałam. Ale tylko eventówkę ;D jeszcze małe pola musze ogarnąć na 1h ;p
     
  3. ulcia50

    ulcia50 Okazjonalny autor

    A ja myślę że jak odłączą Alpy to Farma będzie działała bez zarzutu ,-=a nam wciskają kit że farmę atakują
    ---===chyba ufoludki /?????
     
  4. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    A może tak trochę odwagi BP !! - biznesowo wyjdzie do kitu, ale wizerunkowo zyskacie.
    Napiszcie po prostu jak jest, bo bardzo trudno uwierzyć, że niecne hakery sałaty tylko czyhają na początek eventu i uaktywniają się
    żeby farmerom utrudnić pracę w polu.
    Raczej to przeciążone serwery - taki farmerski DDoS - ale BP nie może tego napisać, bo by wyszło że płacimy za qpę
    I czarno to widzę na przyszłość, bo FA nie gra już w pierwszej lidze dochodowych gier BP

     
  5. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    wchodzę...i co widzę ...prezenty - nie mogę wysłać i zegar
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I to jest pytanie za milion.
    -----------------------------
    Jak się cieszę, że nie robię.
    Jednak Alpy czekają od godziny na zbiór.:(
     
  7. Ania

    Ania Ekspert forum

    nic nie ożyło nawet pnącza do zebrania są martwe, tylko dwa mam do zebraniao_O
     
  8. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Mieszkaniec forum

    nic nie działa nie mozna umiejscic bonusow kombain nie dziala szkoda nerw
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    jajki, a prosiłam o zapoznanie się z Regulaminem forum:

    2.18. Protesty, bojkoty, itp.
    Zabronione są wszelkie formy protestów, bojkotów itp. oraz nakłanianie do nich. Konstruktywne pomysły dotyczące aktualizacji w grze należy zamieszczać w odpowiednim wątku.
    Kara:
    31- 51 pkt


    Post usunęłam.
     
  10. ryzio

    ryzio Weteran forum

    a ja juz rozegralam 126 gier xDxDxD
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dowcipnisia... :oops:
     
  12. abask

    abask Komandor forum

    Ja event już skończyłam, zresetowałam i gram drugi raz ;)
     
  13. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dobre xDxDxD
    pod warunkiem że wszyscy z 55+ (wiekowo) są zapisywani w pierwszej kolejności :music:no dobra niech będzie 58+ coby serwera nie przeciążać :p:cry:xD
    ------------------------------------
    jest 15:30 i chyba serwer nieco doszedł do sprawności bo udało mi się z łąki na łąkę przejść
    ale najtrudniejsze - zbiór pnącza - dopiero przede mną.
    Jak tam się uda zebrać to reszta jakoś pójdzie - tylko że póki co od kilku minut owce z taczką stoją na 100% i... się na to pnącze wgramolić nie mogą :wuerg:
     
  14. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum



    dokładnie tak jak piszesz ... ale wspaniałe BP rzuci ochłap (sorry) pakiet przeprosinowy i jak zawsze uda , że nic się nie stało :wuerg:>:(:cry:
     
  15. halina54

    halina54 Hrabia forum

    i znowu nie mozna wejsc do gry....i znowu glupie tlumaczenia dosem...moze wreszcie powiecie EKIPO prawde farmerom ze serwery nie daja rady a nie ze atakuja nas farmerow ufoludki....
     
  16. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    jakoś ruszyło - nawet zebrałem i pierwszy rozsiew zaskoczył....
    pewnie Ekipa IT od BP pogroziła paluszkiem i hakery się wystraszyły....
    wyloguje się aż do zbioru - ktoś zaloguje się na moje miejsce
     
  17. igor_02

    igor_02 Zaawansowany

    juz chyba dziala, zebrałam posiałam
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Sprawdźcie u siebie. Właśnie udało mi się zalogować i płynnie zebrać itemy z wszystkich łąk, więc wygląda na to, że gra już działa prawidłowo, choć nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia.
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ja proponuję, żeby o 14.00 logowała się północ Polski, o 14.15 centrum, a o 14.30 południe xD:p;)
    Unikniemy tłoku i wszyscy będą zadowoleni ;):pxD
    Nie zostaje nam nic innego jak wszystko brać z przymrużeniem oka i z uśmiechem bo zdrowie mamy tylko jedno :)
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    masz tym razem racje,wpusciło mnie na wszystkie łąki i nawet w Alpy i mogłam zebrać ,prawie 2h do tyłu,superrrrr xDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.