Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sabina0102

    sabina0102 Czeladnik forum

    No żart?? Znowu to samo??
     
  2. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    Nie ciesz się za bardzo. W każdej chwili mogą i tutaj zablokować aby nie pisac o niekompetencji BP !!!!!
     
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    jedna godzina i kombajn i inne dodatki znow stracone, brawo BP
     
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    może powinniśmy logować się grupowo,co 15 min inny targ,serwer odetchnie,,,tylko co z farmerami z innych krajów,,ech głupoty piszę8)-.-:(
     
  5. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    A pytam kto zwroci nam stracone bonusy z Alpejskiej doliny ? O 13 użyłąm przyspieszaczy wzrostu drzew i roślin . I co ? kto nam to odda ? Ludzie . Zmieńcie tych informatyków bo to jacyś idioci ci partacze. Dziecko 10 letnie lepiej potrofi zareagować na błedy. Bo to są błędy a nie ataki DOS !!!!
     
  6. igor_02

    igor_02 Zaawansowany

    wow zebrało mi i na tym koniec :)
     
  7. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    tak tak przedłużą tylko znając życie
    no właśnie mnie co chwilę wyrzuca
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no nie wiem,rekompensata się nie należy gdy wina użytkowników8)
     
  9. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Udało mi się zebrać drzewa, 25 szczęśliwych kości. Nie wiem czy to dużo czy mało. Próbuję posiać ...
     
  10. ryzio

    ryzio Weteran forum

    ja to sie chyba poddaje i odpuszcze calkowicie ten event... juz mnie meczą te ciagle bledy
     
  11. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Ja zbieram, ale to nie zapisuje się, żadna czynność. Tylko pewnie można coś kupić :))
     
  12. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ojjjj ... i dalej trzeba zostać w fotelu , bo tych tłumaczeń :cry:to już nie chce się czytać>:(
     
  13. abask

    abask Komandor forum

    Wydaje mi się, że ktoś tu uważa, że farmerzy to taki ciemnu lud i niczego nie kuma....
     
  14. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Ja Wam dam dobrą radę BP i to za free:p -weźcie zawieście grę na 2 tygodnie naprawcie wszystko i dajcie ludziom możliwość zabawy zamiast frustracji ,bo się jedynie ośmieszacie tymi nowymi eventami:music: wiem, wiem pieniążek musi się kręcić co nie xD
    albo to Wy zacznijcie mi płacić za to, że w ogóle w to gram !!
     
  15. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    15,16--nie wystartowałam jeszcze8)
     
  16. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    miłej gry życzę ;) zaglądnę jak spadnie ciśnienie
     
  17. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    kiedy w koncu ta gra zadziala prawidlowo........:cry::cry::cry::cry::cry:
     
  18. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Ja nadal nie mogę się zalogować.:cry: Gdyby w nagrodach eventowych faktycznie było drzewko florenowe, którego niektórzy oczekiwali, to serwery chyba przez tydzień by się nie podniosły.:sleepy:
     
  19. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    chwilowa przerwa techniczna 502... idz na kawę albo ciacho , no stres:wuerg:
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Może to moje pobożne życzenia, ale tak jakby gra ożyła...
    Nie, chyba tylko życzenia :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.