Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Uwaga !!!! Ruszyło xD
     
  2. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Mymle i mymle. Nie ruszyło tylko zdycha co chwila. Tylko koszyczki jakimś cudem przemieliło i kasę zajumało. Gra jakoś nie bardzo ma ochotę>:(>:(
     
  3. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    plansza jest, nic się nadal nie da zrobić, pnącz nie widzi, każdą czynność nie zapisuje -.-
     
  4. Ania

    Ania Ekspert forum

    jest główna łąka i koniec dalej nie można przejść, a może tak teraz będzie wyglądać farma tylko jedna łąka,ale fajniexD
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Trzeba poczekać aż farmerzy zmęczą się ciągłym odświeżaniem.
    Wtedy serwer odetchnie.
    Idźcie wszyscy na kawę, to zbiory zrobię.:p;)
    xD:cry:xD
     
  6. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Ja tylko zdążyłem zebrać i ustawić pola duże i na tym koniec... xDxD
     
  7. opal60

    opal60 Czeladnik forum

    Owszem, można się zalogować, ale nic poza tym. To już naprawdę żenujące.
     
  8. sloneczko2702

    sloneczko2702 Czeladnik forum

    To jest co najmniej żenujące. Każdy start eventu to porażka. Sugeruję wymienić firmę obsługującą PT, bo zapewne Big Point nie ma własnych informatyków tylko out-sourcinguje wszystkie usługi (żeby w razie porażki móc zwalić winę na jakiegoś bliżej nieokreślonego usługobiorcę zewnętrznego).
     
  9. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    no tak banda hakerów wpadła na targ jaja kraśc 8) a miało być tak pięknie jeżeli zespół twórców i informatykow nie umie zrobić odpowiednich zabezpieczeń to po co robi event za eventem
     
  10. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

  11. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    spokojnie będzie rekompensata czyli przedłuża event o parę godz. i napiszą że to ataki DOS albo że wszyscy o 14 zaczynają grać i dlatego tak się dzieje. mnie juz tak napisali że to normalne jest bo wtedy serwer jest przeciążony. To zaczyna zakrawać delikatnie mówiąc na chamstwto ze strony BP.
    AA i jeszcze napiszą aby zmienić przeglądarkę i wyczyścić ciasteczka . To jest porada na czasie.
     
  12. Ania

    Ania Ekspert forum

    chyba się rozkręca,mogę przechodzić z łąki na łąkę
     
  13. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie do ruszenia to jeszcze daleko - dopiero do przytomności wraca po tym ...nokaucie 500-plusowym :pxD:cry:
    póki co jest ramka i kręcący kwiatuszek - ale dobre i tyle bo przynajmniej na forum dało się dostać (spod ramki
    Ja właśnie z kawy wróciłam to teraz zmiana i ...Ty leć na kawę i zwolnij trochę serwera bym choć na tą główną łąkę jakoś się przecisnęła :music:;)
    a nuż uda mi się rozsiać chwałę
     
  14. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    ja nie miałam takiego szczęścia gryka jak sobie rosła tak rośnie , kołem przed 14 zakręciłam 30 razy i dobrze że na tym skończyłam , kupa drewna tylko wpadła
     
  15. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    Po co pytasz ? Ano po to aby wydawać kasę i tyle. Ale gdzies napisali ze nikt nie zmusza do zakupu. I grają z nami w kulki
     
  16. Dorotka666

    Dorotka666 Czeladnik forum

    nie nie ruszyło i mówiąc szczerze mam tego serdecznie dosyć, informacyjne zapowiadam, że nie wydam na tą grę już ani jednej złotówki zaczynając zabawę w grę w 2012 roku eventy były do zrobienia cierpliwością i rzetelnością, w tej chwili jak się nie ma dopalaczy tysiąca sztuk nawozów event praktycznie nie jest do skończenia ewentualnie do pnącza, do tego wieczne problemy z logowaniem i działaniem gry, to już nie ma znamion relaksu i zabawy tylko wkurzania ... czy będę dalej się w to bawić nie wiem nie sądzę
     
  17. Ania

    Ania Ekspert forum

    i się pochwaliłam:(
    a jest powiedzenie: nie chwal dnia przed zachodem słońca
     
  18. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Weszłam ale nie mogę nigdzie się ruszyć.Tylko główna łąka.Mam dość tej gry,co to za przyjemność wchodzić ze strachem,że coś nie zadziała,że ukradną mi bonusy.Wiem ,że to mocne słowo ale jak można inaczej nazwać to co się dzieje.Doskonale wiedzą,że mają beznadziejny serwer,wmawiają Nam ataki DDos z których już wszyscy się śmieją.A może nie wiedzą bo są tak beznadziejnymi informatykami,że biorą za atak uruchomienie gry przez dużą ilość graczy.Proponuję im zrobić harmonogram włączania eventów w poszczególnych krajach i co za tym idzie kończenie ich także w/g harmonogramu.Nie zależy mi na tych nagrodach lubię po prostu grę w kości .Tym razem daję sobie spokój nie warto tracić zdrowia i nerwów przez tak badziewną grę.Poprawią i zaczną Nas traktować poważnie jak partnerów wtedy pobawię się w eventy.Na razie odpuszczam
    miarka się przebrała.Prezenty sąsiadom będę wysyłała bo nie są niczemu winni.
    Przepraszam sąsiadów ale nie mam listy i nie mogę wysłać prezentów.Będę dopiero późnym wieczorem,może wtedy się uda.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 września 2023
  19. abask

    abask Komandor forum

    Mam dość tej gry. Żeby trzeba się było wkurzać co event. Ciągle te same kłopoty i ta sama śpiewka jak dla przedszkolaków.
    Zróbcie przerwę od tych wszystkich eventów i naprawcie co trzeba.
     
  20. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Chociaż forum działa -_- problemy z logowaniem mnie ominęły w poprzednim evencie, to w tym mnie dogoniły :wuerg:

    14:52 weszłam na główną i wygląda podejrzanie normalnie
    14:53 jednak nie wszystko wygląda normalnie :oops:
     
  21. ryzio

    ryzio Weteran forum

    ehh no masakra...nikt tu z nas nie siedzi tylko przed kompem, ze jest mu to wsio czy zacznie event za godzine czy moze za trzy...
    ja rozumiem raz na jakis czas jak sie takie cos zdarzy ale co chwile i przy kazdym evencie...


    tak wiem jecze - ale siedzialam cicho prawie dwa miesiace wiec uwazam ze mam prawo zaczac jeczec :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.