Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Event robię, może dalej, jak do pnącza. Grę w kości lubię, bo szczęście raczej mam. Nagrody - nie wybrzydzam, dają, to biorę, nawet niezbyt wypasione, ale zawsze w sumie coś się uzbiera. Natomiast drzew nie lubię sadzić, za wyjątkiem ostatnich grusz, bo sporo za nie zarobiłam, nawet nie zapisywałam, ile. Z drzew zawsze jakoś mało wypada, chociaż sadzę te długorosnące, wolę już sianie, przynajmniej wiem, ile będzie wypadajek. Samych pokerów grającym i jeszcze przyjemnej pogody leżakującym :)
     
  2. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Zacznę, zobaczę jak latają kostki i gdzieś tam dojdę. Na pewno nie do końca. Bezsensu - neonowe zagrody już nikogo nie rajcują - doświadczeni gracze mają ich po kilka lub nawet kilkanaście, a początkujący nie mają szans ich zdobyć. Piccolo - ostatnio kijek i tańczący zbytnio nie motywują, samogłów jeden będzie z sezonu i w sumie wystarczy. Zwierzaków ogólnie nie wystawiam poza akcją z opryskiwaczami, a paszy tyle nie narobię, żeby dwa nakarmić. PNSy do sezonu kuszą. Podsumowując, robię, ale nie wiem gdzie dojdę. Cel nr1 gałązka do kolekcji, a dalej zobaczymy. Gałązka do zdobycia na piechotę z CJM. Dalej trzeba użyć dopalaczy. SN trochę mam mogę użyć, imprezowych na koło trochę mało i jeden dyniowy też mało i szkoda go na tę imprezę. Drzewek oczywiście nie wystawiłam, bo nie doczytałam i zresztą w każdych kościach o nich zapominam. I nie do końca jestem przekonana, czy to opłacalne, żeby zrekompensowały wypadalce to musiałoby wypaść ponad 60 złotych kości, Dałoby to 3000 kwiecia mniej, przy sianiu na piechotę do gałązki opłacalne, przy stosowaniu dopalaczy i planie do końca - igła w stogu siana. Nie pamiętam ile wypadało złotych z drzew w poprzednich edycjach :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 20 września 2023
  3. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Jak zwykle robię. Każdą nagrodę przygarnę, a Ts-y lubię. Z ostatnich nawet samogłów mi wyskoczył :inlove:. Jak zwykle- bez spiny, spokojnie, w weekend może z jakimś dopalaczem z koła.
     
  4. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    zagram , choć nie wiem czy pnącze uda mi się zdobyć , bo mam raptem 22 kręcenia by jakieś bonusy zdobyć...paszy mam 1200 wiec jak dadzą bb to będzie mniej sadzenia
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    porzucam trochę kosteczkami bo lubię , ale parcia na skończenie eventu nie mam nawet miecia cicho siedzi ;):music:xD
     
  6. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    cieszę się na ten event , mam wole trzy dni to mogę porzucać kostkami;) chociaż raz bez spiny, czuję duszę hazardzisty znowu się nie wyśpię:p
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    czyżby sie gra zacieła ???,hmmmm,norma 8)
     
  8. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No i nie można wejść nigdzie i nic zrobić - jak zwykle na starcie eventu.
     
  9. ivona40

    ivona40 Czeladnik forum

    Normalka event się zaczął,gra nie działa
     
  10. ryzio

    ryzio Weteran forum

    u mnie niestety to samo ;( no masakra...

    ps.znowu ataki ? xDxDxD
     
  11. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Standardowo, maraton owieczek przy rozpoczęciu ewentu.
     
  12. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Masakra jakaś!!!
    Czy tak ma wyglądać gra? Nigdzie nie można wejść, plonów nie można zebrać, odpalić kombajnu też nie można.
    Co to jest?
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie niby działa, ale się wstrzymam, bo jeszcze po odświeżeniu/wylogowaniu mi nie zapisze czynności.
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    powiem tak:zygać mi sie chce na ta gre,przecież nie może byc normalnie,odpalam i ruszam z eventem,zawsze musi byc restart:czyli nie działajaca gra.

    Mam dość!!
     
  15. igor_02

    igor_02 Zaawansowany

    a ja myślałam że to tylko u mnie, przed chwilką wszystkie próby na kole użyłam, kupon wzięty :(
     
  16. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    już za wiecha ,jak długo będzie przerwa w grze ?
     
  17. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

  18. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Zebrałam 25 pólek , żeby postawić jaśki, po odświeżeniu szarłat nadal rośnie xDxD.
     
  19. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    U mnie nie działa nawet F5, nie mogę odświeżyć, owce się wożą na taczce 45%
     
  20. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Jak zwykle nie idzie grać. Co się dzieję z tą grą?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.