Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    Robię event tylko dlatego że jest na jednym polu rozsiew + kostkami można sobie zmniejszyć ilość evenetówki, więc roboty jest naprawdę mało. Nagrody faktycznie bardzo słabe, skrzynia na pnączu z przysmakami 2 to chyba jedna z gorszych jakie stworzyli, więc na pnączu mimo wszystko aż tak nie zależy, ale wpadnie. Dodatkowo nagrody za talary to jakiś śmiech według mnie, można się nachapać talarów, a w nagrodach nie ma czego wybierać, podczas gdy często w innych eventach jest ogromny wybór nagród, za to talarów ilość znikoma, nie wiem gdzie jest ten bilans (tak samo jeden item kosztuje 250 a drugi 650, gdzie nie różnią się zbytnio ilością PD)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak swoją drogą nie stawiałabym na drzewa
    no ale to mówi pechowiec ;):sleepy:
     
  3. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Event oczywiście robię "na piechotkę" po pnącze. Skrzyneczki się będą zbierać i zawsze to co raz lepsze źródło SN i SP i innych skarbów, bo "baobabów" nie posiadam. A co jeszcze się uda dodatkowo zgarnąć to czas pokaże. Powodzenia jak i dobrego odpoczynku leżakującym. :inlove:
     
  4. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Ja też coś podziałam, chociaż do pnącza. :) Wystawiłem kilkanaście drzew długorosnących, na reszcie krokus (może wreszcie zmorduje to uszlachetnienie:sleepy:), nie powinno być źle. :) Co do nagród to nie ukrywam, że akurat od tego eventu spodziewałem się więcej, ale cóż, prawda jest taka, że gdyby nie zdarzały się "słabsze" eventy to po jakimś czasie i te wypasione nie robiłyby wrażenia. Powodzenia :)
     
  5. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    do gałązki robię , bo dawno nic nie dłubałam :p
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzięki za podpowiedź o drzewach:) Wiecznie zapominam, że szczęśliwe kości pozwalają sporo zaoszczędzić.
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hmmm,robić nie robić? 8)8)

    Lubię gre w kosci to napewno zacznę,za 1h zbieram szarłat i wystawiam drzewka,o wypadalce sie nie boje bo właśnie szarłatem lub krokusem nadgonie ;),40 tysi SN to moge troszkę chlapnąć,napewno wykorzystam oazy bo mam ponad 3 tysi SP i teraz pytanie ? jak to jutro bedzie chodzić,czy będą niespodzianki,że gra sie posypie ,hmmm 8)8)
     
  8. kamil250810

    kamil250810 Czeladnik forum

    Lubię farmerskie gry w kości i chętnie pogram. Nawet nie zniechęcą mnie opinie o nagrodach.
     
  9. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Może i nagrody słabsze, myślałam, że pojawi się drzewko florenkowe, ale cóż- mimo wszystko pogram w kości, jestem uzależniona od wszelakich skrzyneczek :) (może dlatego, że mając ich więcej i otwierając co jakiś czas wpada całkiem sporo potrzebnych zasobów, jak sn, snz, tnz, sp, perfumy, fm i inne), tak że zbieram sobie te skrzyneczki z itemów i pnączy :)
    Nie mam jeszcze basenu samogłowów, co prawda zdobędę go w sezonie, ale mogę mieć dwa baseny i jeszcze zagadkowe z możliwością ich trafienia :) Piccolo przyjmę każde, więc to jedno też postaram się ugrać :)
    Finalnie- na głównej mam już posadzone drzewa, które najdłużej rosną, czyli wierzby całolistne, wierzby iwa i brzozy, oby złotem sypało :D
     
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Coś podłubię, ale bez ciśnienia i zużywania hektolitrów SN.
     
  11. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    U mnie hamaczek nagrody słabe jak dla mnie
     
  12. vanielfra

    vanielfra Forumowy żółtodziób

    Gdyby tylko o to chodziło... to wystarczyłoby robić eventy rzadziej.
    Wtedy, każdy byłby wypasiony już przez aspekt "nowości".
    Przynajmniej teoretycznie, bo w praktyce...Podejrzewam, że ciągłość robienia eventów to coś, co w dużej mierze zachowuje również ciągłość logowania w tej grze.
    Eventy są "słabsze" i "lepsze" tylko dlatego, by jak najwięcej osób robiło jak najwięcej eventów.
    Nie ma czegoś takiego jak "event z florenowcami na który Gracze kręcą nosem".
    Są kosmiczne wymagania do zdobycia tych florenowców, na które Gracze mogliby kręcić nosem.
    I słusznie, klient zawsze ma prawo ocenić, czy to co się mu oferuje za daną cenę jest jej warte.
    Nikt "dając" atrakcyjne nagrody, nie robi tego z dobrego serduszka.
    "Wypasione" eventy są zasobo i czaso żerne, a tym samym większość Graczy, może sobie na nie pozwolić od czasu do czasu (jeśli w ogóle).
    Po pewnym czasie, nikt by tych "wypasionych" nie robił, bo by nie mógł.
    Godziny przy komputerze, brak czasu na "odnowienie" zapasów (do których "od czasu do czasu" można coś dokupić.) Prędzej Gracze by się zdrowo zdenerwowali i zmęczyli niż znudzili.
    Biznes, czysty biznes.
     
  13. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

  14. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Event jak każdy robić będę, chociaż z kośćmi się nie lubimy- jakoś niespecjalnie są dla mnie szczęśliwe i ciężko mi w nich cokolwiek ugrać :p
    Nagrody jak nagrody, nie są złe, chociaż nie wiem, czy opłaca mi się dla nich ruszać bonusy, czy tylko do pnącza powalczę. Niby nic lepszego do roboty nie mam, bo choróbsko do łózka przykuło, ale wszystko wyjdzie w praniu, czy będzie mi się chciało nastawiać budzik na noc :p
    Na Głównej od eventu jeszcze gruszki stoją, to nie mam zamiaru ich ściągać, będą na złote kostki :)
     
  15. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Event na miarę moich możliwości ;) ile ugram tyle moje, oby doczłapać się do pnącza :p Lubię te mniej wymagające eventy, gdzie przynajmniej mam jakąkolwiek szansę zdobyć pnącze :p;) Powodzenia walczącym i miłego odpoczynku "hamaczkującym":)
     
  16. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Jedna laka - iles tam zrobie. Bez spiny, bez inwestycji.
    Porzucam kostkami jak zawsze :)
    Ile ugram tyle moje - tym razem sama zabawa :) :)
     
  17. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Lubię grać w kości, więc event robię. Ale tylko do pnącza (65 gier), aby było sprawnie i przyjemnie. Nacisku na nagrody za punkty nie mam, samogłowy mam i do stada dołączy pewnie ten z sezonu :p a dla 1 piccolo zażynać się nie będę :)
     
  18. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Witam , oczywiście że robię byle by do pnącza ,jak się uda to do skutku zawsze coś wpadnie . Piszecie o że nie ma drzewka z florenam , ja go posiadam a nie uwierzycie skąd , właśnie z pnącza z jakiejś skrzyneczki dostałam tylko nie pamiętam dokładnie z której. Więc jaednak warto czasami poświęcić chwilę:)
     
  19. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Ewent robię ,ale jak nigdy dotąd koło pospieszyło sie z bonusami. Jak pech to pech.>:(Dziś ok. 13 wpadło mi 2x 100% na plony, a jak zacznie się ewent to bonusów nie uświadczysz.:cry: I tak fortuna kołem sie toczy. -.-Przyjemnej zabawy i dużej ilości pokerów.;)
     
  20. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Ile tych pnączy można mieć? Już teraz nie zbieram wszystkich, bo ręcznie to jest katorga. Może jakby było pnącze skracające czas zbierania wszystkich itemów chociaż o 10 % to może bym powalczył, a tak i nARKA, leżak. Zagadkowe to czasem taka o to niespodzianka, w stylu zwykły nawóz zawinięty w piękne sreberka. Przy tych ciągłych awariach nie jestem pewien czy zdobyte PD z rzędu są prawidłowo naliczane np jak zwierzęta wieczorem zebrane i nakarmione, a rano okazuje się, że jednak nie. Wiec te i inne powody są za leżakiem, ale powodzenia tym co będą walczyć.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.