Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak na razie jesteś jedyną, która wyraziła konkretną opinię, więc chyba tak zrobię:)
    Nie przeczysz koleżance wyżej, więc zastosuję się do jej rady:p;)
     
    Aisha1969, suzi971976 oraz AngelGina lubią to.
  2. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    im nowsze sadzonki tym większa szansa na przeterminowaną nowość xD
     
  3. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Przy 19 stronach znajomych w pasku jakiekolwiek sortowanie daje w moim przypadku niewiele ;)
    Walczyłam praktycznie do ostatniej chwili, gier udało się rozegrać tyle:
    [​IMG]
    Ze sklepiku wzięłam wszystkie itemy (bo lubię :p), wszystkie kupony (oprócz 3-godzinnego) i większość tajemniczości. Jestem zadowolona :)
     
  4. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    W sumie, w tej nowszej sadzonce też można utrafić te drzewko wcześniejsze :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W ostatniej grze poker z dwójek na osłodę:inlove: Event kończę z wynikiem 115 gier; brak tylko pokerów z jedynek, trójek, piątek i szóstek oraz 13 730 punktów czyli prawie skończony 55 krok. Zatem średnia bez bonusów 119,39 - marniutko.
     
  6. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    No to teraz ja się pochwalę , rozegrałam 101 gier dałam sobie spokój wczoraj ponieważ moja średnia spadła na poziom poniżej krytyki ,moje punkty to 10600 uznałam że nie mam szczęścia w hazardzie dlatego nawet totka nie wysyłam:mad:
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podobno jak ktoś nie ma szczęścia w grze, to chociaż w miłości ma. No, ale... Ja nie mam ani tu, ani tuxD:cry:xD
     
  8. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    już teraz gra mi się potyka, o 14 będzie apogeumxD:wuerg:
     
  9. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Przed chwilą , miałam zamiast głownej pejzaż
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja na głównej zamieniłem duże pola na małe do kolejnych eventów. Odświeżam i zobaczymy czy się zapisało albo chociaż będę mógł wejść do gry.

    EDIT: U mnie jak na razie okej.
     
  11. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    U mnie też , chociaż barany jakoś wolniej taczki pchają , może obornika za dxDużo naładowały
    a no nie ,znowu jakiś farmerowy malczewski zaskoczył
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Już po evencie, więc usunęłam offtop wypadajkowy oraz posty niewnoszące nic do tematu.
     
  13. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Tym razem zagadkowe drzewa byly sympatyczne i daly mi dwa klony polne i jeden omszaly - jestem zadowolona.
    Zagadkowe zagrody wystawione. Zobaczymy co sie trafi :)
     
  14. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Nie wykorzystałam żetonów xDxDxD Najpierw zapomnialam, a potem nie zdążyłam xDxDxD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 28 września 2023
  15. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    A ja niestety nie dotarłam nawet do skrzynki Piccolo, zabrakło 750 pkt. i 2 kroków. Rozegranych gier 139, stan prawej strony - 70/17500. Została tylko reszta 1 dyniowego i nie było czym "podlać" rośliny, kubków zostało na 13 gier. Jakby nie przestoje, albo gra wydłużona do 22 - to pewnie tych roślin jeszcze bym uzbierała, a tak, to kolejna skrzynka przeszła koło nosa. Szkoda. Ze sklepu wzięłam kupony na kombajn i 3 itemy, chociaż tyle na pociechę. No i radość z fajnego pnącza :)
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.