Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja SP, SN, SNZ, TNZ i kupony wziąłem w pierwszej kolejności. Dwie imprezowe wejściówki też już za mną, jeszcze dwie. Za to nie wiem potem które tajemniczości wziąć jeśli jednak bym się na nie zdecydowałxD:cry:xD
     
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja te nowsze tajemnicze wzięłam zaraz po Piccolo. Jak wyskoczą pelikany czy inne żółwie to można je z łatwością wymienić podczas G&T na kwieciste melodie, które namiętnie zbieram :p
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    104 gry - zabrakło 10 punktów do ukończenia 49 kroku:p;) Jeszcze tak z tydzień by event trwał i jakby koło się drugi raz zlitowało albo poświęcił bym jeden ze swoich bonusów +200% (on się chyba L nazywa), to byłaby spora szansa na dokończenie prawej stronyxD:cry:xD
     
  4. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Złowiłam te samogłowy!
    Wpłynęły wreszcie na bahamy, a raczej siłą przy pomocy 2 dyniowych Łasicy wyrwałam!
    Ciężko było, zastawić sporo fantów trzeba było.
    Borsty jak zwykle parę dawał, a Łasica życzliwy tym razem.
    To fulla dał, to pokera.
    Przegrałam kilka dyniowych, sporo SP, SN, SNZ, ale mam co chciałam.
    Samogłowy są! I jeszcze piccolo po drodze się przytrafiło.
    Jutro sprawdzę co mi tam Łasica i Borsty przygotowali.
    Piccolo 130 poziom, samogłowy 141.
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie ani Borsty, ani Łasica nie dali żadnych pokerów oprócz tych z czwórek jak na razie. Rano ostatnia szansa, ewentualnie użyję SN z kerststolem i Białą Niewinnością (może nawet SNZ), ale raczej w to szczerze wątpię. W zależności od tego o której wstanę, to albo na dużych polach albo na Super.
     
  6. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Nooo.... I mamy ewent przedłużony litościwie do dziś do 12. Tylko na co mi to, skoro zaraz zbieram sie do pracy i nic z tej litości, wspaniałości nie będę miała? A jeszcze przymoich ostatnich problemach z internetem, to już wogóle bosko...xDxDxD:cry::cry::cry:-.-
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    <ciach>

    EDIT: Idę rozgrywać swoje 3 gry. Za 53 minuty kolejny zbiór badyla. Może wycisnę tę cytrynkę do swojego maksimumxD:cry:xD

    Offtop usunęłam
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 września 2023
  8. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobione :)
    [​IMG]
    Losowość coś nie chciała trochę współpracować ze mną :( - Wyleciało kilka pokerów, ale tylko z 1 i 6.
    [​IMG]
    Z kolei drzewa dobrze się spisały pod kątem złotych kości - najwięcej udało się zebrać tyle ;) .
    [​IMG]
     
  9. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Kubek na płocie, gdzieś tam na tej mojej długaśnej liście Cię znalazłam xD
    Wypadalców trochę zabrakło, to szybko krokusem podgoniłam. Kilka drzewek do zbioru za godzinkę zostało, więc jeszcze jakieś 50 gier mam :)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    200 sztuk Super Nawozu (w tym 100 wykupione ze sklepiku) poszło, ale za to będzie 115 gier albo coś w granicach tego. Szkoda tylko, że pokery mnie omijają szerokim łukiem a niejednokrotnie i te bardziej wyrafinowane figury8)xD:cry:xD

    Na przyszłość segreguj po poziomach, mi to bardzo ułatwiło szukanie;)

    EDIT: Mam pytanie do graczy bardziej obeznanych. Prawdopodobnie będę miał 300 gwiezdnych talarów. Które tajemniczości byście brali?
     
    bogusiania i suzi971976 lubią to.
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Żadnych :pxD
     
  12. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Kończę na 99 grach z wynikiem 13840, słabo :p ale się nie męczyłam i torturowałam zbieraniem. Rozegrałabym więcej gier (nawet z tak nijakimi wynikami) no cóż. Do następnego razu
    Jak ktoś jeszcze potrzebuje kubka to proszę krzyczeć
    Z krokusa w szklarni wypadł mi jeden z bonusów do sn :inlove: miła osłoda
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chciałbym doprecyzować pytanie, bo już wiem, że większe braki w tajemniczościach mam na Wyspie niż na Farmie - jaką kombinację byście wybrali? 2 Faroe i 1 Sulawesi, 2 Andaman i 1 Faroe czy 2 Sulawesi i 60 gwiezdnych talarów BP wymienia po evencie? Zaznaczam, że w większości te drzewa się powtarzają, co jest kompletnie bez sensu, ale to już inna sprawaxD Zagrody jakoś mnie nie kuszą.
     
  14. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Ze sklepiku wykupiłam dużo, na początek wszystkie kupony, później tajemniczości (bez zagród "Parkin"), sp i z sn 75 szt.
    Teraz zostało wystawić wszystkie tajemniczości na pola :)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak nie kuszą, to może łukiem?;)
    xD:cry:xD
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    RysiuxD:cry:xD

    W temacie - za 3 minuty zbiór a ja dalej nie wiem jakie tajemniczości brać:p
     
    hlnrys i AngelGina lubią to.
  17. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    To zależy jakich drzew nie masz , ja jestem bardzo zadowolona z tajemniczych sadzonek wpadło mi wszystko co chciałam.

    żartowniś :p;)

    Posty połączyłam
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 września 2023
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No właśnie okazało się, że praktycznie wszystkich nie mam albo mam same podstawy a one się powtarzają w tych drzewach z tego, co zauważyłemxD:cry:xD
     
    Aisha1969, suzi971976 oraz AngelGina lubią to.
  19. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Osobiście wybrałabym 2 Andaman i Faroe :) z tego względu, że to drzewko ence-coś tam ma największą wartość w stodole :D
     
  20. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    To bierz na chybił trafił , jak i tak masz braki:)
    Zawsze będzie można wymienić w odpowiednim evencie na coś innego
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.