Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Witam , czy ktoś mi moze wyjaśnić jak ma wyglądać poker jakie kości muszą paść . Bo kiepski ze mnie gracz.
    Składam przekładam i nic , albo takie moje szczęście jak zawsze:(

    Wolne mam i tak sobie pomyślałam , dlaczego nie picolak w zasięgu ręki , nawóz jest jakiś bonus odpalę do wieczora podgonię .
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2023
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    5 takich samych kości
    np 5 szóstek czy 5 jedynek itp :)
     
  3. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    To dobrze myslałam , czyli w czepku urodzona nie jestem . Ale ogarnia mnie flustracja .
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kubków z goździka starczyło na 11 gier. Jeszcze 18xD:cry:xD:cry::cry:

    EDIT: Pomarudziłem i... Koło się zlitowało i dało +100% na żniwa, więc jest światełko w tunelu - z 5 zbiorów badyla na małych polach zrobiły się 3 a na upartego jak sypnę SN i użyję kerststolu oraz białej niewinności (oprócz tego zrobionego teraz, bo już posiałem na małych), to może się skuszę nawet na tajemniczości:inlove::p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2023
  5. babula40

    babula40 Komandor forum

    Nie dojdę do setki. Jakoś się wlecze, jestem dopiero na 78 pozycji. Do jutra nic nie wycisnę. :cry:
     
  6. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja 54 krok i nie martwie sie, ze nie bedzie 100. Pnacze chcialam miec a reszta to jakby bonus taki :)
    Moze samoglowa wpadnie albo hieny, bo nie mam.
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ty się ciesz! Ja jestem dopiero na 40 - 41 pozycji8)
    Fakt, że nagrody takie sobie. Moim zdaniem tylko te pokroju Super Paszy i skrzynki Piccolo są warte zachodu.
     
  8. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja juz na Piccolo tak nie czekam i nie zbieram jakos. Kiedys mi sie udalo drzewo florenowe dostac i to bardzo chcialam.
    Teraz, juz dawno nic ciekawego mi nie wychodzi.
    Kiedys dyniowy byl czasami czy cylinder a teraz to tylko ten kumpel czy jakos albo cos podobnego.
    Ja od pnacza to gram bo kolo dalo 100%, to kupie w sklepie co sie uda. Tylko dlatego jeszcze gram w kosci.
     
  9. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    No i znowu ten łotrzyk mnie oszukał , moja średnia spadła poniżej krytyki.
    pikolo coraz dalej od moich łapek.
     
  10. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    U mnie punktów 18 710 punktów na 155 gier czyli średnia 120. Zielonym podsypię i się doczłapię do samogłowów a na tym mi zależało :inlove:.
     
  11. Niuleek

    Niuleek Młodszy ekspert

    [​IMG]
    Drugie drzewo do kolekcji z Picolaka :inlove:
    W evencie prawie cały sklep wykupiłam, może zdążę zgarnąć wszystko.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie z piccolo wyrosło Święto świateł. W sumie też fajnie:) Zasadniczo cieszę się, gdy dostaję cokolwiek, co nie jest kumplem niedźwiedziem czy kijkiem pogo. Te 2 itemy z miejsca bezproduktywnie lądują w inwentarzuxD

    Edycja
    Zapomniałam o bajkowym źródle - na nie też strasznie się krzywię i spotyka je podobny los, jak ww. przedmiotyxD
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2023
  13. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Gratuluję
     
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Brawo :) wielkie gratulacje :)
    Opłacało się wymęczyć event i zgarnąć Piccolaczka :music::pxD
     
  15. Niuleek

    Niuleek Młodszy ekspert

    Dziękuję bardzo! :inlove:
    Opłacało się, opłacało. Mam nadzieję, że w kolejnych eventach też dobrze pójdzie.
    Ten w końcu zakończony. Wykupiłam wszystko w sklepie :music:
     
  16. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    No to u mnie też koniec prawej strony :)
    [​IMG]
    Roślinki w zapasie dużo, drzewka dojrzewają i rano zrobię jeszcze jeden zbiór na szczęśliwe kości. Ile się da, tyle w młynie kubków z nimi wykręcę, resztę normalnie i pogram dla samych punktów do sklepiku. Może uda się wykupić całość? xD
     
  17. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Jak Ty to zrobilaś , jak się nie mylę to wczoraj dopiero miałaś troszkę o_O:Dlewej strony
    A nie przepraszam , wczoraj skończyłaś lewą to w sobotę dopiero raczkowałaś , a tu taki zonk
     
  18. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Drzewka TNZ podlewałam, żeby jak najszybciej i jak najtaniej kubki nakręcić xD A L4 służy graniu w kości, bo nikt mnie do pracy nie wygania :p Kości też się spisały i całkiem ładnie mnie w tej edycji obdarowały, bo średnia z bonusami to ponad 140 punktów- chyba jeszcze nigdy tyle się nie udało :D
     
  19. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    A to zdrówka życzę , ja mam też wolne z zasady co drugi dzień, ale nie zawsze moge siedzieć przy laptopie cały czas .Jako matka Polka mam inne zajęcia;)
    Zapomniałam ,imponująca średniaxD
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Wzięłam najnowsze zagadkowości, Piccolo, najtańszy item. Zostało mi 1070 GT i nie wiem co wziąć: starsze zagadkowe, item, czy może po prostu SP i SN (kuponów mam od groma).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.