Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abask

    abask Komandor forum

    Miałam odpalone 3 dyniowe i poszły się paść :( Nie zdążyłam zebrać.
     
  2. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Ciągnie mi się ten event jak krew z nosa. 23860pkt i muszę dosiewać, bo tak pięknie gram w kości, że średnia spadła do 121. Teraz na sam koniec same trójki, pary i nie mogę się doczołgać do końca. Z zagród wielki nic. Drzewa na baha za to rewelacja.
     
  3. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Nie wiem co się dzieje ale u nie na farmie samo tło zostało, jak chcę się wylogowac nie mogę , kasuję grę wchodzę od nowa a tam od razu się ładuje bez hasła . Normalny misz -masz , szkoda czasu.
     
  4. Slawek_26869

    Slawek_26869 Forumowy żółtodziób

    To i tak jesteś wygrany, ja włąśnie robie pierwszy i ostatni zbiór dzisiaj :(
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    co z tego że koło 200% dało jak 2 dyniowe dopiero za 7h się załadują ehhhhh i jeszcze pytanie czy rano gra będzie chodziła bez problemów ,od kiedy weszły alpy jak u mnie z grą są same problemy
     
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Event przeszedł do historii. Następnego nie tknę, nie mam zamiaru się stresować bo gra nie działa.
    Jeśli kiedyś ją naprawią i będzie możliwość korzystania z niej bez zbędnych negatywnych emocji
    to będę grała jak wcześniej i eventy też postaram się robić ale na tę chwilę mam po prostu dość.
    Szkoda zdrowia, niech się twórcy sami bawią - na razie ubaw mają z nas.
    Spokojnej nocki wszystkim życzę - trzymajcie się.
     
  7. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Aisha nie wiem czy gratulować ci bonusu czy płakać , a ja sobie chociaż z wami pogadam bo nic innego mi nie zostało do robienia . Barany mi strajkują xD:cry:mają dosyć biegania :wuerg:
     
  8. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    A konkretniej od kiedy wprowadzono system pogodowy to już całkowicie zamuliło grę :wuerg: przynajmniej ja u siebie to zauważyłam.
    Dziś już od godz. 10 (jak tylko ruszyły krótkie warsztaty) farma się ...memłała... memłała i... i tak jakoś do tej 17-stej dociągnęła - a wróżyłam jej o wiele wcześniejsze posypanie się :p
    Czyli co , nie da się u Ciebie wejść :) bo u mnie jakoś się pozbierała po tej rozsypce i Mietka może kontynuować sianie marchewki xD rzeżuchy jej się nie chce ... za szybko rośnie i nie ma czasu na forum luknąć xD:cry:
     
  9. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Własnie w pośpiechu zasiałam, a na poprawę humoru oddałam do sezonowej zapasy i jutro mam pikolaka. Pozdrawiam wszystkie zapracowane pszczółki i dobrej nocy życzę:)
     
  10. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    137 gier wystarczyło, żeby zgarnąć basen:
    [​IMG]
    Przez to, że Farma się wysypała, jestem niestety 1 zbiór drzewek do tyłu, bo gdybym zebrała o czasie i podlała TNZ poczekałabym i w nocy zebrała jeszcze raz. A tak idę spać licząc, że może kurek ze złotymi kostkami odkręcą i wypadnie tak chociaż 50 z jednego pola xD
    Marzenie ściętej głowy, ale teraz i tak gram już po to, żeby więcej punktów zdobyć do sklepiku i te kilka ostatnich pozycji z prawej strony. Najwyżej ostatnie pucharki wykręcę normalnie, bo roślinki jeszcze ponad 12 tys. :music:
     
  11. abask

    abask Komandor forum

    Ewent zrobiłam ale jeszcze sobie porzucam jutro bo roślinek troszkę zostało. [​IMG]
     
  12. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    I już wiem dlaczego dziś padło.
    Mietka siała rzeżuchę i marchew, a ja połasiłam się na szybkie zagrody, prawie całą dziką i leśną mam w warsztatach.
    Dostałam nawet z koła bonus +1 do warsztatów, ale 4 godzinna przerwa sprawiła, że nie zdążyłam zebrać.
    Brawo!
    Samogłowy chyba też odpłyną w siną dal pomimo dyniowego i 200 szt. SN.
    Jak myślicie czy jestem zła?
    Idę rzucę kośćmi, bo coś czuję, że od teraz to same pokery będą - tak dla wyrównania punktacji.
    (Gdzie ten kod bonusowy i przedłużenie eventu?)
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    95/100 zwykła neonowa zdobyta jutro o 7ej powinnam skończyć całość:music:;)
     
  14. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    Hej zapomnij o kodzie bonusowym :cry: przecież to nie jest wina BP tylko nasza i nasz brak obsługi sprzętu. co najwyżej udzielą nam rady aby wyczyscic ciasteczka zmienic przeglądarkę lub napisac do pomocy techniczne. A na koniec zamkną temat bo napiszą że nic nie wnosi do tematu. Fajnie no nie ???? :mad:
     
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Wczoraj ukończyłam event z wynikiem równym 25 000 punktów :) potrzebowałam na to 176 gier.
    109 gra- udało mi się zdobyć wszystkie pokery i tym samym zaliczyłam wszystkie bonusy :)
    117 gra- zdobyłam Piccolo
    129 gier- potrzebowałam na basen dla samogłowów
    A w 144 grze- trafił mi się drugi poker z dwójek :)
    Gram dalej dla dodatkowych fantów w sklepiku :)

    Z Piccolo Święto świateł, nie tego oczekiwałam :D z neonów osioł i żółwie :)
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    trzy dni opóznienia pnacze dzis zdobyłam :) reszte co bedzie to moje :)
     
  17. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    Ewent skończyłam wczoraj jak już gra ruszyła z powrotem . Ze sklepiku co chciałam to wykupiłam więc farma wróciła na swój normalny tryb .
    Naszła mnie taka myśl - skoro gra pada przy zwykłym ewencie to co się będzie działo podczas tegorocznych dożynek , dopiero będzie horror i obawiam się że wtedy gra może posypać się na amen .
     
  18. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Skończyłam, ale nie wiem, czy warto było. Ze skrzynki kijek -.-, a z neonów: króliki i kukułki 8)
     
  19. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    z neonowych ,chlew i wrony :) pierwszy raz nie mam kompletu pokerów brak z jedynek no i średnia kiepska 150 :(
     
  20. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    A ja z kolei pierwszy raz mam wszystkie pokery, zawsze w poprzednich edycjach z kośćmi brakowało mi paru, albo jednego :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.