Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Z pikolaka bajkowe źródło, aż mój Koko zamiałczał:p
     
  2. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    u mnie o picolaku nie ma mowy ale jeszcze działam ;)
     
  3. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wreszcie opuściłam ten przybytek hazardu. Zakupy już zrobione, picola jeszcze w inwentarzu. Od trzech dni leciałam tylko z cmj + woda. Na 105 kręceń kołem, ani jednego bonusa. Również z oazą klapa 2 razy 132 zwierzaki, licząc na żółte kostki, niestety jakimś cudem wypadły tylko dwie kostki, szok szkoda super paszy. To jakieś oszustwo. Teraz zapominam o kościach, biorę się za porządki. Powodzenia.

    Edit: No i posprzątałam, super.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2023
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    no i znowu nie działa gra -.-
     
  5. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Chyba od 10 minut próbuję, a drzewka na zbiór czekają, bo złotych kości do kręcenia w młynie już nie mam :cry:
     
  6. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    trala lala, trala lala - gra nie dziala .........:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To nic, że nie działa.
    Przedłużą jeszcze o 2h - do 14:00 i będzie git.
    Kości się zakończą i z marszu zacznie pełnia + ewent z postaciami + Renzo.
    Wtedy już na pewno wszystko będzie działało.
    A może te pady, to kolejny czynnik losowy specjalnie dodany przez BP?
    Za mało w grze losowości...
    xD:cry:xD
     
  8. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Jak się zacznie renzo pełnia i ten event to też będzie przerwa ale całodobowa xD Cieszę sie że zakończyłem przygodę z eventem po zdobyciu pnącza bo teraz bym się wkurzył (co w sumie ma miejsce ale z innego powodu):wuerg:xD
     
  9. fietole

    fietole Koneser forum

    U mnie od wczoraj jakby zwieszona , bo nawet nie mogę prezentu od Franka odebrać. Rozegrałam całe 13 gierek i nic dale nie mogę zrobić
     
  10. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    udało mi się zalogować , próbujcie , moze Wam też się uda :)

    u mnie na liczniku 24 250 /25 000
    przewiduję skończyć dziś, a najdalej jutro
    uwielbiam grać w kości , grałam z tatą jak byłam mała i dlatego robiłam event w całości, bo jakbym patrzyła na nagrody, to ...no ...raczej tylko do pnącza
     
  11. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Ruszyła, ale dwie godziny w plecy. Zamiast o 18.30 zbiór dopiero teraz. + kolejne 4 godziny to co - mam zbierać po północy? Jaja sobie robi BP z graczy i to od długiego czasu. Dno , dno i jeszcze za chwilę ktoś od spodu zapuka.
     
  12. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    No nareszcie można na forum wejść. Nie proszę a żądam aby ktoś z moderacji napisał o możliwości przedłużenia eventu, bo to przekracza ludzkie pojęcie co się dzieje. Człowiek sobie wylicza wszystko używa bonusów, żeby osiągnąć narzucony przez siebie cel eventu, a tu gra i forum znikają na kilka dobrych godzin!!! >:(>:(
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2023
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niestety, nikt z moderacji nie napisze o przedłużeniu eventu jeżeli BP nie podejmie takiej decyzji i jej nie przekaże ekipom. Nie od nas takie rzeczy zależą, a od producenta gry.

    I u mnie koniec, chociaż z opóźnieniem związanym z brakiem dostępu do gry. Denerwujące to jest, kiedy zostaje ostatnie 300 punktów i trzeba czekać. :p
    Jeśli chodzi o zdobycze
    upload_2023-9-25_20-24-0.png
    Dwa razy trafił się poker z czwórek i dwójek.
    Wynik końcowy:
    upload_2023-9-25_20-24-56.png

    I można dalej szukać pokerów ;)
     
  14. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Witam wszystkich , u mnie jeszcze ciekawiej pozbierane i nie zasadzone . Wiedziałam że nie dam rady zrobić prawej strony więc nie mam spiny i dobrze bo mam podwyższony puls , lekarz by mnie za uszy wytargał. No ale tak na poważnie to naprawdę nie jest w porządku wobec nas , dzięki nam użytkownikom istnieje gra .
     
  15. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    92/100 a dzisiaj miałam skończyć event bonusy się skończyły i zamiast 2 zbiorów z bonusami ,zebrałam tylko jeden bez bonusów ehhhhh
     
  16. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja mam 100% z kola i jeden zbior poszedl do kosza.

    Mam teraz wejsc na gre o polnocy? Bardzo smieszne...
     
  17. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Oczywiście jak zadziała:wuerg::)
    Bo u mnie znowu barany z turbo taczką , albo zafiksowany kwiatek:mad:
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Najpierw około godziny 16:00 problemy z laptopem (na szczęście naprawiłem), o 17:00 udało się odpalić. Zebrałem badyl, posiałem kilka sztuk chwały gracza... I gra padłaxD:cry:xD Niestety pójdą na zmarnowanie, bo już trzeba siać goździki...
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2023
  19. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Wracam sobie z pracy, dopadam do laptopa, żeby wejść na farme.... iiiii co? I nic... chygba ze 3 h co jakiś czas naiwnie właziłam, żeby zobaczyć, żę "strona nie odpowiada"'-.- Serio? Akurat pnącze już mam, ale mimo wszystko-to są jakies jaja. I guzik mi da ew. przedłużenie ewentu do 14 bo wtedy to pracuję i nie skorzystam z tego nic a nic >:(
     
  20. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    I to jest to , to przedłużenie do 12 to kiepska opcja , bo tak jak Owieczka i wielu z nas pracuje . Ja np. pracuje w systemie 12 godzinnym i co mam w środę zrobić , wyskoczyć do domu na chwilę bo zbiór mam na farmie .
    Szef śmiechem by mnie zabił8)xDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.