Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    81 gier , średnia 150, 2 pokery ustrzelone. Teraz pewnie średnia spadnie bo 100 bonusowych już nie ma. Ile zrobię tyle zrobię, bez spiny.
    Krasnoludku drogi jaki jest Twój ulubiony hosting i czy płatny, jakoś ciężko ze mną współpracują.
    Miłego dnia , pełnego pokerów wszystkim życzę.
     
  2. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    o dziękuję za przypomnienie , jeszcze 2 dni i faktycznie z kosą będę lataćxD

    Bogusia Borys to cwana sztuka , tak ustawiona że nie ma szans, ani jednego pokera nie mam

    Przepraszam Moda zapomniałam powinnam połączyć posty , muszę poćwiczyć

    Posty połączyłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 września 2023
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam u mnie jedna gierka rozegrana niestety wyjechałam i neta nie miałam;) dzis sobie sieje i przez nastepne dni zobaczymy ile uda mi sie zrobić :p
     
  4. Niuleek

    Niuleek Młodszy ekspert

  5. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Trochę skorzystałam z dnia obniżek, żeby podgonić złote kostki. Z pierwszego pełnego wsadu było 16 kości, z drugiego 11. Teraz czekam za ostatnim i ładuję oazy na kolejny hodowlany, może uda się trafić ze zwierzem i chociaż trochę zaoszczędzić :p
    W evencie idzie mi całkiem nieźle:
    [​IMG]
    Średnia nadal bliska 150, wpadł kilka razy poker, chociaż tylko raz z bonusem- nadal 4 mam do wyrzucenia :p Bonusy wystarczą jeszcze na 3 zbiory, potem wystawiam drzewka i do końca eventu idę spacerkiem. Trzeba wyczyścić sklepik xD
     
  6. bunny132

    bunny132 Generał forum

    basen dla samogłowów jest do zdobycia w sezonie bawarskiego święta
     
  7. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Moje córki raczej nie zainteresowane, ale mogę wam opowiedzieć naszą rodzinną anegdotę .Mój brat lat 50 plus siedzi na rodzinnym spotkaniu ,nagle zrywa się od stołu i już musi wyjść , bratowa pyta dlaczego? Bo mi się za chwilę kombajn kończy xD:cry:xD
    Teraz zawsze pytamy czy ma kombajnxD
    Wpadł mi jeden poker i 3 złote z 20 wsadów do oazyo_O
     
  8. bunny132

    bunny132 Generał forum

    no i pnącze zdobyte a reszta to tylko zabawa bez spiny
     
  9. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    dotarłam do pikolaka ,i dojrzewa na polu,teraz idę po neonówkę (nie wiem po co bo mam ich po kilka każdej maści :) ) :music:
     
  10. babula40

    babula40 Komandor forum

    U mnie z pełnego wsadu było 5 złotych kostek. Przy rzucaniu troszkę przyfarciło, 5x pod rząd miałam pokera.
     
  11. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    prawa strona 43/100 dopiero...choć najczęściej trafionego mam fulla czy nie taka znowu tragedia
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    po pierwszym dniu u mnie 26/15 moze uda sie doczłapać do pnącza :music: Borsty mnie oszukuje o_O
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mój ulubiony, na który wreszcie mnie wpuścili (na Tinypic też ostatnio jakoś nie chcieli), to iv - u mnie się w miarę dobrze sprawuje:) A jak grafiki wygasają, to trudno - kto chciał zobaczyć, ten zobaczył. Wychodzę z założenia, że reszta nie musi.

    Idę zbierać badyla. Tak, tego z ranaxD:cry:xD Ciekawe czy jeszcze bonus i CMJ siedzą w slotachxD

    EDIT: Kubki się kręcą, potem gry i pnącze moje.
     
  14. majka47

    majka47 Analityk forum

    No i skończone.wiiększość ze sklepu wykupiona ,itemy też może się przydadzą kiedyś.Hazard to coś dla mnie.Pozdrawiam i życzę samych pokerów.
     
  15. monire13

    monire13 Czeladnik forum

    Witajcie! Cierpię na chroniczny brak kości=wypadajek. Doradźcie mi, proszę, co zrobić, by wypadało ich więcej?
     
  16. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Sadz na noc drzewa z ulepszeniami jak masz , wysadz tajemnicze sadzonki w ciągu dnia szybko rosną , odwiedz oazę miłości teraz za 1 sp
    Jeśli masz dużo gwiazdek odblokuj przyśpieszenie wzrostu drzew , na drzewie mądrości.
     
  17. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Najlepiej posadzić na noc roślinki, które długo rosną. Nie wiem jaki masz poziom, ale ja zawsze sadziłam goździki, a teraz krokus, oczywiście starając się roślinki uszlachetniać, żeby ten czas wzrostu maksymalnie skrócić. Sporo przydatnych wskazówek znajdziesz w Nieoficjalnym Poradniku Farmeramy, naprawdę warto do niego zaglądać ;) W tym evencie warto też wystawić na noc drzewka i podlać Turbo Nawozem. Szczęśliwe kości pozwolą Ci zaoszczędzić i wypadajki, i roślinkę ;)
     
  18. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Na teraz: 55 i 37.
    Zlotych kosci nie ma za wiele, ale one nie daja az tak duzo. Jak mam to z nich krece a jak nie to robie tradycyjnie.
    Nie zalezy mi az tak na ilosciach gier.
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    O, dzięki za przypomnienie! Już posiałem na noc badyla, ale jutro muszę pamiętać, aby posiać goździki. Tylko pozostaje odwieczne pytanie czego mi zabraknie - badyla czy wylotekxD:cry:xD
     
  20. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Ja dodam jeszcze do powyższych wskazówek wystawienie na pole itemów John Cytryna, jeżeli takowe posiadasz oraz użycie itemu "Ławica", który był do zdobycia w niedawnym evencie Serce Mórz. ;) Te itemy zwiększają szansę na wypadanie przedmiotów podczas zbiorów. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.