Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Wykręciłem bonus plus 1 ze zbioru i nawet się nie aktywował mimo ponownego przelogowania...żenada...
     
  2. BabelkiKondzia

    BabelkiKondzia Okazjonalny autor

    Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak możliwe było wykonanie wczoraj 197 gier...? Przecież to jest turbo dużo wszystkiego, a przecież roślina rośnie tylko na jednym polu... Są jakieś turbo ulepszacze co dają mega dużo kostek z pola czy po prostu trzeba kupić X koszyków i za kupione grać?
     
  3. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    wszystko da się ogarnąć bez zakupów -
    bonusy z koła,
    bonusy z własnych zapasów,
    bezslotowe ulepszacze,
    1 sek. roślina na wypadajki,
    pnącza skracające działanie SN,
    batalion dyniowych,
    fura SN
    druga fura Zośki
    kombajn....

    do wyboru do koloru

    po bandzie to 200 gier w 3 godz.
    z przerwą na kawę w młynie
    ale po co?
    ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2023
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Brawo Aniu :) gratuluję :)

    Moja ulubiona teoria spiskowa - koszyki i koszykarze :pxD:inlove:8)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2023
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Olga :)
    ale to co Ty wczoraj pokazałaś, to naprawdę mistrzostwo, tym bardziej, że gra kolejny raz "fiksowała".

    Gdyby trzeba było to po to są koszyki aby je kupować, jednak ten event nie był tak wymagający, aby się nimi wspomagać.:)
    Już Olga wyżej pisała jak zrobiła event, a Michaś wyjaśnił co można zastosować - można, ale nie wszystko trzeba i to w ilościach hurtowych. :)
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Oj tam, oj tam ;) chciałam skończyć przed kolejnym atakiem hakerskim ;):pxD
     
  7. rysio

    rysio Ambasador forum

    wspaniale, 27 gier, zero pokerow i srednia 106 pkt +1400 za pierwsze uklady
    nienawidze samej losowosci w grze >:(
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event jednak zrobiłam do konca,szkoda było nie wykorzystać bonusa z koła 100%,średnia 129,75,wszystkich rozegranych gier 196,nie wylazł poker z 5 i 6 :(

    Z neonów wylazło:myszy i rysie 8)
     
  9. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Czy napewno do roslin? Moze do drzew, zagrod itp?

    Ja tam powolutku, bo nie mam checi na szybko. Nie wiem ile ugram i jakos nie do konca mi zalezy.
    Bardziej mnie interesuje pograc w kosci :) Ile sie da-tyle pogram :)
     
  10. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    [​IMG]
    Może uda mi się skończyć również prawą stronę:music:
     
  11. monter52

    monter52 Okazjonalny autor

    I co mi z przedłużenia ewentu do godziny 12-tej dnia następnego , skoro i tak będę w pracy w tym czasie. Nie każdy więc ma możliwość aby wykorzystać dodany czas. Kiedyś dostawaliśmy jakiekolwiek bonusy przeprosinowe na otarcie łez. Obecnie normą stało się wydłużanie ewentu. Szkoda więcej pisać , bo na to co stało się z farmą brak słów . Mam na razie rozegranych 11 gier ze średnią 169 pkt. Może dojdę do pnącza,choć jak go zdobędę nie będzie takiej frajdy jak kiedyś.:sleepy::(
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nie może, tylko na pewno się uda :) Trzymam kciuki :)
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]
    miałam to samo nie zaliczyło mi :( też przelogowałam ale niestety nic się nie zmieniło>:(
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pnącze już (albo dopiero) jest. :)
    Teraz na luzie, co ugram miedzy pracą a weekendem to moje. :p
     
  15. dana7317

    dana7317 Mieszkaniec forum

    Rozegrane gry 33 ale prawa strona kiepsko 22 poziomy .
    Ile kości pozwolą to zrobię prawej strony - byle do pnącza.
    Co brać ze sklepiku bo już sama nie wiem -itemy czy zagadkowe zagrody czy drzewa?
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdźcie, proszę jakie macie bonusy w pasku bonusów (w herbie). Tam jest bonus dokładniej opisany.
    Napis na kole w zakładce wygrane nagrody "bonus na plony" odnosi się do roślin oraz do zagród. Niestety jest mało precyzyjny i może wprowadzać w błąd. Dlatego należy sprawdzać w herbie.
    Zawsze można też napisać zapytanie do Pomocy Technicznej.
     
  17. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Nie biorę udziału w eventach, gdzie jest taka losowość, rzuty jak zwykle jednemu pewnie wszystko, a drugiemu nawóz, zagadkowe zagrody, sadzonki. Ktoś napisze ,,No cóż życie". Czy ktoś w końcu wycofa ten klon cukrowy xxl z zagadkowych sadzonek mam go już z dwieścieczterdzieści i nadal w pasku się mieści. Szczerze bardziej mnie tera brakuje eventu kombajn za pół ceny, czy go po cichu wycofali?
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    pnącze zdobyte ;) na 65 gier tylko 3 x poker wyleciał z 2,3,4 :( teraz trzeba po pikolaka iść

    [​IMG]
    co do klonów cukrowych na kolexD
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2023
  19. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Witam , chciałam sobie pomóc w zakończeniu eventu .Poszłam na całość wykorzystałam wszystkie wejściówki na koło i nic ,kompletnie nic .Ziele rośnie , pnącze będzie myślę że jak skończy się gra w kości to i z koła coś wpadnie:mad:
     
  20. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    koło już od pewnego czasu nie współpracuje w kwestii bonusów "do stodołu" - jak nic zmienili skrypt "wypadajkowy"
    podobnie jak zawartości skrzynek bonusowych - też boleśnie brak bonusów
    i to samo z piccolo - florenowiec ma poniżej 1% wypadalności - dyniowe i opryskiwacze podobnie
    jak czasami wpadnie, to farmer się cieszy jakby mu się byk ocielił.

    dobrnąłem do końca - 178 gierek - średnia 140.84

    sypało karetami aż miło
    wszystkie kombinacje zaliczone, ale najciekawsza to poker czwórek z ręki -
    jako przedostatni brakujący

    brakujący poker z dwójek ugrałem w przedostatniej gierce -
    przez kilka gier odkładałem same dwójki
    i udało się® !!!!



    [​IMG]

    _____________________________________________________+_______________________________________________________

     
    Ostatnie edytowanie: 27 września 2023
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.