Opinie Gra w kości VII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    rozegrałam 208 gier i czekam na roślinę a punktów 24620. Do wykorzystania 3 złote kości i 490 kubków i 66 roślinek, Na polu dojrzewa 44 duże pola x 10 sztuk. Wszystkich pokerów nie mam, brakuje mi "5" i "3".
     
  2. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Czas eventu dobiega końca, więc podsumowanie z mojej strony. W sumie rozegrałem 322 gry, zebrałem 38970 punktów. Wszystkie układy z prawej strony wyrzucone. Za talary w sklepie wykupiłem:

    2x Piccolo

    Zagadkowe drzewa:
    5x Okinawa
    5x Naresland
    5x Adamaszek
    5x Jacobean

    Zagadkowe zagrody:
    5x Orinoko
    5x Wołga
    4x Elbe
    3x Tamiza
    2x Mozaika

    Za resztę 1x PD. 10 talarów zostało.

    Dożynki przełożone, więc mogłem sobie do woli pograć w kości. I poćwiczyć różne warianty. Po zrobieniu podstawy eventu, reszta gier spożytkowana właśnie na różne opcje.
     
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    rozegrałam 238 gier event w całości zrobiłam w 187 grze, reszta to łapanie talarów do sklepu wykupiłam :
    2 x piccolo
    5 x zagrody tamiza
    5 x zagrody wołga ,żadna kukawka nie wyskoczyła
    5 x zagrody mozaika
    3 x zagroda orinoko i zostało mi 20 talarów
    event fajny i przyjemny :D szkoda że pokera z 4 czwórek nie udało mi się trafić innych miałam po kilka razy :)
     
  4. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    starczy. 183 griy i 25,000p. trochę SN i 242 gry i 32,180 punktów. bykiet kwiatów, kwieciste melodie, parasolka, niedźwiedź, :inlove::inlove::inlove:
     
  5. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    No i zakończyłem tą nierówną walkę na prawej stronie...uff;)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    250 gier rozegrałam, poker czwórkowy nie dał się złapać, teraz czekam na kukawki.;)xD

    [​IMG]
     
  7. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    Pikolo przereklamowane bez sensu walka o te skrzynie1x uczen ingrid 2xbukiet 1xkwieciste Skrzynie jeszcze w pasku ale tez nie licze na nic atrakcyjnego
     
  8. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    A ja nie skończyłam xD... Byłam zajęta w realu cały dzień i sobie zapomniałam. I nic to Baska, jak miawiał Wołodyjowski...:p
    Przynajmniej w szpony hazardu nie wpadłam.
     
  9. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Skończyłam rzutem na taśmę o 21.50. Z 5-ciu piccolo: 2x cylinder, parasolka, kwieciste no i... kijek pogo. Nie jest źle :music:
     
  10. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    No i zabraklo mi 200 pkt zeby otrzymac pierwsze Picollo z tabeli za punkty i jakichs 5 minut zeby zebrac ostatnie pola....
    Gdyby nie to, ze event byl nieco krotszy niz zakladano to z pewnoscia skrzynia bylaby moja. Juz mam dosc tych bledow z niedzialajaca gra. :( Byleby do dotrwac dozynek, oddac WSZYSTKO, to wtedy nie bedzie mnie ciagnelo do gry. Koniec farmy w wielkim stylu.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ewent był dłuższy o 4 godziny, w stosunku do pierwotnego planu.
     
  12. tamako

    tamako Mieszkaniec forum

    witam czy ktoś z graczy ma problem z grą bo ja nic nie mogę robić ?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    tamako, problemu z eventem Gra w kości nie masz, bo ten już się skończył...
    Wyczyść proszę historię przeglądarki i ciasteczka, ew. skorzystaj z innej. Jeśli korzystasz z autonomicznego klienta, odinstaluj go i zainstaluj ponownie. Na przyszłość z takimi problemami zapraszam do działu Pytań technicznych.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Pierwszy raz udało mi się ukończyć ten even, mimo że tego nie planowałemxD Nawet przeprosiłem i polubiłem się z mechaniką gry, więc już czekam na kolejną edycję:D Piccolo wystawię tym razem jak uzbiera mi się ich większa ilość, pewnie nie robi to różnicy, ale chyba jakoś wtedy jestem bardziej podekscytowany kiedy mogę na raz otworzyć ich więcej:p:music:
     
    krasnoludek10 i BA_Marion lubią to.
  15. tamako

    tamako Mieszkaniec forum

    dzięki za podpowiedz samo się naprawiło jeszcze raz dzięki .
     
    krasnoludek10 i BA_Marion lubią to.
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Podsumowanie
    gier 113

    piccolo wieczne poszukiwanie skarbów kijek pogo
    kukawki
    gdzie są kukawki ;)

    najlepsze jest to że ja nie lubię tej mechaniki
    robiłam dla ulepszeń silosu

    a silos nie jest taki jakbym chciała :sleepy::cry: eh

    No ale już po to ni ma co biadolić ;):D
     
    krasnoludek10 i olgs3 lubią to.
  17. -gracja-

    -gracja- Czeladnik forum

    Gdzie zdobędę Drzewo Florenowe? Czy jest dostępne gdzieś na stałe?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    JJoanna i krasnoludek10 lubią to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno temu przeszedł do historii, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.