Opinie Gra w kości VII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ja jak ulepszenie silosa do skrzyni zrobiłem tak juz nic nie sadziłem więcej :)
     
    basia_z_, KsiądzxD oraz Aisha1969 lubią to.
  2. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Skończyłam na 188 grach:)8), chyba nie najgorzej. Pico gromadzę jak będzie więcej to wystawię. Kupiłam troszkę zagród, może coś trafię :p.
     
  3. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Koniec i małe podsumowanie/porównanie:

    edycjaGra w kości VIIGra w kości VI
    średnia z gier
    135,1​
    131,6​
    kombinacjebez pokera z 2, 5, 6bez pokera z 6
    Piccolokijek pogodyniowy prezent
    Piccolochomicza muchołapkaflorenowiec
    Piccolonieumarły skarbkumpel miś
    Piccolokosiarz trawykumpel miś
    Piccolochomicza muchołapkacylinder iluzjonisty
    Nie jest źle, chociaż wolałbym słabiej grać i mieć lepsze nagrody.
    Coś tam jeszcze posieję, żeby pójść na zakupy talarkowe.

    Idę stąd pozarabiać na rekinach i chomikach...
     
  4. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Miałam spocząć na laurach po zakończeniu prawej strony ( z piccolo inwazja robali, chomicza i kwieciste), ale z oaz wypadło trochę złotych kostek, więc dosiewam roślinkę i sklepik powoli opróżniam :) o dziwo streety, karety i fulle w nadmiarze występują
     
  5. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Potwierdzam, z hodowli rekinów i chomików lecą złote kostki, że aż chce się robić event
     
    basia_z_ i KsiądzxD lubią to.
  6. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Ja też na mecie :D
    A tak przy okazji - zastanawiają mnie te ulepszenia silosa w ramach rekompensaty. No, bo co to znaczy? Znikną z nagród w kolejnych eventach? Bo przecież jeśli teraz dokupię te za floreny, to ogólnie zrobi się ich za dużo - nooo, chyba że silos zyskał pięć nowych poziomów a ja o tym nie wiem. Orientujecie się może...? :music:
     
    basia_z_ i KsiądzxD lubią to.
  7. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Więcej ulepszeń silosa w kolejnych eventach nie będzie, te w ramach przeprosin są ostatnimi ulepszeniami, oczywiście poza tymi za FL, jak też poziomów również nie przybędzie, jest ich łącznie 30, a ostatnim jest 5 gwiazdkowy silos.
     
    basia_z_, KsiądzxD oraz Anneloes lubią to.
  8. mahartka

    mahartka Baron forum

    Pnącze moje :) i silosy wszystkie się udało również :) faktem, że przy hodowlanym przy okazji powypadały kostki to i jeszcze posiałam i pozbieram te pary xD:cry:xD
     
    basia_z_, kalinamala oraz KsiądzxD lubią to.
  9. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    raczej aż się płakać chce
     
    basia_z_, oset53 oraz KsiądzxD lubią to.
  10. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Aaa, ok. Czyli to pic na wodę a nie rekompensata, po prostu zabrali z eventów i wrzucili jako gratis. Radujmy się -.-
    Dobra, idę zobaczyć co tam wyrosło z pikolaków. Pewnie znowu chomicza muchołapka :music:
     
    basia_z_ i KsiądzxD lubią to.
  11. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    Z Picollo (zakupionych za talarki) dostalam Nieumarly skarb i Zabawa w wodzie+ (pierwszy raz dostalam ten item, nie mam pojecia co daje poza spora iloscia PD).

    Jest gdzies lista mozliwych nagrod z Picollo?

    Aaa i dodam, ze na ta chwile rozegranych 111 gier, a punktow 15920. Takze srednia 143. Niech jeszcze cos sobie rosnie do jutra do konca eventu ale do skrzyni za 18k punktow raczej nie dojde.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 grudnia 2021
    basia_z_ i KsiądzxD lubią to.
  12. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Radujmy się, radujmy, bo nierzadko BP daje coś gratis.
     
    basia_z_ i KsiądzxD lubią to.
  13. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Zabawa w wodzie daje skrzynię, ale nie pamiętam z czym ;)

    Gratis to by było, gdyby dali za darmo te florenowe. Pozostałe spokojniutko byśmy sobie wydłubali z eventów.
     
  14. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Item Zabawa w wodzie daje 750000 PD/TPD oraz bonus 1 skrzynię farta (max. 15 ładunków).
     
    basia_z_, Aisha1969 oraz KsiądzxD lubią to.
  15. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    xDxD
    Ja byłem jednak pozytywnie zaskoczony, gdy do skończenia nenów zostało mi 8 hodowli. Puściłem w oazie i wypadły 2 kostki!! To lepiej niż czasem ze 100 xD
     
  16. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Listę nagród z Piccolo znajdziesz tutaj: >>klik<< :)
     
  17. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobione :)
    [​IMG]
    Wystarczyło zrobić 198 gier by zrobić całą prawą stronę. :)
    Udało się zdobyć wszystkie układy oprócz pokera z piątek. Może jeszcze wyleci, bo ciut za dużo zasiałem ;)
    11 szt. skrzyń piccolo wystawione na ogrodzie (kilka zdobyłem z poprzednich eventów). Może coś dobrego wypadnie. :music:
    [​IMG]
     
  18. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    o_Oo, z tego co patrze to z tej skrzyni karta moze zlote zwierze wyskoczyc - jesli dobrze kumam to chodzi o hodowle na najwyzszym poziomie? Wiec licze na to - im wiecej tym lepiej ale chodzby tylko jedno zlote zwierzatko sie trafilo to bedzie super.
     
    basia_z_, AngelGina oraz KsiądzxD lubią to.
  19. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Szacun! :)
    Mój ostatni rzut dzisiaj i tylko 3 pokery na całą grę :eek:
    [​IMG]
    Może jutro z rańca skończę tą nierówną grę :p:wuerg: średnia 136, pico wystawiam ;)
    [​IMG]
     
  20. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Witam ewent skonczony a z piccolakow jest wieczne poszukiwanie skarbow,nieumarly skarb,chomicza mucholapka kijek pogo i na oslode dyniowy prezent jestem zadowolona moglo byc gorzej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.