Opinie Gra w kości VII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    sieje ,zbieram i czekam cierpliwie na ewent:p tak jak na drzewko florenowe :D
     
  2. kawocz

    kawocz Czeladnik forum

    To prawda, komunikacja strasznie kuleje (nie wspomnę o biuletynie z 2015 sic!).
     
  3. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    popieram ...szacunek dla graczy ...nie każdy ma czas śledzić informacje, które pojawią się nie wiadomo kiedy
     
  4. grania.

    grania. Analityk forum

    Ale za to wątek jakie ma wzięcie xD. Ewent się jeszcze nia zaczął, a tu już 11 stron pyknęło. Ja tam sieję i zbieram hortensję, może wstrzelę się na początek ewentu, a przynajmniej roślinkę do spółdzielni dozbieram. Mam ulepszoną to z qupą rośnie tylko 10h. 8)
     
  5. bunny132

    bunny132 Generał forum

    ja to jestem zdenerwowana bo miałam dużo florenów i wykupiłam sobie siewnik i kombajn za pół ceny i teraz jest niepotrzebny i szkoda florenów!!!!!!!!!!>:(
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2021
  6. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

  7. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    kiedyś pewnie tak ,ale nie dziś
     
  8. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Bo nie wiem czy to jest wina Centrali czy u nas trochę ludzi mają w nosie,już to nie raz pisałem np jak mają się pojawić Poradniki na innych stronach Poradnik są zaraz po godz 10 a u nas po 11 no to gdzie leży przyczyna co tamci dostają wcześniej czy jak
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Spokojnie znosiłam to, że event wczoraj nie ruszył, wyłączyłam lapka o 16, zajrzałam na farmę po 2 godz. Po prostu zebrałam szarłat i posiałam następny. Dzisiaj też nie siedzę cały czas na farmie, bo awaria zawsze może się zdarzyć i raz uda się ją szybko usunąć, a innym razem wymaga czasu.
    Pewnie, że wolałabym wiedzieć, czy event będzie i o której.
    Natomiast wpisy BA_Rock mnie podrażniły.>:( Ten ton wypowiedzi członka ekipy nie powinien mieć miejsca, a zwłaszcza w sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gracze czekają, śledzą ogłoszenia, nie wiedzą co mają robić, a moderatorka "luzik".
     
  10. zefirek55

    zefirek55 Zaawansowany

    ooo...nigdy bym się nie domyśliła ,że forum (na którym jesteśmy) jest miejscem do przekazywania informacji. Dziekuje za cenne uwagi i nieskazitelną krytykę jak to najczęściej bywa. Premia się należy:))
     
    kybek93 i krasnoludek10 lubią to.
  11. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

  12. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    To ja pędzę, biegnę, lecę z roboty, bo może ewent już jest i w gumiaki pora wskoczyć... a ty d... guzik znaczy... I nie wiem czy siać czy zbierać, czy zostawić i czekać :sleepy:
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to samo zrobiłam ,:wuerg:no trudno trzeba siać i zbierać zeby sie nie zmarnował ;)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wylotki i sianie tylko na głównej, na reszcie możesz siać marchewkę i trzcinę cukrową lub (= albo + i) inne rośliny i na targ;) Pierwsze zestawienie przetestowałem kiedyś jak bardzo mi się bardzo nudziło (no, przynajmniej samą marchewkę:p) i się sporo SG udało uzyskać. Gracze się wtedy śmiali, że ciągle tylko ta marchewka i marchewka a ja już wtedy wiedziałem, że kiedyś się ta metoda jeszcze przyda (gdybym robił event rzecz jasna)xD:cry:xD A tak poza tym, to współczuję, bo to jednak Twoja wypłata z pracy:(


    W temacie eventu (a przynajmniej częściowo) - pamiętacie jak Borsty naszą Ekipę porwał i forum przejął? Pewnie teraz organy ścigania go złapały, na Don Canallio też jakiegoś haka znaleźli i oboje pokutują za swoje grzechy, ale i tak pewnie w okolicach dożynek te dwa spryciule się uwolniąxD:cry:xD I nie wyciągną żadnej lekcji z tej kary8):pxD:cry:
     
  15. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Korzyść z tego taka, że wszystkie pnącza "dojrzeją". Brakuje jeszcze 15. Może zdążę ;):)
     
  16. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Podobnie i u mnie, więc zbieram i sieję w ciągu dnia braki do stodoły, a na jutro hortensję, zobaczymy co z tego wyniknie:sleepy:
    jakby co nie sądzę, aby dzisiaj jeszcze z eventem zaczynali
     
  17. -Helios100-

    -Helios100- Czeladnik forum

    Ja tez wykupilam kombajn i siewnik specjalnie na ten event i lipa. Rozumiem ze bedzie zwrot florenow
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Jest okazja uzupełnić stodołę/porobić misje/poleżaczkować :)
    Gryki nigdy za dużo :p
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Wracamy do korzeni?
    Nie ma zgaduli ani kalendarza.Strat eventu to niespodzianka dla wszystkich a poradnik ukazuje sie po starcie:pxD
    Kto pierwszy trafi,ze event wystartował ten pisze na forumxD
    Nagrode zasponsoruja wdzięczni farmerzy podczas G&T:D
    Czekamy:music:
     
  20. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja szarłat znowu posiałam może jutro uda się uruchomić ten ivent dużo cierpliwości Kochani wam życzę
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.