Opinie Gra w kości VII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tojaignac

    tojaignac Forumowy żółtodziób

    dożynki są na polu gdzie nie dzialają żadne wspomagacze więc firma nic nie sprzeda ,nie ma żadnego zysku,a ranking obciąża tylko serwer wniosek nasuwa się sam.:(
     
    kybek93, basia_z_ oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    mi jest bardzo przykro że nikt z BP nie szanuje innych czasu powinna być konkretna odpowiedź kiedy będzie ten ivent a nie takie zwodzenie nas litości każdy znalazł by sobie jakieś zajęcie a nie ciągle zaglądał na farmę czy może jednak ivent ruszył
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ale przecież to BP, czyli firma ustala gdzie i wg jakich zasad organizowane są Dożynki:sleepy: Jeśli będą na polu specjalnym, to tylko i wyłącznie dlatego, że firma sobie tak umyśli... Coś się posypało i naprawdę nie ma co dorabiać teorii spiskowych...
    Bardzo bym chciała, żeby ci dwaj szubrawcy zawitali w końcu na nasze farmy... Tak się cieszyłam na ich wizytę:cry:
     
  4. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Poczekam jeszcze trochę na ogłoszenie, ale chyba dziś event nie ruszy, więc tak czy inaczej posieję od nowa roślinę na wypadajki, bo przecież, gdy urosną z upływem czasu maleje ich ilość.

    Edit: Chodziło mi o ilość wypadajek, zmniejszającą się wraz ze wzrostem czasu od momentu, gdy rośliny są gotowe do zbioru.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2021
  5. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ja rozumiem, że dajecie nam ogłoszenia jakie wędrują z centrali. Jest jedno ale do centrali. Skoro coś się stało, to ,musiało stać się już podczas prób. Czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby informacja, ogólna, że z ewentem są problemy techniczne i nie jest znana godzina jego rozpoczęcia zamiast oficjalnego ogłoszenia we wtorek. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Awaria to awaria, ale to niezbyt dobrze świadczy o firmie.
     
  6. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Ja za tym eventem nie płaczę - chociaż fajny jest i bym porzucała kośćmi - grunt , że do wygrania nie ma Kukawek bo nie mam , inne zwierzaki i drzewa z listy do wygrania tego eventu mam - pojedyncze ale są . Będę się śmiała w duchu jak BP po prostu ominie ten event z " przyczyn technicznych " , i go nie będzie ... I da po prostu następny za tydzień .
     
  7. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Ja już tak zrobiłam. Najwyżej zacznę z opóźnieniem. :p Szkoda czasu na wchodzenie co chwila na farmę. Niech nowe dojrzewa. :)
     
  8. kawocz

    kawocz Czeladnik forum

    Pierwsze słyszę, to prawda MOD?
     
    kybek93 i krasnoludek10 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie jestem MODem, ale nie wiadomo czy dzisiaj event wystartuje. Ta część to teoria spiskowa. Natomiast ta, że maleje ilość wraz z upływem czasu jest prawdą, ale tylko jeśli użyjesz bonusów na rośliny polne, zwierza itp. albo nawet wszystko lub CMJ albo dżem z dyni. Słowem, wszelkie przetwory rzemieślnicze zwiększające ilość danego produktu. Nie wiem czy czegoś nie pominąłem, ale jeśli tak będzie, to pewnie moderator coś doda. Chyba, że przedmówca miał na myśli wylotki, to wtedy upływ czasu nie zmienia ich ilości z długorosnących.

    PS. "albo" użyte celowo. Jeżeli wylosujesz bonus na kole, to jest on ponad slotami.
     
    basia_z_ i kybek93 lubią to.
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Oczywiście, że nie. Nie wiem skąd się wzięła ta teoria... Roślinka może i rok czekać na zbiór, da tyle samo przedmiotów eventowych co posiana np. dzień wcześniej. Liczy się tylko podstawowy czas wzrostu. Nie następuje żadne "wypadajkowe przeterminowanie" dojrzałych roślin:)
    Jedyna strata to zablokowanie łąki, podczas gdy można by na niej coś robić...
     
  11. kawocz

    kawocz Czeladnik forum

    Dzięki!
     
    krasnoludek10 i BA_Marion lubią to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Borsty wracajjjjjjjjjjjjjjj,kurna poszedł na dożynki a mieliśmy grać w kości,Borsty oddawaj kostki i gramy xDxD

    szarłat posadziłam jeszcze raz :p
     
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    zbierać nie zbierać o to jest pytanie
     
  14. ania-witek

    ania-witek Forumowy żółtodziób

    witam
    czemu gra jeszcze nie ruszyła ?? i nie ma żadnej wiadomości ..pozdrawiam
     
    darbus1961, krasnoludek10 oraz kybek93 lubią to.
  15. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Narazie to maja pewnie ten sam problem co z koscmi. Zauwazyili pewnie "przy okazji", wiec dozynki przesuneli.
    Nadal podtrzymuje wersje o odejsciu informatyka i jego fragmenciku w kodzie :) :)
     
  16. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Oczywiście, że Ci wolno, ja wręcz lubię czytać różne opinie, tyle tylko, że bardzo mnie też ciekawi czym dana osoba swoją opinie argumentuje, w końcu opinie zwykle opinie nie biorą się znikąd. Ja swoją jakoś starałam się uargumentować.
    Ale skoro sprowadzasz temat do chwalenia sroczych ogonków, to widzę, że lepiej dalej nie drążyć, bo chyba idziemy w totalnie nie tym kierunku.

    Nie testowałam tego eventu (jako swoiste beztalencie w tej dziedzinie nie pcham się tam gdzie mogę więcej popsuć niż pomóc xD), ale śledzę doniesienia o błędach i problemach i wg moich obserwacji nic nie zapowiadało, że coś pójdzie nie tak. Problem pojawił się nagle w dniu wczorajszym i obawiam się, że naprawdę nie dało się go wcześniej przewidzieć.
    Zresztą widać, że początkowo liczyli, że uda się go naprawić jeszcze w tym samym dniu, potem do godzin przedpołudniowych dziś i jak widać, nadal czekamy na info co dalej.
    A awarie mogą się zdarzyć wszędzie i zawsze z zaskoczenia, często są większe niż początkowo myślano. Specyfika awaria, albo inne Prawa Murphy ego czy jemu podobnych ;)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kości wpadły do wora dożynkowego a za nimi Borsty wskoczył a że worek bez dna to i kości i jego wcieło ;):cry:
     
  18. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    BP nie szanuje graczy i tyle .Jeśli mają awarie to wystarczy napisać ze dzisiaj nie będzie eventu .Każdy gracz by sobie posiał w czasie całego dnia co chce i co jest mu potrzebne ,a tak nie wiadomo co robić .
     
  19. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Ja zebrałem a co mi tam , to się posieje jeszcze raz
     
  20. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie to ten event może zacząć się nawet w sobotę, tylko chciałabym o tym wiedzieć....troszkę szacunku dla graczy
    To, że miał być , a go nie ma,to nie jest problem. Potrzebne są tylko, albo aż , informacje
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.