Opinie Gra w kości VII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Borsty i Don Canalio Lasizzo knują! Oczywiście na temat tego jak wygrać w kości. Czy zdołasz pokonać tych łajdaków w ich własnej grze i wygrać wspaniałe, kowbojskie nagrody?

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 24.11.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 30.11.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    PierwszaxD
    Ależ mi się już tęskniło za Borsty'm i tym kościanym "hazardem":D Chyba tylko ten event (i Wielkie Łowy) potrafi mnie skłonić do uwieszenia się na dłużej na kole fortunyxD
     
  3. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Robię. :p Zawsze robię.:p
    Zamiast ogarów (były nawet ostatnio) mogłyby być potworne pomidory 8)
     
  4. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. A z czego Farmerki są tak bardzo zadowolone? Nie ma jakiegoś wow w tym evencie ot takie mydło i powidło :sleepy:;). Robię bo muszę,dla PNS i tyle. Pozdrawiam.:)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Hazard w wysublimowanej formie:)
    Oczywiście robię :)
    5 żetonów,tyleż nakładek na silos i teoretycznie 5 piccolo.Koło w ruch i kości na stółxDxDxD
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Halosien
    Jasne że robię, przecie cała farma to hazard :) Roślina krótko rośnie (trzeba 10,400+ 600 wylotek)to przeleci szybciutko. Życzę szczęśliwych rzutów
     
  7. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Ograniczeniem jest możliwość siania tylko na jednej polanie. I wypadajki też tylko z tej samej jednej. Ale robić trzeba skoro Dożynki przesunięte w czasie.
     
  8. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Tylko uważaj, by nie zaczepić o wiatrak bo wtedy będziesz się kręcić non stop xD. Osobiście też lubię sobie pograć w kości nie patrząc nawet na nagrody. Choć ogary to moim zdaniem występują zbyt często. W obecnym ewencie gracze zdobyli sporo imprezówek, to z koła znikną bonusy, a przynajmniej będzie je trudniej trafić. Coś za coś. Obym się mylił.
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Gram dla przyjemności, a ten event zwyczajnie bardzo lubię, więc już się nań cieszę:D
    Nagrody też wydają mi się całkiem przyzwoite. Może nie jakaś mega wysoka, sporadycznie trafiająca się półka (jak np. drzewa florenowe, w którejś edycji Wielkich łowów), ale całkiem przyzwoita pula nagród, zdecydowanie powyżej średniej:)
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Robię dla nakładek.
    Nie widzę w nagrodach żadnych FL.:(
    Prawa strona to praktycznie same niewiadome: TSy, pikolaki - hazard pełną gębą.:wuerg:
    Nie stać mnie na wywalenie zasobów, żeby dostać jakieś poziomowe drzewka/zagrody + pogo.

    Pnącza super - zbiór co 6ho_O, ciekawe czy dadzą kiedyś zbierane co 1h.:oops:
    xD:cry:xD
    Pnącze V-1 mnie nie interesuje, V-2 to znacznie lepsza rakieta;), także 65 gier mnie czeka.
    Czyli wysiewam badyl na 64 gry.
    64 x 160 = 10.240 - 17 zbiorów + 40
    wylotki
    64 x 10 = 640
    Spokojnie dam radę na pieszo.
    Myślę, że za te 65 gier styknie pkt. na nakładki silosu (9.000 pkt.).
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja tam znalazłam całe 10 FL :p
    [​IMG]
     
  12. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    Po zapoznaniu się z poradnikiem stwierdzam, że mam już dość ogarów i to nawet czerwonych, są przecież inne fajne zagrody , które mogłyby być nagrodami - nawet różowe kraby ( jak dla mnie ) byłyby lepsze
    No i wypadajki tylko na jednej łące, to może być problem. Oczywiście wiem, ze jest SN, no ale zobaczymy jak te kubki będą leciały .
    Event robię, bo zawsze robię ;)

    jeszcze jedna mała uwaga : fajnie by było jakby każdy gracz miał szansa na wyrzucenie wszystkich pokerów, a nie tylko niektórzy. Mniejszy element losowości byłby mile widziany.
    Dodam, że ostatnio zrobiłam ten event do końca i niestety nie dane mi było wyrzucić wszystkich pokerów
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2021
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A to niespodzianka, ale się ukryły.:oops:
    Wpadną z przydziału.:)
     
  14. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Jeden z moich ulubionych eventów:inlove:, gram do końca:p
     
  15. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Robię, robię, dusza hazardzisty we mnie gra :). Ciekawe ile gierek będzie trzeba zrobić na całość. Ktoś pamięta może swoją średnią z poprzednich kości?
     
  16. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    a dlaczego rano nie było tego w Kalendarzu?... tak w okolicach 8.00 ? no i nadal nie widać kombajnu za pół ceny?... trudno coś planować jak rano kalendarz pusty, nie wiadomo co o 10.00 czy o 14.00, nie mówiąc o całym miesiącu
     
  17. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Dobrze, że na jednej łące.
     
  18. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Do kalendarza nie zaglądałam więc nie wiem...
    ale kombajn za pół ceny jest :) już skorzystałam z oferty ....
    w kości grać będę chociaż marny ze mnie gracz...
     
  19. 22vader

    22vader Zaawansowany

    nienawidzę tej minigry, chyba nie ma bardziej losowej
     
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Uwielbiam grać w kości - i bardzo mi odpowiada, że to są wirtualne kości, w realu bałabym się o swoją kasę ;):p. Więc chociaż na nagrody można byłoby trochę ponarzekać (moim zdaniem mogłyby być bardziej zróżnicowane nagrody za GT), to będę siać ile się tylko da, żeby móc się nagrać. :music::cry::D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.