Opinie Gra w kości VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 2 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kluska7070

    kluska7070 Młodszy ekspert

    ile jest skrzyń piccolo do zdobycia ? ja widzę 3 ...
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    3 są do zdobycia z listy nagród po prawej stronie, a 2 do kupienia w sklepiku. Łącznie można zdobyć 5.
     
  3. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Rozegrałam sobie ostatnie 30 gier, żeby powymieniać GT na potencjalne koszatki i modrosójki. Ale gra bez nagród za punkty jest taka nijaka, bez adrenalinki. Teraz będę czekać na następne Kości :music:xD i już do końca życia zapamiętam, że poker to 5 takich samych kości :pxDxD
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ja jeszcze muszę się męczyć bo mam rozegranych 119 gier z wynikiem 65/16400. Kombinuję ile się da. Gratuluję tym co zakończyli.:). Pokerów miałam 4 do tej pory.:)
     
  5. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Tak jak pisałam,limit szczęścia wyczerpany. Ze skrzynek dostałam jeden z gorszych zestawów:kosiarz trawy,bajkowe źródło,kwieciste melodie i święto świateł. Jedna skrzynia jeszcze dojrzewa,ale na nic już nie liczę. Chyba przestanę robić eventy ze skrzynkami niespodziankami. Pozdrawiam. Czekam na zbiór i więcej nie sieję.mam dość tego eventu. Obraziłam sięxD:p;)
     
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Nie martw się, powymieniasz je na G&T za co będziesz chciała :pxD:inlove:
     
  7. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    A kto chce takie badziewie i po co mu to bez +
     
  8. wieśniak2

    wieśniak2 Stały bywalec

    a gdzie Ty je widzisz w sklepiku ???
     
    PoloMit lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Pytanie nie było do mnie, no ale
    [​IMG]
     
    PoloMit, magdusia668 oraz 6elka4 lubią to.
  10. jaewa

    jaewa Czeladnik forum

    U mnie w sklepiku nie ma skrzyń tylko te 3 po prawej stronie

    ale lipa w sklepiku inne mam zagadkowe zagrody

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2021
    PoloMit lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    W zakładce inne jak widzisz masz zielone strzałki przesuń nimi i znajdziesz
     
  12. QAtaner77

    QAtaner77 Stały bywalec

    201 gier i prawa strona skończona. Ze skrzynek dostałam kwieciste melodie, zabawa w wodzie, uczeń ingrid, cylinder iluzjonisty, wieczne poszukiwanie skarbów :). Dla zakupów w sklepiku rzucam dalej :p
     
    izabell2468, PoloMit oraz magdusia668 lubią to.
  13. wieśniak2

    wieśniak2 Stały bywalec

    dzięki bardzo za odpowiedź :)

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2021
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo :) Dobrze ze sie znalazły :)
     
    kruszynka63, PoloMit oraz magdusia668 lubią to.
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Kwieciste na GT każdy weźmie z pocałowaniem ręki, dostaniesz co będziesz chciała, święto świateł to też bardzo dobry item.:)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zagrody koszatkami mnie rozpieściły, gekon, mrówki i pomarańczowe sokoły oraz żółte ranczo rodeo.
    Z TSa wyrósł eukaliptus:D[
    Event uważam za udany ,ale w każdym sukcesie musi być łyżka dziegciu farma tnie niemiłosiernie.
     
  17. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Dziękuję za informację. Rzadko bywam na G&T od czasu jak [zbyt wiele] tam zostawiłam,ale już nie pamiętam za coxD:pAle niesmak do dziś pozostał:wuerg:xDZebrałam i zapomniałam,że drzewa miałam postawić. Sieję dalej.......do rana.;):)Napiszesz mi jeszcze Elu dlaczego te melodie takie cenne,nawet bez +. Dziękuję.

    Post edytowałam i określenie mogące kogoś zaboleć zamieniłam inne.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2021
  18. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Melodie i święto dają dużo pd

    Post edytowałam. Poprawiłam cytat.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2021
  19. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    W końcu dobiłam do mety . 190 gierek średnia 131,5 wszystkie bonusy odkryte. Piąta skrzynka Piccolo zdobyta teraz szukam miejsca gdzie je umiejscowić . Pozdrowienia dla walczących
     
  20. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Piccolo się nie popisało.U mnie:Uczeń Ingrid, Święto świateł, Chomicza muchołapka,Kumpel niedźwiedż i Bajkowe źródło
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.