Opinie Gra w kości VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 2 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Pamietajcie ze mozna grac dalej za kazda gre dostaniecie talary zawsze to cos dodatkowego ze sklepu
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    25 tys. zdobyte, tym razem potrzeba było 201 gierek.:) Jest coraz lepiej, poprzednio potrzebowałam 208.;)xD

    [​IMG]
    Pięć potencjalnych forenowców stoi pod latarnią, a ja ciągle w szulerni poluję na pokerową piątkę.;):)
     
  3. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a u mnie z Piccolo ... dyniowy , cylinder, parasolka ,nieumarły i bajkowe :( a florenowca dalej nie widać :cry:
     
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Coś tam zrobiłam - jestem na 60 nagrodzie obecnie i wszystko z użyciem kostek, a teraz BB się skończyło, kostki też i zastanawiam się czy resztę robić bez ich użycia czy poczekać, a nuż, widelec dadzą krótkie BB w poniedziałek lub wtorek (czasem tak było w tego typu eventach). Zapas SP mam, ale trochę dziwnie ładować oazy bez BB...
    Wy Wszyscy kręcicie ze złotymi kostkami czy ktoś robi bez ?
     
  5. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Jak masz zapas SP, to kręć, kostki też wypadają.
    BB czasami jest przereklamowane.
    Ja końcówkę zrobiłem tylko na roślinach, bo zostawiłem sobie żelazny zapas superpaszy na kolorowanie salamander.
     
  6. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Juz koniec a raczej z kostkami bylo, chociaz z SP nie chcialem przesadzac bo licho wie co wymysla z salamandrami.. .Grecia pisala ze bedzie ogien ale zobaczymy

    Zmieniłam jedno słowo na odpowiedniejsze,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2021
  7. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Piccoo dało :
    genialny wielozadaniowiec x2
    cylinder iluzionisty
    kumpel niedźwiedź
    święto świateł
    czy jestem zadowolony -hmmm

    liczyłem na chociaż jeden nieumarły skarb
     
    Ostatnie edytowanie: 7 marca 2021
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Cały ewent zrobiłam ze szczęśliwymi kostkami, zdobytymi w czasie BB.
    To jednak niesamowita oszczędność w sianiu, gdyby nie te kostki byłabym w połowie ewentu.:oops:

    Mogło być gorzej.;) A tak, to poziom szybciej zrobisz.:)
     
  9. mahartka

    mahartka Baron forum

    na tą chwilę 73 gry za mną i 11230 punktów z prawej strony.. Jedna skrzynka wykupiona dała wieczne poszukiwanie skarbów :) Posieję do drugiej ;) a potem zobaczymy czy w ogóle czasu starczy na więcej ;)
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    dworsky0 dziękuję bardzo a dla porządku Twój post usunęłam.
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Intuicja mnie nie zawiodła :D cieszę się razem z Tobą :) Super itemki Ci się trafiły :) Gratki :)
     
  12. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] skończyłam wczoraj ale gram jeszcze ,brakuje mi kilku pokerów.Kochają mnie fulle i streety.Lubię grę w kości nawet tą wirtualną to gram.Trochę czasu zostało.xD
     
  13. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    yesss konie:inlove::Dc, 25160 punktów:inlove:, 189 gier czyli 133 średnia:D, chcę florenowca ale chcieć to sobie mogę ... :D:oops::inlove:
     
  14. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Piccolo dało:
    opryskiwacz
    parasolka w kropki
    nieumarły skarb
    genialny wielozadaniowiec
    chomicza muchołapka
    Mój poziom zadowolenia w skali od 1 do 10: 20 xD:p
     
  15. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    Piccuś dał Kijek Pogo, Uczeń Ingrid, Kwieciste Melodie, Cylinder Iluzjonisty :), i Wieczne poszukiwanie skarbów, ostatnie dwa itemy - namiastka florenowca... ale dobre i to:)
     
  16. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    a u mnie lipne te piccolo uczen ingrid wieczny poszukiwacz skarbow zabawa w wodzie nie walcze o te dwie ostatnie szkoda bonusow bo kolo nie wspolpracuje
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Skończyłam i ja nareszcie - 188 gier i równe 25 000 punktów.
    Ostatnie skrzynki postawione, zobaczę co dostanę.
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    na ostatniej prostej jestem widze dwie picolo ale czy mi sie uda je zgarnąć :pzobaczymy cos Borsty dzis mnie oszukuje o_O
     
  19. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. 185 gier i nareszcie koniec. Wczoraj koło pomogło i dało 100% . Nie wiem czym uraczą mnie skrzynki Piccolo,ale i tak jestem zadowolona bo z sadzonek wyrosły mi 2 drzewa z Tule i tęczowy eukaliptus,których nie miałam. xD;)Hurra. Teraz na spokojnie jeszcze coś posieję i może kupię jeszcze jakieś zagrody. Szkoda mi cmj wyrzucić ze slotu,bo tak to bym drzewa wystawiła na wszystkich łąkach ponieważ mam deficyty w owocach. Pozdrawiam i samych pokerów życzę;):)
     
  20. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Witam wszystkich :) A ja robię mam nadzieję, że całość, jeden bonus na 100% wypadł mi z koła a drugi odpaliłam w slocie złotym i razem z SNZ były 53 roślinki z super pola. Rozegrałam 68 gier, 33 gry czekają w kolejce, a roślinek mam 4400 zapasu, ale muszę hodować zwierzaki po złote kostki i wypadajki :)
    Tak teraz patrzę, że mam super papuga i złotą kurkę, ale nie wiem kiedy je zdobyłam :p
    Średnią jak narazie mam 167,5
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.